Чорт і Шо• 29 марта 2023

Гроші

Захворіла сестра. Про болячку не питайте, але лікування буде коштувати близько 12 тисяч доларів. Всі знають що у мене є збереження, бо я збираю на квартиру. Можу повністю їй оплатити лікування але, я за ради мрії (особистого житла) в усьому собі відмовляла. Відпочивали сім´єю раз на рік в недорогій Турції, аби більше відкласти. Сестра з сином їздили завжди відпочивати, були у багатьох країнах, вона завжди казала, що то позитивні емоції і життя у нас одне, потрібно отримувати задоволення від нього. І от зараз така ситуація, грошей у неї немає, бо ніколи не відкладала-жила в своє задоволення, чоловіка у неї немає, тобто по суті тільки я і батьки. Батьки чимось допоможуть, але багато грошей не мають. А інша сума всі косяться на мене, типу у тебе ж є-значить справимось. І я розумію, що сестра в мене одна, і я маю їй по людськи допомогти, але так обідно. Сиджу в розпачі. Операцію робити полюбому потрібно бо без неї вона просто може померти
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ для4есотка
так вы как то определитесь уже. а то родителей не хотите ущемлять, что бы они продали квартиру и не хотите их упрекать, что вам ничего не дали, но при этом боитесь их осуждения.
при этом как только вам пишут, что ок, у вас и так все неплохо, можно немного помочь не в ущерб себе, то тоже воспринимаете в штыки.
поймите одно. ситуация просто так не разрулится. чужие люди не помогут. вам всем нужно выходить из зоны комфорта.
вас родили почти в 40 лет в однокомнатную квартиру вместе с сестрой?
Не в 40. Раніше. Але так, мене народили в однокімнатну квартиру. Стояли в черзі на квартиру, але не встигли її отримати
Piracanta• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ну якось так. Я не знаю. Мені піти поприкнути батьків зараз? Вони її не отримували від держави
Так ваші батьки свою однокімнатну квартиру купили?
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляPiracanta
как они могли купить ее. в СССР нельзя было купить. разве что это был кооператив.
Piracanta• 30 марта 2023
Ответ для4есотка
Ну так автор написала, что они от государства ничего не получалиЭто ж её слова
Piracanta• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Я це раніше, якщо батькам за сімдесят, а вам трохи за тридцять?)
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
батькам вже за 70, вам трохи за 30. значить народили вас майже в 40.
Piracanta• 30 марта 2023
Ответ для4есотка
Автор тролить і не червоніє)
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляPiracanta
автор троллит. это уже стало понятно. у нее нет одной концепции. то она защищает родителей то она рьяно защищает свои интересы.
Piracanta• 30 марта 2023
Ответ для4есотка
То, что тема трольная, было понятно буквально с первых ответов автора.Достаточно только внимательно прочитать. Но она упала на благодатную почву)
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляPiracanta
Автор тролить і не червоніє)
Ну якщо мамі тільки виповнилось 70 а мені 34, то в скільки мене народили в 40? Чи все ж таки раніше?
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляPiracanta
я вчера не читала да и сегодня так, отрывками. просто мама моя возраста родителей автора, я возраста сестры и при этом всю жизнь откладывала на квартиру, по этому мне где то откликнулось.
но у моей мамы даже мысли бы не возникло просить меня о чем то. а автор и нашим и вашим. по этому понятно, что троллит.
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ для4есотка
Бо я і допомогти хочу і нікого не образити, і не віддати всі гроші родини.
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
знаете пословицу. и рыбку сьесть и на х. .. сесть? не получится так.
Piracanta• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Можливо. Але в своїх відповідях ви писали, що батькам за сімдесят. І ви не відповіли, батьки свою квартиру купили?
