Чорт і Шо• 29 марта 2023
Гроші
Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
Сумчатая кошка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
А жити потім де?
Ну главное ведь жить, верно? А то прям все в шоколаде, кроме вас. О вашем жилье никто ведь не думает)
Морожена_курка• 30 марта 2023
ось чому казала і буду казати- про гроші не треба нікому базікати. Тримайте язика на припоні! Маю гроші,збираю,але ніхто абсолютно про це не знає. Ні сестри,ні родичі,ні батьки. Навіть чоловік не знає. мовчки відкладаю зі своїх і все! Це на навчання дитині.
розповім історію подруги. Збирали з чоловіком довго гроші на навчання сину. У чоловіка захворіла мати. крім сина,вона мала ще 2 синів. ті пообіцяли,що 2 частини повернуть потім. Ніхто нічого не повернув. Подруга з чоловіком у всьому відмовляли,чоловік батрачив по халтурах,подруга ходила по 8 років в одній куртці. короче,віддають ці гроші,мати померла під час операції. син лишився без навчання сво\ї мрії.
Висновок.- ПРО ГРОШІ ТРЕБА МОВЧАТИ І АБСОЛЮТНО НІХТО НЕ ПОВИНЕН ЗНАТИ ПРО НИХ.
КартаБезКомиссий• 30 марта 2023
Ответ дляЕлена 878
Або з батьками
Доброе утро
Таниных тем вчера/позавчера, случайно, не видели?
Гарячаспічка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Я ні. Будемо далі всі разом шукати гроші. А поки не думають де шукати, бо в планах те, що їх дам я, а не шукати шляхи
А хто це такі плани придумав? І чого ви одна маєте розхльобувати це все??? Об´єднуйтесь з чоловіком, звоніть своїй сестрі і питайте як в неї справи? Вона шукає де візьме гроші? Ні? А чому? Кажіть своїм батькам, хай ідуть до інших родичів позичають. Ні в якому разі не давайте всю суму, ви своїх дітей і себе обділяєте. Дайте 3т і не в дар а в долг.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляМорожена_курка
Ну навіть би якщо ніхто про них не знав би, я то все рівно знаю про них, то сидіти і казати що от є тисяча , оцим допоможу, і сидіти дивитись як всі в паніці шукають де взяти гроші, а ти такий сидиш і думаеш, вони так прикольно бігають, цікаво чи знайдуть всю суму? але більше я все одно не дам?
Тихомандражная• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, але я і не можу пробачити що лишала радості і емоцій себе, чоловіка, дітей бо збирали з чоловіком на квартиру більшу. Ну типу якби я жила так само як вона, в своє задоволення то по суті грошей би також в мене не було б.
У вас сложный выбор автор, может одолжить часть суммы? Или надо просто дать эти деньги, сестра не отдаст?
Морожена_курка• 30 марта 2023
по факту так би і сказала,що це гроші на квартиру,на навчання дитині. 9 років це немало. я почала збирати після 5 років. всю суму точно би не дала. нехай продає квартиру. Вона жила у своє задоволення і не зібрала нічого.я к можна жити без заначки,без нз. На кого вона розраховувала?? вона має чоловіка?? ці питання ,якщо є в неї чоловік,нехай він вирішує,а не сестра,яка у всьому собі відмовляла. а вам наука на все життя,що про гроші мовчати треба як риба і не розпускати язика НІКОМУ. нема і все. в мене для всіх друзів і родичів грошей немає. Крапка. ніхто не позичає,ніхто не просить
Гарячаспічка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Автор я не розумію що ви хочете? Вам кажуть не давай то ви кажете дам, вам кажуть давай то ви кажете а як же я??? Що ви хочете? Щоб зараз хтось з форуму махнув паличкою і проблеми вирішились? В вас є чоловік, от з ним це питання і вирішуйте, а не з чужими людьми по інтернету.
Морожена_курка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
дати частину,але не все. чому сестра мала кошти і не відклала собі? це безпечність! вона їздила ,куди хотіла,їла ,що хотіла,а інша у всьому собі відмовляла,але збирала,бо хотіла мати собі фін.подушку..і що? за чиюсь безпечність я маю тепер постраждати? я би дала 2 тис. все! нехай чоловік позичає у друзів,нехай продають щось.... я не маю позбавлятися мрії через чиюсь дурість і гулянки.і так і так стосунки вже такими не будуть. якби мені прийшлося віддати все,що я тяжко заробила і відклала,то я б тут сестру просто б зненавиділа і бачити б її не захотіла.
