Чорт і Шо• 29 марта 2023
Гроші
Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
Залетна Я тут• 30 марта 2023
есть родная сестра, формально. при каждой моей неудаче радовалась. ни копейки денег не дала бы.
автор, сто раз подумайте, на первом месте ваша семья. если не дай Бог такая ситуация у Вас, ваша сестра помогла бы? и ваш супруг должен сказать свое слово.
руки_Крюги• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Пока прямо в очі ні, але проскакує , типу в родині є гроші такі то все буде добре, і на мене косяться
Ага, отак мроскакує. Ви віддаєте гроші з поверненням. А після всього раптово всі забувають про домовленості. І родичі кажуть - я тут ні до чого...
Це ми так брату на машину гроші дали, що відкладали. Повернув десь через 4 роки в гривні, частинами... Давали долари, отримали папірці...
Так що не будьте такою наївною, хай сама думає де гроші шукати. У вас діти і лише однокімнатна квартира
Залетна Я тут• 30 марта 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Переписує на вас 50% квартири - даєте їй сумму. Все.
Не хотіла б бути на вашому місці. Сестри не маю.

Фрикаделька• 30 марта 2023
У меня тоже есть семтра и двое детей. С сестрой отношения плохие. Но я бы переступила через себя и спасала бы ее , у нее все таки ребёнок. И своим двум дочерям я внушаю , чтобы они жалела и берегли друг друга. Я зла на свою мать , что она никак никогда с сестрой нас не старалась зблизить
Залетна Я тут• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Та просто ж знаєте як, вона пропонувала разом їздити бо дохід, всі ж бачать як хто живе, але я казала нє, бо збираємо на хату. Так і знають. Але скільки є не знають
ну то обговоріть питання із чоловіком про можливість дати 3000 долярів без повернення й годі. ніхто ж не знає, скільки ви із чоловіком назбирали
Залетна Я тут• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
З чого це вона лишиться мені? По перше то однокімнатна квартира яка приватизована на нас всіх, тобто вона на 4х людей. І то як я маю казати, ви пишете на мене квартиру а я даю гроші. То також якось не по людськи і по свинські, нє?
а по людськи ставити Вас перед фактом, що тільки Ви повинні давати гроші на операцію?
Привіт з ботойбіччя• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
А толку, ну дам я 3 тисячі, а решта де візьметься? Ніде
Кредит в банку вже не дають?
Залетна Я тут• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Тоді я буду останньою паскудою в очах родичів, якщо таке скажу
а Вам головне, як Ви будете виглядати у очах рідні, яка й збирається допомагати вашій сестрі?
Любительница• 30 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Можно узнать диагноз?
Если рак,то он бесплатно лечится
Це шутка?
Любительница• 30 марта 2023
Я б сказала що купила квартиру. Дала задаток. І терміново реально шукала квартиру. Сестра так само може віддати банку кредит.
Любительница• 30 марта 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Автор не розуміє, що вона буде паскудно виглядати все одно. Навіть якщо дасть гроші. Бо буде чекати їх назад. А віддавати сестра не зможе.
Файна дівка• 30 марта 2023
Автор у вас сложная ситуация.
Но та ситуация показала какая у вас низкая самооценка!
Вы вообще не должны оправдываться.
У вас есть право сказать НЕТ.
Вы вообще не должны оправдываться.
У вас есть право сказать НЕТ.
Престидижитатор• 30 марта 2023
Ответ дляФайна дівка
Автор у вас сложная ситуация.
Вы вообще не должны оправдываться.
У вас есть право сказать НЕТ.
Вы вообще не должны оправдываться.
У вас есть право сказать НЕТ.
Слушайте, ну перечитайте её ответы. То сестра без этой операции умрёт, потом написала, что жить будет, но плохо. То сестра порхала по жизни, как бабочка, ни копейки не откладывая, то квартиру купила самостоятельно. Всё такое противоречивое.
Вільний митець• 30 марта 2023
Пусть берет кредиты и тоже вкладывает в своб жизнь. Вы скажите что можете выделить три тыс не более. У меня точно такая же сестра как у вас. Она получает больше денег но все просаживает. Я меньше но собираю на квартиру.Она на съемной. И я уверенна что если вдруг мне понадобятся деньги она не будет где то занимать или даже отдавать последнее. Не дай боже конечно что то случится но я бы не отдала все свои сбережения. Часть да.
Почитала тему, мій варіант такий - частину квартири батьків, яка Вам належить, переписати на сестру і повідомити, що на спадок Ви претендувати не будете.
