Чорт і Шо• 29 марта 2023
Гроші
Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
Дую на вітер• 29 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Автор, перечитайте это свое сообщение и ответьте себе честно, Вас же расстраивает тот факт, что сестра прожила яркую и насыщенную жизнь и жила СЕГОДНЯШНИМ днем здесь и сейчас, а Вы нет? Может и дальше так же жить будет и не будет трястись над каждой копейкой ибо ее мечта, в отличии от вашей, была судя по всему эмоции, путешествия и радость от жизни. Вы же, уж простите за прямоту, озлобленны на всех и вся ибо ВСЮ ЖИЗНЬ себя ограничивали во всем и собирали на МЕЧТУ, коей является бетонная коробка - жил площадь чуть больше чем ваша нынешняя.
Очень грустно читать такие размышления особенно от украинки на украинском языке.. Простите за прямоту.
Конечно, автору жалко. Та жила, как стрекоза. Не знала, что, а вдруг заболею, что будет ? Зато да, жила ярко,а автор должна теперь, чего у ж там, подумаешь...что ей стоит...
Чудо Ф_ф КеДаХ• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Родичі це я і батьки. В батьків не знаю скільки є, нехай тисяч 5. В сестри нічого нема. Вона ніколи не відкладала. І все, більше взяти грошей нема де
Відкрийте банку , напишіть пост на фб що збираєте на операцію. В сестри мають бути однокласники, колеги, зробіть чати закиньте інфо з проханням . Зі світу по нитці, так сказати… одній людині то велика сума, а якщо багато людей хоч по 100 грн скиньтетьсч, то вже допомога
Чорт і Шо
• 29 марта 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Дякую за пораду
из желе я• 29 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
В Украине
А что это за операция? Вам хирург озвучил такую цену?
Нічого вдягти• 29 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Можно узнать диагноз?
Если рак,то он бесплатно лечится
Да конечно…. Бесплатно
Оцененная• 29 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
ось саме по цій причині я до війни майже ніколи не скидала гроші на благодійність - бо найближчі родичі, маючи гроші, їх не спішать витратити на життя чи здоров´я свого рідного, а хочуть щоб це зробили зовсім чужі люди, хай навіть ті собі в чашці кави відмовлять лише
Історія може далекої знайомої, виклала вона в інсту що треба операція на нозі, був перелом рік чи два назад, і знову перелом,не знаю та сама чи інша нога, так ось, виклала допоможіть...карту, аналізи, обстеження, ну все як треба. Через день чи два - дякую всім сума зібрана. Ще через неделю операцію зробили всім дякую,фоточки з лікарні. Ще через неделю фотозвіти з гулянь по Чехії. Тай це гарно з її боку як думаєте?! Вжеб не позорилась і не просила тих грошей зовсім або мовчала що поїхала у відпустку. Позорище.
Джавеліна• 29 марта 2023
Ответ дляМальчун-задирун
Автор, ну вот сейчас вы отдадите деньги спасая сестру. А если не дай бог в вашей семье случится болезнь, где вы потом возьмете деньги?
по-перше, сьогодні в її сім´ї біди немає, по-друге, якщо раптом щось трапиться і їй її сестра і батьки не будуть допомагати і шукати варіанти всі можливі, то нашо тоді взагалі ця тема? - нічого не давати, хай собі помирає або як хоче, по-третє, якщо думати про те що біда трапиться у автора, то чому не думати паралельно про те, що сестра до того часу знов буде добре заробляти, віддасть борг та ще й допоможе також фінансово
Сорока-ворона• 29 марта 2023
Автор, я этой весной вывезла сестру с мужем из-под Киева(к селу уже подходили русские) ехали на моей маленькой машине я с семьей и она с мужем и ребенком, мои малые сидели сзади задавленные все 2 дня дороги, мы остались на Западной они поехали в Польшу(муж не гражданин Укр) и я еще в дорогу им дала 2 тыс долл, по итогу через месяц стали врагами и до сих пор не общаемся, ее муж мне еще несколько недель строчил угрозы, а все из-за того, что я прекратила помощь, посоветовав самим дальше крутится..
Мой совет - думайте о СВОЕЙ семье и своих детях, а не о сестре
Чудо Ф_ф КеДаХ• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Дякую за пораду
Просити про допомогу не соромно. Погано коли Малі діти лишаються без батьків і опіка лягає на стареньких бабусь і дідусів.
Чорт і Шо
• 29 марта 2023
Ответ дляСорока-ворона
Дякую
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляНічого вдягти
Да конечно…. Бесплатно
Сейчас да,бесплатно
Нічого вдягти• 29 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Сейчас да,бесплатно
Бесплатно только бесплатная химия
А оно херня после которой тошнит
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляНічого вдягти
Бесплатно только бесплатная химия
А оно херня после которой тошнит
Смотря Какая химия
Меня не тошнит
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляСорока-ворона
Ого
Социала им было мало?
Там-тарарам• 29 марта 2023
Я б нічого не давала просто так. Ви не повинні своїми інтересами жертвувати. Вам все правильно пишуть, або хай сестра свою квартиру продає і лікується або хай батьки вам своє житло відписуються, хоча цей варіант я б не обрала. Батьки ще житимуть невідомо скільки, можуть і 10 і 20 років, а раптом що дохажувати будете ви, бо квартира ж ваша.