Бринзолетта• 30 марта 2023
Ответ дляvecya
Я б сестре своей отдала не задумываясь и вопрос бы такой не стоял, но это моя сестра, мои с ней крепкие узы и моя ответственность.
А если бы ваш муж своей сестре отдал?
Ответ дляЧорт і Шо
Теж гарний варіант, дякую. Проговоримо, вирішимо скільки можемо допомогти, і одразу до розмови самі скажемо що готові дати таку то суму. Але, знову ж таки але. Якщо решту не знайдуть то знов прийдуть до нас, і тоді що? Вибач помирай, але я буду сидіти на грошах але тобі не дам?
Тогда предложите ей взять кредит или продать квартиру и пожить пока с родителями....
Морожена_курка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
в неї є чоловік? мужчина?
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляТихомандражная
Думаю що не віддасть. Але я навіть не уявляю як це, типу на тримай і лікуйся, але підписуй бумагу що ти мені їх віддаєш, а не віддаєш то твоя (або батьківська) квартира моя. Я їй пока сказала за Німеччину як тут писали, вона вже дивиться
Пускаю бісики• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Уявіть собі, що ви рік назад купили квартиру побільше. І родичі кажуть, о, у тебе найбільша квартира з усіх нас, продай її та переїдь у меншу, різницю віддай сестрі. Але чому родичі самі не продадуть квартиру і не переїдуть у квартиру на окраїні, наприклад, заради операції?
Астановитесь• 30 марта 2023
я б дала бо то сестра. але в мене сестра така ж економна як я. а так да було б обідно що ви відкладали а вона прогулювала.
ВерСаСе• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, сидіти і думати ’ой, знайдуть чи ні?!’ Те що в вас є не означає що автоматично ви маєте вирішувати чужу проблему повністю. У вас на ці гроші є плани не меньш важливі
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляГарячаспічка
Я ніде не писала що я не дам. Я дам, але не буду покривати 100% витрат. Просто знаєте, це така ситуація в якій ти все одно будеш гімном. Даси 2-3 тисячі- гімно бо маючи більше не дала їх, Даси всю суму але з якимись умовами-знов таки гімно , бо як так можна, то ж сестра і її життя. Я тут не вирішую питання а так виговоритися. З чоловіком домовились, про певну суму допомоги
Пускаю бісики• 30 марта 2023
Коротше автор, не морочте собі голову, дайте на лікування тисяч 5 без повернення, і все, ваша совість чиста. Остачу нехай шукають самі.
Ответ дляЧорт і Шо
Гадаю, що після операції не буде здоров´я їхати закордон працювати, да і вже там наших біженців багато, а тому і оплата праці мабуть нижче чим раніше. По суті якщо вона продасть квартиру, то переїде до батьків, ну а потім , у мене ж є квартира, тому батьківська типу хай їй лишається? Ну якось також буде не чесно, нє?
Однако для Вас это более выгодный вариант
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляМорожена_курка
в неї є чоловік? мужчина?
Немає. Вони розлучені
Гарячаспічка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Краще бути гімном но з грошима чим без. А ще ви забули що будете гімном перед своїми дітьми чи дитиною.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляПускаю бісики
Ну типу гроші ж ще не пристроєні, тобто живі так би мовити
Морожена_курка• 30 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
саме так. хтось гуляв і хоче вирішити свої проблеми за чийсь рахунок. і далі буде гуляти.
Гарячаспічка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Конечно вона жила в своє задоволення, маючи таку сестру як ви, прекрасно знала що ви для неї грошики збирали. Як не для операції то на щось інше.
Тихомандражная• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
ну не вся квартира, а половина + 12 тыс.
Пускаю бісики• 30 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
Вас це не повинно стосуватись, знайдуть чи ні. Знайдуть. Тим більше, якщо у родичів немає совісті і вони з вас хочуть усе зідрати, нічого не вертати і ще й осудять, що не така, то нафіга такі родичі.
Морожена_курка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Немає. Вони розлучені
Питання. а якби вам прийшлося робити операцію. Вона би вам дала??? НІ!бо вона їх не має. і не тому що бідна,а тому що дурна і безпечна.
От і робіть висновки. особисто я за СВОЇ гроші горло перегризу,бо вони мені тяжко дістаються. і коли інші відпочивали по Турціях і Єгиптах,то я батрачила і тому нікому не збираюся їх віддавати- ніяким сестрам. У Турції взагалі ніколи не була.
сестрам не 15 років,вони мають дітей,тому мають дбати про завтрашній день і мати гроші на нз.