Чорт і Шо• 29 марта 2023

Гроші

Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляТеща дочки
Сестра сейчас продает квартиру, после лечения едет за границу, зарабатывает сколько нужно, чтобы купить другую квартиру.
Не вариант
Гадаю, що після операції не буде здоров´я їхати закордон працювати, да і вже там наших біженців багато, а тому і оплата праці мабуть нижче чим раніше. По суті якщо вона продасть квартиру, то переїде до батьків, ну а потім , у мене ж є квартира, тому батьківська типу хай їй лишається? Ну якось також буде не чесно, нє?
Чекаю завтра• 29 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Не верю
Я лечу онко,бесплатно, отличными препаратами
Про таргетную терапию слышали?
Спішу - перекидаюсь• 29 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
по-перше, сьогодні в її сім´ї біди немає, по-друге, якщо раптом щось трапиться і їй її сестра і батьки не будуть допомагати і шукати варіанти всі можливі, то нашо тоді взагалі ця тема? - нічого не давати, хай собі помирає або як хоче, по-третє, якщо думати про те що біда трапиться у автора, то чому не думати паралельно про те, що сестра до того часу знов буде добре заробляти, віддасть борг та ще й допоможе також фінансово
Бо не допоможе. У неї, як завжди, грошей не буде))) Це таки людина. Як у пічку, кинув і забув)))
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Так, жити потрібно тут і сьогодні. Але не на останні гроші. Ніхто не зна, що буде завтра, сьогодні здорова людина, а завтра все може змінитися. Родичка робила протезування суглоба, то тільки сам суглоб найдешевший 2500дол. Стентування теж, ще до війни, 1 стент - 35тис грн. Про онко взагалі треш, можливо зараз щось змінилось. Знайомий 2-3 роки тому в Німеччині витратив більше 300тис.дол, і без результату(
Сейчас все изменилось в Украине
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Про таргетную терапию слышали?
Лучи?
Или химия:красная/белая?
Бавовнятий Пупс• 29 марта 2023
Автор темы, делайте что можете. Можете добровольно, а не отрывая от себя с кровью. С мужем переговорите, и не за один разговор, а дайте ему переварить эту информацию, пару дней, а лучше неделю. Не на эмоциях, а взвешенным решением. Иначе сестру может и спасете, а себя не простите. И снова будете экономить на детях, и на себе с мужем. И да, мы с ребенком обошлись без сбора в соцсетях, но в этом ничего плохого нет. Многие мамы с больными детьми так делали. Взрослой женщине конечно желающих помочь будет меньше, но тем не менее. И фонды, хотя бы поищите.
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Дякую за відповідь
Чекаю завтра• 29 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Лучи?
Или химия:красная/белая?
Ни то, ни другое. Есть еще иммунотерапия, но не заморачивайтесь. Очень странно стопятсот раз написать, что все бесплатно лечат, абсолютно не разбираясь в вопросе.
пАлАвинкА• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Операція робиться закордоном. Писати не буду, бо діагноз не є широким, доволі специфічний, а тут є знайомі. Вибачте
Так пусть едет как беженка и ей бесплатно сделают .
В Германию , например , там страховка покроет , если это жизненно важно , а не блажь .
Не давайте ничего , скажите все на депозите на год !
woman Warrior• 29 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Стучитесь и вам откроют. И не говорите мне как поступать, пожалуйста, я все равно всегда по совести поступаю, мне Ваше мировоззрение чуждо. Если бы да кабы, откуда она знает. Сейчас поможет сестре, а потом, не дай Бог, как Вы говорите что-то случится в их семье (Ваши слова цитирую) - смотри и я, или подобные мне добрые незнакомые люди помогут. Мир не без добрых людей. Просто Вам это незнакомо.
Мне абсолютно фиолетово, что вы или кто либо другой обо мне думают.
А вы настолько тщеславны и перепонены гордыней, что берете на себя смелость утвержать что либо о незнакомых вам людях, что им знакомо, а что нет.И тут вы вся такая в белом пальто.
Правда, подол грязный, а так сойдет для интернета.
woman Warrior• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
А якщо завтра щось вилізе у мене? То мені кредит брати? Я завжди ще з років 25 тримала певну суму. Бо всяке може бути
Вы сами себе даете правильный ответ.
пАлАвинкА• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
У нас також є своя квартира, але збирали на більшу в майбутньому. Тобто жити всім є де
Нафиг вы вообще им говорили , что у вас есть деньги ?
Вот реально , чем вы думали при такой транжире сестре
woman Warrior• 29 марта 2023
Ответ дляПриму в дар
Разошлась манипуляторша
Ну так труд же чужой, и семья не ее, и деньги заработанные чужие.Почему бы и не распорядиться путем примитивной манипуляции.
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Все,молчу
