Чорт і Шо• 29 марта 2023

Гроші

Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
Кіна не буде• 30 марта 2023
Ответ дляwoman Warrior
отдавайте
никто не мешеает
можете вообще все продать до трусов и все отдать
и идти в переход сидеть на милостіню
но там конкуренция
Не поможет у моих родных неизлечимые болезни, и да если бы они вылечелись я бы все отдала
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляАнонимба
Автор,а як відреагувала сестра,коли Ви їй озвучили варіант біженства в Німеччині?
Нормально. Читає інформацію
Файно Замало• 30 марта 2023
Ответ длямимАпроходила
Ну выше написали, что наверное самые дешёвые материалы. Хотя трудно поверить, что есть врачи которые не возьмут деньги за операцию.
Платили не лікарю в карман , платили саме в касу і був прайс.
Був і інвойс на суглоб, його безкоштовно не видають і на нього ціна в тисячі євро
Он навіть воїнам збирають гроші на подібне … хоча за них уж точно мала сплатити держава 🤷‍♀️
Я Вас не боюся• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так. Ви вірно зрозуміли. Квартира була до шлюбу і до появи дитини
а как ваша сестра марнотратка насобирала на квартиру?
Дама_с_коготками• 30 марта 2023
Я би 2 тис дала безз віддачі, інше нехай кредит бере. Що у батьків немає чого продати, щоб цю суму погасити, це не великі кошти.
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Я не кажу що вона марнотратка, вона добре заробляла, купила квартиру, тоді в неї не було ще дитини їй вистачало на все, тоді в неї теж була ціль -квартира. А з появою дитини літала постійно на відпочинок в різні країни, і все що зароблялось витрачалось на емоції, квартира ж вже була. А з появою дитини витрат стало більше, тому вже жила в своє задоволення. З початком війни її дохід дуже знизився, а відкладеного немає нічого
Дама_с_коготками• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ніколи не відавайте свою мрію заради когось. Я бачила вже таких людей, в резульататі тому кому допомогали у них все ок, а вони в сраці.. Дайте пару тис без віддачі - інше нехай кредит беруть.
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Так, так і зробимо
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Дівчата всім дякую, хто дав гарні поради. Для себе вже вирішила як діяти. Тему закрити сама не можу нажаль. Тому відповідати більше не буду. Всім добра і миру
В танке• 30 марта 2023
Вообще если у сестры автора ортопедия, это не внезапный диагноз. Там всегда есть признаки. Есть понимание, к чему дело идёт.
У нас в семье есть такие диагнозы. Замены суставов и т.п. Это генетическая склонность. И бездумно прогуливать деньги, зная, что понадобится лечение очень тупо. Да впринципе жить одной с ребенком, норм.зарабатыать, и не откладывать хотя бы на учебу, это очень очень глупо.
Просто надо понимать, что автору нужно о своей семье думать. Сестра пусть берет кредит, а не ждёт, что ей отдадут все свои многолетние сбережения.
В танке• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Удачи и согласия в семье вам автор!
Най хоч раз• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну то ж знову таки, не я все маю кидати і шукати ті фонди і тому подібне
Зачастую фонды ищут и сборы открывают просто знакомые. У родственников наверно корона не позволяет.
Області пітьми• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Родичі це я і батьки. В батьків не знаю скільки є, нехай тисяч 5. В сестри нічого нема. Вона ніколи не відкладала. І все, більше взяти грошей нема де
Можна сестрі не віддавати, а позичити. Хай тепер не їздить по відпочинкам, а віддає вам потроху.
ПоЗиТиВнАя• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ні, жити вона буде, не помре слава богу, але якість життя може буди дуже поганою, скажемо так
Так вы ж написали, что помре. Теперь уже не помре?

 Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти - ваши слова
Зубная фея• 30 марта 2023
Ответ дляКіна не буде
т.е своим родным не помогаете, потому что неизлечимый диагноз, а другим советы раздаете?
Nuisance• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Тоді я буду останньою паскудою в очах родичів, якщо таке скажу
А по відношенню до свого чоловіка ким ви будете, якщо віддасте всі гроші? І якщо у вас, не дай бог, щось трапиться, наприклад чоловік захворіє, роботу втратите, то де ви візьмете гроші?
В танке• 30 марта 2023
Ответ дляNuisance
Сестра скажет мол прости, у меня нет, ничем не могу помочь
Най хоч раз• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
За границей долго документы оформляют. Если смотреть за границу, то нужно скорее принимать решение и ехать. Важно оформить страховку, чтоб в больницу обращаться, но это не быстро. Так как до страховки еще есть ряд документов.
Есть группы в телеграмме, помощь украинцам в Германии, например. Там можно спросить, админы вроде местные. Только думаю вопросы задавать нужно , как будто уже там находишься.
Шлях до зірок• 30 марта 2023
Во первых, это ж не только ваши деньги, а деньги вашей семьи ( мужа и детей), а вторых, зачем вы рассказали родственникам, сколько у вас денег? Откладывали бы себе молча и никто бы на вас не косился сейчас.
Шлях до зірок• 30 марта 2023
Ответ дляРаспутница
Сестра може продати квартиру і переїхати до батьків. Потім вилікується, назбирає собі
Это единственный нормальный вариант. Как бы и родители ей потом свою квартиру завещают ( потому что на свою она вряд-ли соберёт, больная женщина без мужа).
Мию чакри щоденно• 30 марта 2023
Автор, я так розумію, що з вами ще розмови не заводили про гроші? Так от робіть хід на випередження. Купуйте терміново собі ту квартиру,яку планували, або якщо ще не вистачає, то ту на яку вистачає. Якщо постаратися , то все можно зробити за тиждень. І все, нема грошей, нема проблем. А потім зробите здивоване обличчя, а що таке? Ви що, на ці гроші розраховували? З чого б це? Ви ж усі знали, що ми плануємо розширення. А сестра хай бере кредит, будемо разом його виплачувати.
Фізик-ядерщик заочно• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, я не готова оплачувати всю суму, але якщо не дам і взяти нема де буде їй залишок то потім не пробачу собі. Отака ситуація
Якщо не готові давати, не давайте, бо не допоможуть.
Давати треба лише від чистого серця, тоді і сестрі допоможете, і гроші ще заробите, навіть більше ніж дасте
Фізик-ядерщик заочно• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну так, розумію. Тому вже прийняла рішення. Що перша пропонувати допомогу не буду, скажуть давай, скажу що з чоловіком потрібно це проговорили, а далі дамо 2500 і скажемо, що це все що в нас. А там вже як приймуть. Або будуть вдячні за ці гроші, або будуть кричати що я свиня
Вам важливо, що скажуть люди чи життя сестри?
ПочтальЁнша• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Операція робиться закордоном. Писати не буду, бо діагноз не є широким, доволі специфічний, а тут є знайомі. Вибачте
Зараз можна отримати лікування закордоном безкоштовно.
Odna Takaya• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Я не розголошую всю суму, але зрозуміло що якісь гроші є, а які то знаємо лише я і чоловік
Ну, скажіть що є тільки три.
За що Вас себе гризти? Це ж не якісь ’ зайві’ гроші вашої сім´ї, це кімната для Вашої дитини. Ви ж не 3 кімнатну на 5 кімнатну мали намір міняти. Чи рідня хоче, шоб в 1 кімнатній разом з дитиною, ви ще довго жили?
ПочтальЁнша• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Не все біженцям безкоштовно, а те що безкоштовно, то роками чергу чекати потрібно, навіть до стоматологом черга в пів року
Це не так.
Якщо операція життєво необхідна, її зроблять швидко
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляwoman Warrior
Да, и вы, разумеется, ниграмма ’палитесь’, обозначая, что и кого вы слушаете.А именно тупых расейских юмористов.
Хм, ну вы же тоже в курсе о роде деятельности упомянутого персонажа, более того, в курсе что они там все такие, потому репертуарчик вам точно так же отлично знаком, и не только его получается 😏
Джавеліна• 30 марта 2023
Ответ дляwoman Warrior
Единственно верный для человека, который всб тему утверждает, что если автор не останется в одних трусах, то ее сестра умрет и давит на низкие моральные ценности у всех участников темы.Котрый ’тыкает’ незнакомому человеку и в целом ведет себя крайне агрессивно.
Это ваши личные домыслы. Я говорю только о возможностях автора, которые у нее есть.
Козяка-маляка• 30 марта 2023
Ответ дляВ танке
У мене так і було. Але давала на покупку квартири. 10 тис гудбай вже 6 років
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
Да что вы воду возите всю ветку обсуждения.
Вас возможности автора вообще не должны волновать, нечего считать и распоряжаться чужими деньгами.А сыдить тут посторонних вам людей за то, что они распоряжаются своей жизнью, трудом и его результатами не так, как вы пропведуете, вообще нонсенс.
Ваше откровенное хамство и фамильярность в общении-вот то, что вы продемонстрировали.