Чорт і Шо• 29 марта 2023

Гроші

Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
Оцененная• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, я думаю, що з чоловіком проговоримо суму яку можемо виділити, і таку і озвучу
Прикольно буде якщо він скаже віддамо все

дамаБезСобачки• 29 марта 2023
Ответ дляДа Щас же
Автор, случись с вами что-то, сестра бы помогла
Це запитання?
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляОцененная
Думаю що ні, бо гроші нам самі не падають
ЛеньГуглить_правда• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Пока прямо в очі ні, але проскакує , типу в родині є гроші такі то все буде добре, і на мене косяться
А ви такі : ’ йой, мамо, сестро, ви назбирали? Які ж ви в мене молодці’
PmB• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Не всім, але знають, і вони є на порадниці. Тому не хочу
У меня один вопрос, с мужем вашим у вас никто не считается! Его спрашивать не надо?
Мальчун-задирун• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Автор, ну вот сейчас вы отдадите деньги спасая сестру. А если не дай бог в вашей семье случится болезнь, где вы потом возьмете деньги?
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Теж варіант прикинутись дурником
ЛеньГуглить_правда• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Я не відповідаю лише на питання діагнозу
Автор, зря не пишете диагноз. Знакомый не знал , где взять 30т$ на Белоруссию, а оказалось , есть мутная схема и за 10т$ все провернули в Украине.
Да Щас же• 29 марта 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Це запитання?
Ой, да

автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляPmB
Потрібно звичайно. Але він такий як і я. Що всіх жалко
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Так, я про те саме вже думала, і буду таке казати родичам
Дама с заначкой• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, але я і не можу пробачити що лишала радості і емоцій себе, чоловіка, дітей бо збирали з чоловіком на квартиру більшу. Ну типу якби я жила так само як вона, в своє задоволення то по суті грошей би також в мене не було б.
Семьядолжна быть на первом месте. И учитывайте мнение мужа. Мне в жизни деньги не доставались легко. Есть такое понятие ’Синдром отложенной жизни ’ Думаешь, вот сначала это, ауже потом отдых и прочее. Поэтому живущие одним днем- не моя тема. И 12000 -реально большая сумма. Если речь не идет о частных клиниках. Диагноз озвучьте.
дамаБезСобачки• 29 марта 2023
Ответ дляДа Щас же
Ой, да
Ну конечно да. Только вот не с чего ей. Стрекоза и муравей, блин. Классика.
Да Щас же• 29 марта 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Вот и стоит задуматься
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляДама с заначкой
Так, для мене це теж велика сума
все по ГОСТу!• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
З чого це вона лишиться мені? По перше то однокімнатна квартира яка приватизована на нас всіх, тобто вона на 4х людей. І то як я маю казати, ви пишете на мене квартиру а я даю гроші. То також якось не по людськи і по свинські, нє?
А коли дна людина розраховує на кошти виключно інших людей, то не свинство, ні?
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ну типу це ж так просто сталося, захворіти кожен міг. Це ж не на сіські
Приму в дар• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
А сестра думала она бессмертная? Правильно пишут про стрекозу и муравья
Дама с заначкой• 29 марта 2023
Ответ дляwoman Warrior
Страх отнимает половину жизни.Даже не так.Страх отнимает жизнь.
Бояться сказать, бояться отказать, бояться что то сделать и не сделать.Бояться быть плохой для кого то, бояться, что люди скажут.
Это ужасно.
Да,есть такое.

Викасикрет• 29 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я киевлянка
Знаю Как для местных искать
Вам нужно спросить у ортопеда
Обратитесь сюда
Нужно иметь киевскую прописку? Мы с южной области, ничего нам не светит(((
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляПриму в дар
Ну кожен завжди думає що його то не торкнеться
Сусідка знизу• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так сімейні. Але відносини у нас дуже гарні з моєю родиною, тому всі думають що то взагалі не проблема буде. Чесно з чоловіком ще не проговорювали це, бо я і сама не знаю що робити
Обговорите з чоловіком, а раптом він проти.
Оцененная• 29 марта 2023
Заколебали, одно и тоже 12 страниц
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляВикасикрет
Честно, не знаю
Пойдите к ортопеду и покажите то,что я сбросила-этот адрес ( и он Вам подскажет
Или позвоните по номеру телефона, там он есть и вверху и внизу
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляОцененная
Заколебали, одно и тоже 12 страниц
Не говорите
Диагноза так и нет
Сусідка знизу• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Я написала одразу, що не буду писати. Бо діагноз є рідким, а тут є знайомі. Не хочу
Так может организовать волонтерский сбор или типа такого, чтобы скинулись все?
Наталья-249d• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Всі завжди думають що їх то не торкнеться, тому і живуть одним днем
Не.Я так не живу.
Джавеліна• 29 марта 2023
Ответ дляХочу на Балі
Автор, вы оказались в очень сложной моральной ситуации. Но так как ваши родственники не знают о сумме, которая у вас отложена, а знают только то, что вы собирали, вы должны для себя обозначить сколько реально вы готовы подарить 2-3-5 тыс, и говорить с сестрой о том, что нужно кинуть клич по знакомым, на работе, прозвонить благотворительные организации, желательно заграничные. Чтоб у родственников не было ощущения, что у вас эти деньги лежат и ждут чтоб их отдали, что для результата нужно пошевелиться, а если уже не будет какой то суммы хватать, тогда посмотрите
ось саме по цій причині я до війни майже ніколи не скидала гроші на благодійність - бо найближчі родичі, маючи гроші, їх не спішать витратити на життя чи здоров´я свого рідного, а хочуть щоб це зробили зовсім чужі люди, хай навіть ті собі в чашці кави відмовлять лише
Просто красавица• 29 марта 2023
ви б написали яка хвороба, більше б було рекомендацій
Оцененная• 29 марта 2023
Ответ дляСусідка знизу
Якби вони тут були, вже б давно написали тут. Напишіть хоч який це орган