Лялька в колисці• 28 марта 2023
А вам сумно від думки, що ніколи не відчуєте себе коханою і жаданною?
Дивилась сьогодні "Gone with the wind" щоб підтягнути англійську. І захотілось плакати від того, що я більш ніколи не переживатиму ці відчуття всередині, коли чоловік тебе кохає сильно, торкається тебе як великої цінності, коли мурашки по шкірі, і ти підсвічена цим коханням зсередини. Це можливо, коли молоденька, свіженька і відчуваєш свою жіночу силу. В 39 уже так пристрасно не буває, як в 25. Да і далі запевняюсь, що немає в сучасному світі такого глибокого кохання, коли незамінна людина, одна на всю планету.
А вам вистачає таких переживань з чоловіком, хочеться пережити їх знову?
Запасная спина• 28 марта 2023
Мені теж 39, вважаю себе молоденькою і свіженькою
В розквіті сил і жіночності.
SectetlyYours• 28 марта 2023
Мне 27
Милая в зал шуруйте
Хобби найдите
И белье по круче нижнее купите
Все будет!!
Милая в зал шуруйте
Хобби найдите
И белье по круче нижнее купите
Все будет!!
SectetlyYours• 28 марта 2023
Ответ дляЗапасная спина
В розквіті сил і жіночності.
Мужики таких любят еще больше чем молодых
Они опытные в интиме
З бісиками• 28 марта 2023
Автор, всё бывает. В 38, так уж точно
И у вас всё ещё может случиться. Не отчаивайтесь!
Запасная спина• 28 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Они опытные в интиме
Досвід вже є, молодість ще є. Ідеальний вік. Я думаю ще дитину народити.
Бринзолетта• 28 марта 2023
У меня все хуже. Мне 43. И с мужем развод назревает. Потом буду сама, конечно
ПироженкА• 28 марта 2023
Ну,мы с мужем в 30 познакомились,так что,все еще помнится,хотя прошло 7 лет,страсть трансформировалась в любовь,понимание,дружбу и я это очень ценю и на новую страсть не променяю)
Пусин Кукин• 28 марта 2023
Цілком впевнена що знову переживу ці відчуття, і вони будуть ще кращі, ніж в 25. Бо зараз досвіду більше, і жінка як дороге вино - з роками тільки краще.
Oksana-f9a3• 28 марта 2023
У меня знакомая в 65 роман такой закрутила, так что вы не правильно думаете, а если и не будет такого полюбите вы себя)
Електрохарчування• 28 марта 2023
Мені все все одно в 45. Раніше накочувало, таке, як у вас, зараз по барабану.
І я не розумію ось цих порад, про «все буде», навіщо тішити себе примарними надіями?
Топтунша• 28 марта 2023
Я тоже себе в этом честно признаюсь, что если моложе красивых романов не было, то теперь уже где им взяться?
Как нефиг делать• 29 марта 2023
Божечки, мені 47. Є чоловік, який ставиться до мене, як до коштовності)))
Запасная спина• 29 марта 2023
Ответ дляТоптунша
Який зв’язок? Не було, то тепер має бути
Лялька в колисці
• 29 марта 2023
Ответ дляПусин Кукин
не знаю звідки у всіх така впевненість, дивлюсь на себе, і не впізнаю ту красуню, яка була в молодості, щоправда натуральне блонд волосся таке ж саме довге і доглянуте. ( а зуби, фігура, шкіра уже не дозволяють світитись впевненістю в свій вроді)
Я такая - жду трамвая• 29 марта 2023
Мне 35, никогда не было отношений. Я очень стеснительная, плюс моральные травмы есть (началось с насмешек в школе, потом добавилась попытка изнасилования). С мужчинами не могу нормально контактировать, я их боюсь, до панических атак.
Да, хотелось бы красиво как в кино, но не будет никогда...
Запасная спина• 29 марта 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Все у вас в голові.
ПироженкА• 29 марта 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Советую вам пойти в спортзал на групповые с хорошим тренером или на что-то вроде тайбо. Это здорово повысит и самооценку и фигуру украсит.
Запасная спина• 29 марта 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Вам би до психолога звертатися і перебороти. Вам лише 35. І ви сама не даєте собі жити.
Сегодня не целуюсь• 29 марта 2023
Ответ дляSectetlyYours
Они опытные в интиме
Возраст это не фактор вообще.
У моих подруг, как и у меня, в 34-37 лет уже по 10+ лет один и тот же партнёр в виде мужа, одни и те же позы, все одно и то же, скучно и надоедливо.
Какой опыт?
В 23-24 я была горячее, задорнее и у меня было больше опыта разного.
Какой опыт?
Пусин Кукин• 29 марта 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Проблема в голові. Я дивлюсь на деяких жінок, і чесно вродою там і не пахне. Але в них такі страсті вирують в житті, що мені й не снились
Пусин Кукин• 29 марта 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Психотерапевт в поміч
Пешеходик• 29 марта 2023
Колись в 25 я теж вважала, що найгостріші відчуття від закоханості можуть бути тільки в такому віці, а тепер в свої 45, оглядаючись назад, я зрозуміла, що тоді була просто сніговою королевою в порівнянні із собою согодняшньою. Стільки прекрасних почуттів і відчуттів я ще ніколи не відчувала, як зараз! І знаходжуся в прекрасному передчутті, а що ж буде далі?
Запасная спина• 29 марта 2023
Ответ дляПусин Кукин
Ну я така, ззовні мишка, навіть порівняно з чоловіком - нема на що глянути, але темперамент, любов до життя, вогонь. Толку з самої краси? Людина має світитися, горіти, хобі цікаві.
Лялька в колисці
• 29 марта 2023
Ответ дляЗапасная спина
Все у вас в голові.
не в голові, в реальності, попливша фігура, жахливі зуби
Сегодня не целуюсь• 29 марта 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Самовнушение и самоуспокоение.
У меня это вызывает снисходительную улыбку э
Но может быть горячий роман и в зрелости.
Моя мама первую настоящую любовь встретила в 50, с двумя взрослыми детьми и внучкой.
Топтунша• 29 марта 2023
Ответ дляЗапасная спина
Бо ми не молодшаємо, мені вже 39