Пытаюсь выжить• 30 марта 2023

Повідомлення від облтеплоенерго

Наскільки нормально те, що наше місцеве облтеплоенерго розносить щомісяця повідомлення з погрозами звернутися до суду?
Адже було прийнято закон, що забороняє стягнення боргів за комунальні послуги на період військового стану. Нас рік не було вдома, нещодавно тільки повернулися, і все завалене тими маленькими папірцями на газетному папері з погрозами. Дуже неприємно. Планували частинами сплатити борг.
ksyuha831• 30 марта 2023
Ви не в Полтавы випадково? Ми принципово їм не платимо, теж погрози присилають.
harchushyn• 30 марта 2023
...Планували частинами сплатити борг...

Так і робіть
автор Пытаюсь выжить • 30 марта 2023
З Миколаєва
harchushyn• 30 марта 2023
Ответ дляksyuha831
принципово?

А в чому ваші принципи?
ksyuha831• 30 марта 2023
Ответ дляharchushyn
принципово?

А в чому ваші принципи?
В тому що є мараторій на підвищення комунальних послуг з 24.02.2022 року, а нам підняли в травні 2022 і ще ввели якусь міфічну постійну частину оплати по 500-100 грн в місяць з квартири круглорічно, пояснити що це і за що ніхто не може. Зараз йдуть суди, місто судиться з теплоенерго, тому і не платимо.
ksyuha831• 30 марта 2023
Ответ дляharchushyn
принципово?

А в чому ваші принципи?
До речі, в мене в квартирі зараз стоїть лічильник тепла, і там ніхто не живе, тобто опалення не вмикається взагалі. Щомісяця приходять рахунки по 1000-1200 грн., за що я повинна платити, якщо в мене навіть батареї всю зиму вимкнені.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 30 марта 2023
Там ещё поправки со временем были к закону: если территория не в списке боевых действий, то имеют право требовать. Насчитывать пеню не имеют права. А долги, в том числе которые образовались до войны, требуют.

Тут тема была недавно: заблочили карточки со всеми деньгами за долг в 1500 грн. К этой сумме добавился судебный сбор и услуги частного исполнителя. По итогу, автор той темы, заплатила больше, чем была сумма долга. И карточки разблокировали не за неделю, а намного дольше. Судебное решение было вынесено заочно, должника в суд никто не приглашал.
ksyuha831• 30 марта 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА

В нас борги під час війни через підняття тарифів, народ бунтує і просто не платить, вже і Кременчук до Полтави підключився і йдуть суди постійні. Подивимося чим скінчиться.
meatlug• 30 марта 2023
У нас в будинку багато боржників, то осбб прийняло рішення вимкнути опалення з 9.03. Тим, хто не вдома - однаково. А нам холодно, хоч сплатили все до копійки…. Оце неприємно.
Серпневе кошеня• 30 марта 2023
Ответ дляПытаюсь выжить
З Миколаєва
автор, я теж з миколаєва. псіханула і заплатила, бо вже заманали наярювати на телефон. хай воно їм поперек горла стане та сума.

теж створювала тему, писали, що навіть зараз через комуналку рахунки блокують ці кончені.
автор Пытаюсь выжить • 30 марта 2023
Ви молодець) Я ім на фейсбуці культурно писала, що я про них думаю, давала посилання на закони, а вони лише стандартну відповідь-’зверніться до абонентського відділу’. Можна подумати, там чимось допоможуть. Хіба що піти з ними полаятись. Збиралася розділити на декілька частин борг і сплатити за пару місяців.
Точно що хай ім всім поперек горла ті видрані у людей кошти стануть. Хай вони самі рік по країні поневіряються, сплачують комуналку у чужих домівках, а потім їх ще за своє,невикористане треба буде заплатити
автор Пытаюсь выжить • 30 марта 2023
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА

А Вы не помните,случайно,как та тема называлась?
laska_vo• 30 марта 2023
Ответ дляksyuha831
Так беріть показники лічильників і йдіть до них. Все перерахують.
ksyuha831• 30 марта 2023
Ответ дляlaska_vo
Ви зараз жартуєте? Я передаю показники лічильника кожного місяця, вони їх бачать, але в них якась міфічна постійна складова 550 грн., за опалення під´їзду, а ще, виявилося, що якщо я не користуюся, то мені все одно нараховують якусь мінімальну плату, бо не маю я права не користуватися, чомусь вони так вирішили. Тому і не плачу і не буду, якщо буде рішення суду без моєї участі подам апеляцію і буду йти з адвокатом, це вже чисто із принципу, задовбали.
laska_vo• 30 марта 2023
Ответ дляksyuha831
В сповіщенні під яким я відписалась не вказано, що ви передаєте показники і про міфічні 500грн не вказано. Тому так і порадила. В мене виліз борг, бо я не давала показники, коли передала все перерахували.
stranger-1• 30 марта 2023
Ответ дляksyuha831
Це донарахування до мінімального споживання в статусі нормативно-правового акту України, погодженого Мінюстом.

Рішення суду буде у формі наказу. Ваша присутність не потрібна.
Любий адвокат вам скаже, що з вас цю суму стягнуть.
За пару років ще ніхто не зміг оскаржити.