Далі сестра з батьками вирішує, яке помешкання краще продати і на ці гроші робить операцію. На розмови, як їм буде важко в 4-х в одній квартирі не вестись. Захочуть роз´їхатися буде більше мотивації збирати гроші чи шукати можливість оперуватися за державний кошт.
Вільний митець• 30 марта 2023
Ответ дляПрестидижитатор
за квартиру я пропустила. может троль? если есть жилье то пусть бы продала и тема закрыта
ВерСаСе• 30 марта 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Похлопуванням по плечу
В таких як авторова сестра гроші завжди пристроєні і зайвого просто немає. Вони себе дуже люблять і якби ситуація була навпаки, то автор би почула що ’нуууу я не дам...мееееені ж на квартиру треееба. Це ж заради дитини!’
Скорая помощь• 30 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Можно узнать диагноз?
Если рак,то он бесплатно лечится
Это где интересно? Все платно и операция и химиотерапия. Областной диспансер
Скорая помощь• 30 марта 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я сейчас лечу рак,бесплатно
Где? если не секрет, хотя бы город можете написать?
Автор посмотрите подходит ли заболевание сестры под медэвакуацию. Сумма уйдет куда меньше. Есть еще вариант поискать какие страны лечат данное заболевание. Мой свекр тазовый сустав сломал. В Житомирской области врач потребовал 2000$. Козел. Мы сделали им доки по быстрому и через 3 недели свекра в Германии прооперировали бесплатно. Подумайте о таком варианте.
Ненька наша• 30 марта 2023
Ответ дляСкорая помощь
В Києві також хімія не дуже дешево коштує :(
Хочу на Балі• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
ось саме по цій причині я до війни майже ніколи не скидала гроші на благодійність - бо найближчі родичі, маючи гроші, їх не спішать витратити на життя чи здоров´я свого рідного, а хочуть щоб це зробили зовсім чужі люди, хай навіть ті собі в чашці кави відмовлять лише
Ну знаете, понятно, если люди зажиточные, а если у них нет денег и вот как в ситуации у автора, только у 1 человека в семье есть какие то сбережения и то не горы золотые, а то что человек откладывал годами на свои нужды
И да, я могу не выпить чашку кофе, а пожертвовать
Бува і таке• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Шанси , вона і без неї буде жити, але хто зна як то буде без операції. Інвалідність буде в обох випадках що з операцією що без
Так Ви ж писали, що операція це питання життя і смерті. Діагноз змінюється по ходу ’п’єси’?
Чудовий каламбур• 30 марта 2023
Я вас понимаю
У меня как-то с кумой разговор был
Они зарабатывают средне,но живут в свое удовольствие и никогда ничего не откладывали
А я не понимаю как можно жить без заначки (когда есть конечно же возможность отложить, а не трынькать на все подряд)
В ходе этого разговора я ей задала вопрос, типа а если не дай Бог кто-то заболеет, в аварию попадет, понадобятся срочно деньги, где ты будешь брать?
Ответ меня убил: ’ну у тебя ж всегда заначка есть, к тебе приду просить’
У меня как-то с кумой разговор был
Бува і таке• 30 марта 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Вы хоть помните, что в старпосте написали?! Развод на два десятка страниц
Поки строчила відповіді на 20 сторінках, то вже й забула, що писала спочатку.
КартаБезКомиссий• 30 марта 2023
Ответ дляСкорая помощь
Естественно, не секрет
Киев
Химия 4 красных+4 белых на Верховинной
Таблетированная в НИРе
Все бесплатно дорогими лекарствами
Киев
Химия 4 красных+4 белых на Верховинной
Таблетированная в НИРе
Все бесплатно дорогими лекарствами
dreamsunny• 30 марта 2023
У меня тоже все родственники просят деньги.
Когда беда коснулась меня, то никто не помог материально.
Теперь твердо решила, если будут просить , либо откажу , либо одолжу. Благотворительность закончилась.
На месте автора предложила бы возвратную помощь сестре или часть безвозмездно +часть в долг с конкретным сроком возврата. Сестра привыкла жить на широкую ногу, значит ее доходы позволяют так жить. После лечения начнет экономить, как автор и будет отдавать долги.
Я на лечение отца брала кредит и после его смерти почти год отдавала. Сестра автора и ее родители тоже могут взять кредит и потом отдавать. Но они реально считают , что автор ’должна’. Но это не так.