Чорт і Шо• 29 марта 2023
Гроші
Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
Коко Шанель• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
А жити потім де?
У батьків, у свекрів, купити меншу, варіанти є завжди. Ще можна взяти кредит, я знаю, що банки дають на лікування. І краще б ви сказали діагноз, тому що в Україні можна зробити дешевше, в нас багато що робиться.
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
світле майбутнє - це жива й здорова сестра
да сейчас
нормальное будущее семьи автора-єто благополучие и здоровье ее семби, мужа и ребенка.
Все.
Мама фіфті цента• 30 марта 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Да? В какой стране?
Наш сусід(херсонський) у Норвегію іздив
Коко Шанель• 30 марта 2023
Ответ дляДа Щас же
Автор, случись с вами что-то, сестра бы помогла
Чим? У сестри немає коштів і ніколи не було. Звісно ж допомогла, дала б 10 тис грн і совість її б була чиста, бо немає більше.
Гарячаспічка• 30 марта 2023
Ответ дляХочу на Балі
Ну знаете, понятно, если люди зажиточные, а если у них нет денег и вот как в ситуации у автора, только у 1 человека в семье есть какие то сбережения и то не горы золотые, а то что человек откладывал годами на свои нужды
И да, я могу не выпить чашку кофе, а пожертвовать
Ха! Чашка кави, оце пожертвування. Амереконо коштує 40 грн а не 12т. долларів. Яка ви щедра
Коко Шанель• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Та просто ж знаєте як, вона пропонувала разом їздити бо дохід, всі ж бачать як хто живе, але я казала нє, бо збираємо на хату. Так і знають. Але скільки є не знають
То й скажіть, що тільки три тисячі є,
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
а чому це повинні робити чужі люди, за рахунок ранкової кави? пс про кредитну історію мені також не треба розказувати, я знаю про це набагато більше ніж ви, вже 11 років працює в цій сфері
Слушайте, свидетель Иегові, может хватит тут уже распоряжаться чужии деньгами и писать откровенно вредніе вещи.Не должна автор сестре НИ_че_го за счет своей собственной семьи.
ТОлько добрая воля тем, что не принеет значительного ущерба своему мужу и ребенку.
Ві такая совестливая во всех постах, почему ві вам не оказать помощь сестре автора, за счет своих собственніх средств.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Вы хоть помните, что в старпосте написали?! Развод на два десятка страниц
Ну так, бо стан постійно буде погіршуватись і може бути такий фінал
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
в той час, коли сестра збирається купувати більшу квартиру
а не надо было порхать по жизни тогда, когда другие вкалывали и жили в определенных ограничениях.
Да, будет покупать бОльшую квартиру
Да, она приложила для этого усилия.С мужем.
А сестра-так под же попляши.
Никто спонсировать не обязан, и надеюсь, не будет.
Есть личная ответсвенность взрослого человека за свои поступки.Вот сестре автора и пора.
Да, будет покупать бОльшую квартиру
А сестра-так под же попляши.
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Слушайте, ну перечитайте её ответы. То сестра без этой операции умрёт, потом написала, что жить будет, но плохо. То сестра порхала по жизни, как бабочка, ни копейки не откладывая, то квартиру купила самостоятельно. Всё такое противоречивое.
Ну так коли була гарна зп то купила квартиру і жила далі в своє задоволення нічого не відкладаючи
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Знаете, тогда я считаю - лучше вообще ничего не давайте сестре - купите квартиру и скажите, что денег уже нет. И это будет правильно.
и так тоже хорошо
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
ви розумієте взагалі, що ваш випадок зовсім інакший?
от якби у вас була сестра і були в неї гроші на авто, а ваша дитина захворіла, і ви не мали грошей на операцію, а ваша сестра дала якусь частину лише, а іншу ви мусили шукати по знайомим, друзям... то нормально?
Да, нормально.
Лично я взяла бы кредит в банке, мой ребенок-моя ответсвенность, почему я свою ответсвенность должна перекладывать на других людей, почему я должна вызывать негатив к себе и ставить людей в некомфортное для них положение.
Сестре сказала бы спасибо за то, что вообще что-то дала.
Имеет право вообще ничего не давать.
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
знову. ви дійсно не розумієте про що мова, чи прикидаєтесь?
нормально, якби вам ваша сестра не дала гроші, маючи!, на операцію, від якої залежить ваше життя?
Да, нормально.
А вот ваше лицемерие -ненормально.
Коко Шанель• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Діагноз є. Поставлений в Україні. Ви чим читаєте? Але закордоном все одно будут дослідження до підтвердження, ніхто не буде оперувати поки самі не переконаються в правильності діагнозу
Все це дуже дивно. В нас медицина достатньо розвинута, те , що в нас не робиться - за кордоном коштує набагато дорожче, ніж ті 12 тис.