Просто красавица• 29 марта 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
і що автор напише у ФБ, якщо тут під анонімом не озвучила діагноз? типу: скиньтесь на операцію сама не знаю на яку
Джавеліна• 29 марта 2023
Ответ дляОцененная
в мене купа таких історій, але коли я попалась сама на такій, на тому моя благочинність закінчилась - ще була дитина в мене мала, я в декреті була, отримала дитячі і відправила дитині знайомої на операцію, а як прийшла зима, то ця дитина була вся в реймі - від шапки до взуття
ГороховаЯ• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, але я і не можу пробачити що лишала радості і емоцій себе, чоловіка, дітей бо збирали з чоловіком на квартиру більшу. Ну типу якби я жила так само як вона, в своє задоволення то по суті грошей би також в мене не було б.
А що каже чоловік?
КартаБезКомиссий• 29 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
Ппц
Чорт і Шо
• 29 марта 2023
Ответ дляПросто красавица
Якщо буде збір, тоді і діагноз буде розкритий, і документи прикріплені
Чудо Ф_ф КеДаХ• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Не бачу нічого поганого в зборі. У сестри суми немає потрібної, а у вас своя сім’я, чоловік, котрий може бути проти. Якщо не збереться сума за потрібний період, то я б допомогла, бо це сестра і я б собі не пробачила б потім.
Сорока-ворона• 29 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ого
Социала им было мало?
они тогда меньше месяца были в Польше и собирались в Англию визы подавать, не знаю подавали ли на социал в Польше и плюс он не гражданин Укр, только сестре с ребенком выплаты положены
Спішу - перекидаюсь• 29 марта 2023
Ответ дляГладиолус
Для вас это - манипуляции, для меня - здравый смысл, гуманное и адекватное отношение. Кому что. Если для Вас деньги дороже человеческой жизни близкого, тогда дискуссия не состоится. Не по пути в плане ценностей и приоритетов.
А я от розумію. Питання не в тому, що людина вичерпала свої ресурси і потребує додаткових. Ні. Тут питання повністю перекрити хороше життя іншої людини за рахунок своїх інтересів. Я б теж не оцінила - оплачувати чужі подорожі і сукні.
Бавовнятий Пупс• 29 марта 2023
C ребенком лечились в Охматдете. Онко, многое было бесплатно, но часть нужно было покупать, плюс разные сопроводительные препараты, да и просто на что-то жить и всякие бытовые мелочи, которых дома не нужно, антисептики всякие, швабры и прочее. У мужа была зарплата, я в декрете. В долги не влезли. Диагноз сказали, там не сильно фатальный был, но тем не менее, точной суммы и сами не знали, да и язык не поворачивался просить. Хотя мои ближайшие родственники в тот момент зарабатывали больше моего мужа. В соцсетях не писали, друзья-знакомые, родственники дали кто сколько мог. Отец мой на заработках в Польше до войны был, дал 100 долларов. Родственники мужа одни 15 тыс грн, в 2021 это были деньги. Не дали бы не знаю что было бы, но у нас больной ребенок, нам должны , даже в голову не приходило. Да и с врачами повезло, свели с одним фондом тоже. Так и выкарабкались.
Хотя было так, что у меня в больнице после препаратов осталось 500 грн на две недели, инвалидность выплат не было еще, и взять денег было негде. Ребенок на гормонах, много ел, и больничную еду, и то что муж приносил. Я две недели на черном хлебе сидела и кофе, больше не было ничего. И муж на одних макаронах с яйцами. Жилье не продавали, оно у нас служебное.
Ничего, вытянули, хотя там было адски тяжело очень и мне, и мужу через день после работы к нам ехать.
Недавно ребенок заболел, пневмония в начальной стадии, то пришлось у брата денег на лекарства занимать. Не представляеете, как дико неудобно. Так сложилось просто. Перед этим было тоже обследование, за свои делали и ничего не осталось.
Помогайте по мере возможности. Даже в такой ситуации. Да, я тоже уже циник. Но Вы тоже живой человек. Помощь не должна быть в ущерб помогающему, главное правило не увеличивать количество пострадавших от ситуации.
Чорт і Шо
• 29 марта 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Так. Якби в неї було 5 то і я 5 без вагань дала би. А так злість якась, що вона не думала за майбутнє, а я маю оплачувати по суті те її майбутнє
Теща дочки• 29 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Квартира у сестри. Квартира у батьків. Квартира у мене. Авто нема, дачі нема. Тільки квартири
Сестра сейчас продает квартиру, после лечения едет за границу, зарабатывает сколько нужно, чтобы купить другую квартиру.
Не вариант
СкрипяСердцем• 29 марта 2023
Так, жити потрібно тут і сьогодні. Але не на останні гроші. Ніхто не зна, що буде завтра, сьогодні здорова людина, а завтра все може змінитися. Родичка робила протезування суглоба, то тільки сам суглоб найдешевший 2500дол. Стентування теж, ще до війни, 1 стент - 35тис грн. Про онко взагалі треш, можливо зараз щось змінилось. Знайомий 2-3 роки тому в Німеччині витратив більше 300тис.дол, і без результату(