Мао_Мяо• 30 марта 2023

Підкажіть як привести себе в порядок, після декрету, будь ласка.

Добрий день.
Мені 39 років, 2 дітей 5 і 3 роки. За спиною 5 років декрету,останні 2 з яких себе не пам´ятаю. Дуже важкий час був і подій пережито.
Зараз прийшла до тями і з зеркала на мене дивиться незнайома мені тьотя.
За лишню вагу взялась, уже тиждень стараюсь харчуватися правильно. А вот що з обличчям робити не розумію.
До косметолога зараз пока не попаду, ні часу, ні коштів таких немає.
Порадьте,будь ласка, з чого почати дома.
Дуже дякую всім хто відгукнувся!
Барабан для дорослих• 30 марта 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Все ж таки до косметолога, так само 39, пішла на спорт 3 рази на тиждень пілатес, йога, танці. Косметолог зробила 4 пілинга на шию також, це не так вже й дорого і купила 2 крема ( один з гіплуронкою) по 20 мл в неї ж. Питний режим, один день тільки рідка їжа і ввечері трохи голодна, фарбуюсь волосся сама. Стало краще.
а что за кремы?
На привозе• 30 марта 2023
На фото обличчя на якому не видно волосся і тому Вам здається ,що все печалька. Я б сховала за допомогою каре.
Не обижаюсь• 30 марта 2023
Ответ дляМЧСница
А до чого тут декрет? Вибачте, але вам не 18 рочків. Це тільки на порадниці ’дівчатам’ п´ятидесяти років пиво не продають, а в звичайному житті приблизно так жінки і виглядають. І так, якщо ні часу, ні грошей у вас на косметологів нема, то і не очікувайте якихось разючих результатів від усього, що ви можете застосувати - масажи, фейсбілдінг чи ще щось. І ви мусите ще розуміти, що при схудненні, лице ще більше поповзе вниз, такий вже у вас тип старіння, деформаційний. Єдине, що я пораджу, це добросовісно займатися спиною, поставою і самомасажем. Можливо трохи допоможе, але підходити до цих методів треба грамотно.
Современные 39-летние как раз выглядят молодо еще (большинство), может вы из поколения постарше и так рассуждаете🤷‍♀️ но это еще не возраст
автор Мао_Мяо • 30 марта 2023
Ответ дляКолишня муза
Делайте массаж. Я делаю по видео с медушкиной.
Можете скинути ссилку на відео. Буду щиро вдячна.
Барабан для дорослих• 30 марта 2023
Ответ дляТундиринда
По вашей внешности можно предположить инсулинорезистентность. Если будут отклонения в анализах посетите эндокринолога и он уже вам расскажет, как питаться и т.д. Потому что с неправильным питанием, пусть и ПП вес не будет уходить, внешность не будет улучшаться, и захочется все бросить. Знаю о чем говорю, на собственном опыте. Из тёти 52 размера я стала девушкой 42 размера. А до этого годами не могла понять почему я не худею.
а как вы видите? по коже?
Барабан для дорослих• 30 марта 2023
Ответ дляТундиринда
вы не в Киеве случайно? ищу врача как раз, тоже разносит на глазах что-то( подозреваю гормоны или инсулин
МЧСница• 30 марта 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Тю, ну ви чого? Автору 39 років. І вона виглядає так як виглядає. До чого тут ваші уявні друзі, названі ’большинством’? Чи ви заперечуєте що автору 39 чи вона з нашого світу?
Капитошечка• 30 марта 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
а как вы видите? по коже?
Да, пастозная кожа это гликируется коллаген
ЛижТолько• 30 марта 2023
Ответ дляПолуничка
Автор, у вас уголки опустились. Дома никак не исправить
Это толком ничем не исправить. Разве что похудеть, над осанкой работать. Но исправляеися такое толтко хирургически. У кого то носогубка, лоб гармошкой, шея, а кого то уголки губ.
Екатерина 04_94• 30 марта 2023
Робіть мамочки, мені подобають тканеві наприклад, вони гарно зволожують та освіжають шкіру, купіть гарний крем, нехай не за всі гроші, але не з дешевих типу nivea, бо не знаю кому як, а я від них не побачила результата. Дуже сильно без дорогих препаратів та косметологів вже нічого не виправиш, але зробити так щоб не стало гірше можно і вдома. А потім, трохи підфарбуетесь, зробите гарну зачіску і будете красуня
Барабан для дорослих• 30 марта 2023
Ответ дляНе обижаюсь
от генетики еще очень сильно зависит, да и от стрессов наших постоянных
Не обижаюсь• 30 марта 2023
Ответ дляМЧСница
Автор выглядит намного старше, а вы пишите, что она выглядит как среднестатистическая 39-летняя. Ну нет же. И это не тот возраст, когда надо смириться, раз уж так вышло (как вы писали выше)
БолеИменее• 30 марта 2023
Пользуюсь сейчас таким кремом для глаз и патчами. Чудес не будет, но кремик этот очень понравился - сравниваю с более дорогими вариантами.
МЧСница• 30 марта 2023
Ответ для__Jane__
Мені теж 39, старою себе не вважаю
Я про старість нічого не писала. Мені більше, і я не стара, і не виглядаю старою. Але автору, реальній людині, 39 років і вона виглядає так як виглядає. Я не знаю, можливо для когось це відкриття, але ми всі різні. І багато, дуже багато жінок в нашій країні у віці автора виглядають саме так. І автор чудово розуміє чому - відсутність ресурсів. І що тепер? Будете всіх під себе равняти? Як автору допоможе те, що ви виглядаєте чудово?
So_so• 30 марта 2023
А почему лицо у Вас красное такое?
Сапай вазони• 30 марта 2023
Если честно для 39 лет ужас.
Но что Вы хотите услышать , если денег нет?
Косметология это очень дорого
Жирафовое варьенье• 30 марта 2023
Займіться спочатку спиною- пілатес, йога, лежання на валіку( скрученому рушнику, є в гуглі як). Вправи ревітоніка , я робила колись результат був за місяць дуже помітний . І разом правильне харчування, аналізи на гормони і цукор, дефіцити вітамінів та мікроелементів.
Тут как тут• 30 марта 2023
Тут ще фото таке, що плакати хочеться. Можу поспорити, при нормальному освітленні автор нормально виглядає. Так, на 39 років, але ж їй не 25. Трошки схудне, зволожить шкіру, виглядатиме краще. Ще з допомогою масажу треба трошки розслабляти обличчя, бо видно, що любите піджимати губи, наче чимось не задоволені. Хтось хмуриться, хтось піджимає губи, а з віком ще все на обличчі.
Колишня муза• 30 марта 2023
Ответ дляМао_Мяо
Леся Українка• 30 марта 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Сбросьте вес потом видно будет.
Как будто это так просто
Год как минимум на сброс веса
А автору надо сегодня ))))))
Мольфарочка• 30 марта 2023
Автор, звісно 18 вам вже ніколи не буде. Але! Як скинете трохи ваги, то й набряків буде менше і обличчя посвіжішає. Тільки худнути треба повільно. Купіть собі масажер та ввечері вмивайтеся пінкою з ним приблизно раз в 2-3 дні. 1-2 рази на тиждень робіть пілінг й одразу якусь маску. Багато хто любить тканинні, але я користуюсь звичайними. Кожного ранку після вмивання (можна чистою водою, без гелю чи пінки) протирайте обличчя тоніком, нанесіть трохи сиворотки та пару мінут робіть по ній масаж ролером або шкребком гуаша.
Хтось може сказати що то все до лампочки, але я іншої думки