Лікарі теж не про все знають,
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
питання не до мене, але я відповім (повторюсь) - саме такі теми відштовхують від благочинності - ти допомагаєш зовсім чужій людині, в той час, коли її рідна сестра обирає між своїм особистим комфортом і життям своєї ж сестри
сестре о своей жизни нужн было думать в Дубаи, пока автор выбирала дешевый отдых и трудилась на с мужем на благо своей семьи
Все і одразу• 30 марта 2023
Автор, я всю тему не читала, але окрім Німеччини подивіться ще на Австрію.
Мій свекор там за тимчасовим захистом, в один день прокинувся і зрозумів, що ноги взагалі не працюють, за день до цього ходив ще.
Виявилось, що це рак вже з метастазами. Лікарі його подивились і прооперували дуже швидко, зараз вже на безкоштовній реабілітації і вони навіть поставили його знову на ноги + після неї запропонували допомагати йому з доглядом, щоб до нього приходила людина допомагати.
Ми в Німеччині, в нас все не так швидко з мого досвіду. + Документи він в Австрії отримав в рази швидше, ніж ми в Німеччині, а без них його б ніхто не дивився навіть безкоштовно.
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ні, операція життєво важлива для нормального життя. Без неї якість життя буде тільки погіршуватись далі
Зато до этого жизнь была беззаботной и бездумной
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляВсе і одразу
Дуже дякую за інформацію
Аннуитет• 30 марта 2023
Обратитесь в соцсетях к друзьям-знакомым, коллегам так с миру по нитке
Коко Шанель• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Теж гарний варіант, дякую. Проговоримо, вирішимо скільки можемо допомогти, і одразу до розмови самі скажемо що готові дати таку то суму. Але, знову ж таки але. Якщо решту не знайдуть то знов прийдуть до нас, і тоді що? Вибач помирай, але я буду сидіти на грошах але тобі не дам?
А якщо операція буде коштувати 100тис дол? Продасте свої квартири, нирки чи як?
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Не розумію, яку пораду Ви очікуєте, якщо мова йдеться про рідну сестру, якій життєво необхідна ця операція. Ви вже, судячи по засудженню життя сестри у своє задоволення, прийняли рішення не допомогти грошима, які у Вас є. Такі питання не стоять у нормальних людей як тяжко заробились ті гроші, коли треба врятувати життя рідної людини.
клуб блаженных, встречайте адепта)
Чорт і Шо
• 30 марта 2023
Ответ дляКоко Шанель
Я ні. Будемо далі всі разом шукати гроші. А поки не думають де шукати, бо в планах те, що їх дам я, а не шукати шляхи
ВерСаСе• 30 марта 2023
Ответ дляКоко Шанель
Та нічого б не дала, а потім би поїхала на відпочинок, купила дорогу одежу і таке інше. І на питання як же так?! Сказалаб що їй же треба відпочивати і вдягатись - це першочергова необхідність
Коко Шанель• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
добре, зп 25 000грн, кредит 500 000грн, мін платіж 18 000грн/міс на строк 72 міс. ви б дали кредит? під залог квартири? як ви думаєте, зробить такий кл хоч один, перший, платіж, чи відразу перестане сплачувати?
квартири, де прописані діти під залог не беруться. да і взагалі там купа вимог до залогу і це теж не безкоштовно - треба як мінімум зробити оцінку залогу (за власний рахунок)...
Дитину можна прописати у бабусі, чи проблема. Оцінка майна не дорого коштує. Проблеми висмоктані з пальця.
Коко Шанель• 30 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
Можливо й так, в любому випадку не напрягалась би сестра.
Грамотний хвіст• 30 марта 2023
Почему-то вспоминается фраза из басни
«Ты все пела? Это дело:
Так поди же, попляши!»
По теме: дала бы, сколько посчитала нужным. Остальное, пусть продает квартиру или что у нее там есть. Жить с родителями.
«Ты все пела? Это дело:
Так поди же, попляши!»
Сумчатая кошка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, але я і не можу пробачити що лишала радості і емоцій себе, чоловіка, дітей бо збирали з чоловіком на квартиру більшу. Ну типу якби я жила так само як вона, в своє задоволення то по суті грошей би також в мене не було б.
Автор, мой брат при знании языка программирования и английского языка высокого уровня пошел работать в школу учителем информатики. Он старше на 6 лет. Работать он не любитель, но захотел машину за 6 тысяч , а имел 2,5🤦♀️ мама в слезах звонила мне и просила, чтоб я добавила, у меня ж есть) а он все время тыкал в меня пальцем и говорил, что не надо работать как лошадь, деньги это не главное, а главное духовное развитие. 😂 честно, я бы не дала , пусть я буду самой последней сукой, но я зарабатывала, а кто то рассекал по морям, а теперь дай. Кредит пусть берет, а потом отрабатывает.