Мао_Мяо• 30 марта 2023
Підкажіть як привести себе в порядок, після декрету, будь ласка.
Добрий день.
Мені 39 років, 2 дітей 5 і 3 роки. За спиною 5 років декрету,останні 2 з яких себе не пам´ятаю. Дуже важкий час був і подій пережито.
Зараз прийшла до тями і з зеркала на мене дивиться незнайома мені тьотя.
За лишню вагу взялась, уже тиждень стараюсь харчуватися правильно. А вот що з обличчям робити не розумію.
До косметолога зараз пока не попаду, ні часу, ні коштів таких немає.
Порадьте,будь ласка, з чого почати дома.
Дуже дякую всім хто відгукнувся!
Сегодня сержусь• 30 марта 2023
Я как раз в таком возрасте тоже увидела на фото ’стареющую тетю’ и начала худеть. Тоже детям было 5 и 3
Пугачиха• 30 марта 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Помогло? От того что похудели лицо не стало хуже?
Тундиринда• 30 марта 2023
Худеть в 1 очередь. Я б ещё посоветовала сдать инсулин и гликированый гемоглобин.
Семенівни сусідка• 30 марта 2023
Все ж таки до косметолога, так само 39, пішла на спорт 3 рази на тиждень пілатес, йога, танці. Косметолог зробила 4 пілинга на шию також, це не так вже й дорого і купила 2 крема ( один з гіплуронкою) по 20 мл в неї ж. Питний режим, один день тільки рідка їжа і ввечері трохи голодна, фарбуюсь волосся сама. Стало краще.
Сегодня сержусь• 30 марта 2023
Ответ дляПугачиха
Нет. Не стало. Вряд ли могло быть хуже.
Теперь я худая но все равно 44хлетняя ’девушка’.
Не обижаюсь• 30 марта 2023
Похудеть это ваша задача номер 1, вот куда вам надо кинуть все силы и энергию.
Еще Кислоты может какие то (тоник, сыворотка), тк рыхлое лицо. Сходите один раз к косметологу, пусть подскажет.
Брили не знаю даже, разве дома можно самому убрать?
Мао_Мяо
• 30 марта 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Це так страшно
.
А зараз вам скільки? І який стан зараз?
. А зараз вам скільки? І який стан зараз?
Мао_Мяо
• 30 марта 2023
Ответ дляТундиринда
Дякую. А якзо не в нормі, то що це означає?
Капитошечка• 30 марта 2023
Сдайте анализы, после ГВ куча дефицитов и предположу у вас инсулинорезистентность
Сегодня сержусь• 30 марта 2023
Ответ дляМао_Мяо
Це так страшно
.
А зараз вам скільки? І який стан зараз?
Сейчас я худая 44хлетняя ’девушка’.
Я пережила свой тяжёлый период жизни и живу дальше и теперь меня мало волнует как я выгляжу - лишь бы и быть худой
Valechka-mk• 30 марта 2023
Не реклама, искренне советую.
Косметолог-дермалотог. Много найдете даже бесплатной информации по подбору уходовой косметики.
Я после просмотра ее блога поняла, что годами выкидывала кучу бабла косметологам, которые понятия в большинстве своем не имеют вообще ни о чем, кроме впаривания чисток, массажей и салонных баночек.
МЧСница• 30 марта 2023
А до чого тут декрет? Вибачте, але вам не 18 рочків. Це тільки на порадниці ’дівчатам’ п´ятидесяти років пиво не продають, а в звичайному житті приблизно так жінки і виглядають. І так, якщо ні часу, ні грошей у вас на косметологів нема, то і не очікувайте якихось разючих результатів від усього, що ви можете застосувати - масажи, фейсбілдінг чи ще щось. І ви мусите ще розуміти, що при схудненні, лице ще більше поповзе вниз, такий вже у вас тип старіння, деформаційний. Єдине, що я пораджу, це добросовісно займатися спиною, поставою і самомасажем. Можливо трохи допоможе, але підходити до цих методів треба грамотно.
Мао_Мяо
• 30 марта 2023
Ответ дляДелиВерка
Удалено администрацией...
Львівської.
Яка є, я останні 2 роки даже кремом т вмивалкою не користувалася, лише милом або гелем для душу.
Сало не люблю• 30 марта 2023
Ответ дляМЧСница
а 39 лет это что,уже 80?
дико глупый комментарий 🤦♂️
39 это молодая женщина !и самое время браться за себя как-раз таки,пока поезд не ушел !
дико глупый комментарий 🤦♂️
Капитошечка• 30 марта 2023
Ответ дляМао_Мяо
Львівської.
Почему?
МЧСница• 30 марта 2023
Ответ дляСало не люблю
а 39 лет это что,уже 80?
дико глупый комментарий 🤦♂️
Та звичайно! Ми ж на Порадниці. Яка ж то молодість, то ще юність. Так, звичайно... От воно по автору і видно.
Ответ дляМЧСница
Мені теж 39, старою себе не вважаю
Тундиринда• 30 марта 2023
Ответ дляМао_Мяо
По вашей внешности можно предположить инсулинорезистентность. Если будут отклонения в анализах посетите эндокринолога и он уже вам расскажет, как питаться и т.д. Потому что с неправильным питанием, пусть и ПП вес не будет уходить, внешность не будет улучшаться, и захочется все бросить. Знаю о чем говорю, на собственном опыте. Из тёти 52 размера я стала девушкой 42 размера. А до этого годами не могла понять почему я не худею.
ЗавЛабСнаб• 30 марта 2023
З того, що можете почати самостійно - слідкувати за режимом. Лягати спати до 23:00, а краще і до 22:00, пити воду вдень хоча б по 1,5-2 літри. Не їсти за 2 години до сну, не пити на ніч.
Ще непогано зранку випивати склянку води, до сніданку.
Взагалі вода допомагає худнути. Якщо їсти строго тричі на день, за півгодини до їжі випивати по 200 мл і більше води, а в моменти, коли хочеться перекусити, пити воду, то перекусів з часом і не хочеться.
Діти дають спати вночі?
Видно, що Ви втомлена.
Якось зменшити навантаження вдома? Я, наприклад, зараз зовсім не прасую. Це немало часу економить.
Діти дають спати вночі?
Видно, що Ви втомлена.
БолеИменее• 30 марта 2023
Кожа у вас такая бугристая наверное всю жизнь была ? Попробуйте пилинги, начните с легких. Есть вполне бюджетные варианты. Обязательно увлажнять кожу ну и крема за областью вокруг глаз. Так же для старта обновите прическу (но не сильно коротко стригитесь) возможно цвет поменяйте волос. Вообщем могли бы фото причёски показать и было бы понятнее что советовать.