Пишу, не читаю• 28 марта 2023
Выдали повестку на блокпосту
Мужу. Я настаиваю не идти в военкомат, он пока думает. Есть те, кому выдавали на улице и не явились в военкомат? Штраф как-то выписали? Через какой срок? Или если не явится ждать следом повторную по адресу?
Arven-Ring• 28 марта 2023
Ответ дляMoco
А когда должна была зарегистрироваться? Когда вы прикажите? Мой брат защищает нашу страну а вы мне будете тут писать 0 рейтинга?
а они не верят, потому что не были ихние друзья и родные в такой же ситуации, ведь тут же с 0 рейтингом все. на меня тоже пожаловались) Рейтинг формируется, как я поняла, через продажу вещей на кидстафе.
diamond_shop• 28 марта 2023
Ответ дляMoco
буду! бо в мене стільки друзів воює та знайомих, стільки звань військових від рядових до генералів, що я знаю як що відбувається, не треба тут розганяти наче один брат ваш захищає, а решта так, покурити вийшла
не відправляють на 0 так як ви пишете. тим більше зараз
diamond_shop• 28 марта 2023
Ответ дляЛюб-а
Вибачте, а як ви дізналися, що автор цієї теми має 0 рейтинг? Вона ж ще на жоден комент не відповіла.
а ви її коменти бачите хоч один? отож!
Ответ дляdiamond_shop
За базаром следи! Мой брат добровольно пошёл ещё весной и эта переписка с весны а ты будешь мне писать за рейтинг??? Где твой муж? Ты поовокатор
diamond_shop• 28 марта 2023
Ответ дляMoco
так брат з весни пішов! навесні й в мене друзі були які через два тижні вже на 0 були, а тема про те, що зараз трапляється, а за базаром сама слідкуй
Ответ дляArven-Ring
У меня есть переписка с братом, пусть попустится чем обвинять меня и мой аккаунт
diamond_shop• 28 марта 2023
Ответ дляMoco
в переписці написано - 4 місяць на службі! тобто не два тижні як пішов
Татьяна_М5• 28 марта 2023
Ответ дляValentina0701
Вручение повестки на улице или на блокпосте не противоречит закону, а за неявку в военкомат без уважительных причин предусмотрено административное наказание.
Максимум - административное на первый раз.
А на второй, а на третий?
diamond_shop• 28 марта 2023
Ответ дляMoco
Он в Бахмуте сейчас!!!!!! Ты провокатор! Где твой муж? Что мне твои друзья
а твій чоловік де? я б була провокатором, якби писала те що ти пишеш, це пишуть провокатори саме
Татьяна_М5• 28 марта 2023
Ответ для6755346
Чем дальше, тем массовее не являются люди
Пора нашим властьимущим задуматься, а почему же так?
И правда, странно. Люди хотят жить, а ещё лучше жить в полной комплектации, с руками и ногами
Ответ дляdiamond_shop
звісно, відкрила срачну тему, щоб набігли тролі розповідати як забирають усіх, ніхто не хоче йти, повістки викидати треба, на нуль відправляють через три дні та решта бла-бла, скільки тут людей зі свіжими реєстраціями усе це пишуть!
рашка не спить, а порадниця там - відомий ресурс
А что там очередь ?
Я просто туда не собираюсь , поэтому не видела ..
Соната любви• 28 марта 2023
Ответ дляМарія В
Не красти гроші з держ бюджету хоча б на час війни
Удалено администрацией...
Kitty-77aa• 29 марта 2023
Ответ дляdiamond_shop
щоб з 0 рейтингом боти не розганяли такі теми
Слухай сюда розумниця, у мене за останній місяць похоронили однокласника 32 роки і сусіда 27, обох мобілізували в Києві , оба не служили і оба попали під Бахмут
В ти тут будеш розказувати що бігають білі поні а не воєнкоми і нікого не трогають? Ти з своїми штанами на лижах катаєшся і мабуть вивезла вже в Німеччину під спідницю жити за чужі податки і ти маєш право розказувать , що нема мобілізації?
Якщо твій кабанець з тобою, то не значить що не вимирають інші люди! І не розганяйте теми! Свого на фронт в потім рот відкривай!
Kitty-77aa• 29 марта 2023
Ответ дляdiamond_shop
Чоловік на Буковеля чи в Німеччині сраку гріє а воно розказує що нема мобілізації! Купили інвалідність, то й нема! Позорище
Forever_young• 29 марта 2023
Ответ дляArven-Ring
давайте писать еще раз петицию, я ее обязательно подпишу, нужно что-то делать
№22/184038-еп
Вот одна из них,и подписей не много.
Я не пойму,девочки,вы хотите годами сидеть ждать своих мужчин???
Вот одна из них,и подписей не много.
Forever_young• 29 марта 2023
Ответ дляОлимпиада80
Теми після 23 часто трільні. В надії, що адміни вже відпочивають
Нормальная тема по моему
Arven-Ring• 29 марта 2023
Ответ дляKitty-77aa
Дуже співчуваю сім´ям загиблих. Хай земля буде пухом...