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ для4есотка
Ну так, розумію. Тому вже прийняла рішення. Що перша пропонувати допомогу не буду, скажуть давай, скажу що з чоловіком потрібно це проговорили, а далі дамо 2500 і скажемо, що це все що в нас. А там вже як приймуть. Або будуть вдячні за ці гроші, або будуть кричати що я свиня
Piracanta• 30 марта 2023
Ответ для4есотка
Нажмите на ответы автора, почитайте и картина прояснится.
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляPiracanta
Татові 72. Мамі 70 було в лютому. То це ж за 70, вірно? Я ніколи не питала звідки квартира, і ніколи це питання взагалі не обговорювали, але знаю, що коли була можливість приватизувати, то її приватизували на нас чотирьох
4есотка• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
раз была приватизация, значит она от государства.
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ для4есотка
Мені самій тепер цікаво, при нагоді запитаю
ВерСаСе• 30 марта 2023
Ответ дляPiracanta
Вы правы - это действительно острая тема. Многим уже просто надоело быть вечно виноватыми ’лохами’ в то время как другие бабочки-стрекозы порхают и насмехаются. А потом их проблемы должны решать другие (чаще всего именно те над которыми насмехались, обзывали ломовыми лошадьми, и те, которых учили жить что нужно получать впечатления, жить пока молодой и не думать о плохом) Вот пусть теперь включают свое позитивное мышление
Piracanta• 30 марта 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Давайте я вам допоможу. Квартиру ще за часів СРСР отримав ваш тато. Потім він одружився на вашій мамі. Коли народились діти, сім´я стала у чергу на розширення житлової площі. Але союз розвалився і отримати ви нічого не встигли. Підходить?
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляPiracanta
Мені? Я не знаю цієї інформації. Ніколи не цікавилась. Але коли буде ця розмова про гроші то обов´язково запитаю
Piracanta• 30 марта 2023
Ответ дляВерСаСе
Так это проблема ломовых лошадей. Это они зачем-то вырастили в себе непомерное чувство долга, которое и нести тяжело и выкинуть жалко. На самом деле, если уж так необходима эта таинственная операцияи, это вопрос жизни и смерти, у сестры автора есть актив - квартира. Можно продать, заложить и спасти себя. Кроме этого, если в Украине такие операции не делаются и помочь человеку могут только заграницей, то обращаться нужно в министерство здравоохранения. Они должны оплатить.
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляPiracanta
Та де б там оплачували всім необхідні втручання. Все за свої завжди. Але пробиваємо Німеччину як можливість безкоштовно зробити як біженець
Рожева юбка• 30 марта 2023
Нехай їде в Норвегії з дитиною, отримує статус і вилікують безкоштовно
автор Чорт і Шо • 30 марта 2023
Ответ дляРожева юбка
За Норвегію теж тут наче писали, але поки дивиться по Німеччині
ВерСаСе• 30 марта 2023
Ответ дляPiracanta
У них это чувство чаще всего выращивали с детства бесконечным : поделись, надо быть добрее, надо думать о других а потом уже о себе, мы семья а в семье все общее, сам погибай а товарища выручай и прочее. А в случае когда замешаны родители то довольно сложно начать бороться за себя. Вот автор уже начала и ей тяжело - пока она боится оказаться в глазах родителей плохой и виноватой. Чаще всего оказывается что она для них всегда такой и была.
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
ви палитесь дуже - такий жаргон в хід пішов, шо куди там свідєтєлям ієгових
Единственно верный для человека, который всб тему утверждает, что если автор не останется в одних трусах, то ее сестра умрет и давит на низкие моральные ценности у всех участников темы.Котрый ’тыкает’ незнакомому человеку и в целом ведет себя крайне агрессивно.
woman Warrior• 30 марта 2023
Ответ дляДжавеліна
Да, и вы, разумеется, ниграмма ’палитесь’, обозначая, что и кого вы слушаете.А именно тупых расейских юмористов.
Анонимба• 30 марта 2023
Автор,а як відреагувала сестра,коли Ви їй озвучили варіант біженства в Німеччині?