Знаю, что химия,операция и лучи-бесплатно
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Ну вже як є. Знають що гроші є, а скільки не знають. Хоч це добре
Просто красавица• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
тут вся ваша сестринська любов
woman Warrior• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Потрібно звичайно. Але він такий як і я. Що всіх жалко
а вас и себя нет?
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Дякую. Вже сказала їй за Німеччину, що типу читала десь що там роблять безкоштовно біженцям
Фима Собак• 29 марта 2023
Ответ длямадам Везувий
я перенесла очень серьезную операцию в Европе. и потом осложнения после нее.
БЕСПЛАТНО. ни копейки. ни одного лекарства не купила.
хотели поставить в очередь, но состояние начало резко ухудшаться и ждала я всего 3 дня.
поэтому, пусть выезжает.
если нет, то продавать квартиру сестры. а она потом будет жить с родителями.
если нет, то при квартирах будут все, кроме вас.
у сестры не безнадежная ситуация. у нее есть целых 2 варианта выкрутиться. вы третий. но вас выбрали как самый безболезненный для всех, кроме вас....
Так у автора тоже есть квартира. Что то подсказывает что их с сестрой родители обеспечили жильем
woman Warrior• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну типу це ж так просто сталося, захворіти кожен міг. Це ж не на сіські
вот именно, каждый
и вам в случае чего только в кабалу, если что
если отдадите
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляПросто красавица
тут вся ваша сестринська любов
Слухайте ну любов любов´ю, а гроші грошима нє? Вони мені не беруться не з відки так? І батьківська квартира то батьківська, і у мене теж є дитина яку потрібно забезпечувати. Чи мені все віддати ? А сама типу ну зароблю.
пАлАвинкА• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Говорите , что они на депозите , до конца года и все , они отстанут от вас
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляwoman Warrior
а вас и себя нет?
І нас. Ну в тому плані, ну типу жити ж є де, то якось і далі будемо, а це ж життя чиєсь
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляwoman Warrior
а вас и себя нет?
Ну то я собі так думаю, може він і інакше скаже
Спішу - перекидаюсь• 29 марта 2023
Ответ длямимАпроходила
Где делают бесплатно замену суставов? Как туда попасть? Уверены, что бесплатно, а не официально бесплатно, а на деле как всегда? Напишите название лечебного учреждения, если и правда знаете.
Та може і роблять, але як завжди. Дешеві старі технології, найдешевші матеріали... А хочеш нормальне - плати, то й усе. Все медицина плюс-мінус однакова
6755346• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
То не віддавайте
Нащо ця тема? Дам, не дам? Робіть як знаєте і вважаєте правильним
Але перечитавши ваші відповіді, скажу що дуже пахне тролятиною
автор Чорт і Шо • 29 марта 2023
Ответ дляФима Собак
Ні, квартири куплені самостійно
Додекаэдр• 29 марта 2023
Ответ дляБла бла бла
Не по свински, тоже вполне адекватный вариант, человеческий. вы сейчас жертвуете своими интересами помагаете сестре, она потом не претендует на наследство. Это честно а не по свински. По свински это проехаться на вас.
Скільки грошей коштує квартира батьків зараз?
woman Warrior• 29 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
ось саме по цій причині я до війни майже ніколи не скидала гроші на благодійність - бо найближчі родичі, маючи гроші, їх не спішать витратити на життя чи здоров´я свого рідного, а хочуть щоб це зробили зовсім чужі люди, хай навіть ті собі в чашці кави відмовлять лише
Приведу пример.
Мужу моей ученицы, молодой женщины, потребовалась оперция.Сердце, понятно, что не шутки.
Она оборратилась на ФБ ко всем, кого знала, создавала посты, в итоге собрали.
Но при этом не продав и не вложив своего ни копейки, машина нужна, чтобы ездить, мотоцикл-это хобби.Его тоже нельзя продать.
Ясное дело, что я больше с ней не работаю, люди с такими ’моральным ценностями’ вне моего поля зрения.
Джавеліна• 29 марта 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
то нашо тоді тема ця? якщо автор знає вже зараз, що залишиться в разі чого один на один зі своєю бідою, нашо нам тут ще святою хоче здатись?

в мене теж є сестра. ми не подруги ліпші, ні, але ми один одного підтримуємо в разі чого, не дивлячись навіть на те, що вчора посварились. я віддам останні гроші (не дай бог щоб довелось), і думати даже не буду про те, що вони останні.

але! якби я мала думки про те, що зі мною теж може шось трапитись і вона мені не допоможе при можливості - в мене б і питання не виникло, допомагати їй чи ні, звісно не дала б

і може я дурна для когось, але, зараз, під час війни, обирати між життям і грошима, то взагалі жесть