https://makeup.com.ua/ua/product/966623/

https://jysk.ua/vanna/aksesuari-dlya-vannoi/aksesu...
Тундиринда• 30 марта 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Не в Киеве. Я вообще случайно сдала гликированый гемоглобин и увидела там повышенный сахар. Потом уже эндокринолог направила на анализы на инсулин и с-пептид. А так утренний сахар всегда был в норме и никаких подозрений не было. Вечно отправляли сдавать анализы то на гормоны щитовидной, то по гинекологии.
Сама не знаю• 30 марта 2023
Ответ дляМао_Мяо
Львівської.
Яка є, я останні 2 роки даже кремом т вмивалкою не користувалася, лише милом або гелем для душу.
Начните базовый уход. Умывалка тоник крем для лица.
Питание, похудение.
Семенівни сусідка• 30 марта 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
З того, що можете почати самостійно - слідкувати за режимом. Лягати спати до 23:00, а краще і до 22:00, пити воду вдень хоча б по 1,5-2 літри. Не їсти за 2 години до сну, не пити на ніч.
Ще непогано зранку випивати склянку води, до сніданку.
Взагалі вода допомагає худнути. Якщо їсти строго тричі на день, за півгодини до їжі випивати по 200 мл і більше води, а в моменти, коли хочеться перекусити, пити воду, то перекусів з часом і не хочеться.
Діти дають спати вночі?
Видно, що Ви втомлена.
Якось зменшити навантаження вдома? Я, наприклад, зараз зовсім не прасую. Це немало часу економить.
+++ режим сну і подушку нову, щоб гарно тримала форму
Тундиринда• 30 марта 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
а как вы видите? по коже?
И по коже, и по наличию папиллом на шее.
МЧСница• 30 марта 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Добре, ваше оточення не виглядає так. Добре. Не можу з цим сперечатися. Автор не змирилася. Але ні часу, ні грошей нема. І розуміння, чому вона так виглядає теж нема. Чим автору допоможе, що ви вважаєте її винятком із вашої статистики моложавих жінок?
Мольфарочка• 30 марта 2023
Ответ дляМЧСница
Ви якась м’яко кажучи дивна
40 то ще молода жінка, тим більш що в неї маленькі діти. Як дійсно візьме себе в руки та змінить відношення до іжи, догляду за собою, то років на 5 помолодшає та буде гарно виглядати
автор Мао_Мяо • 30 марта 2023
Ответ дляSo_so
А почему лицо у Вас красное такое?
Освітлення таке певно. А може тому що після душу.
Я навпаки бліда, аж синя.
Дуб береза• 30 марта 2023
Ответ дляМао_Мяо
Львівської.
Ваша основная проблема, на мой взгляд, это не качество кожи (тут какраз все обычно - очищение, пилинги, можно делать самой), а птоз тканей лица. Это совершенно нормально в вашем возрасте и с вашим типом старения и тут кроме пластики ничто вам не поможет. Сбросите вес, будете выглядеть нормально, а за лицом дома ухаживайте. Зубы, чистые волосы, хорошая фигура, а главное осанка и все будет намного лучше.
MarryV• 30 марта 2023
Автор, займитесь осанкой.
Хотя бы такие простые упражнения для спины с полотенцем дома выполняйте.
https://www.instagram.com/reel/CfGuVdrDGeV/?igshid...