Свекруховна• 30 марта 2023
А у вас є знайомі художники?
Вони організовані чи повний безлад?
Ласунка• 30 марта 2023
Художники, які багато заробляють - організовані. Безлад тільки у бідних і лінивих
Пи Пи Пилюля• 30 марта 2023
Є декілька. Вихователька в садочку у дитини і моя колишня колега - власниця великого будівельного бізнесу. Обидві дуже організовані. Писати картини, то їх хобі
Рассказница• 30 марта 2023
Есть знакомый художник. Вроде обычный человек. В гости к нему без предупреждения не приходила, а так чисто. Одевается аккуратно. Прическа нормальная
12 галюцинаций• 30 марта 2023
не знаю считается ли, общалась с девочкой, у нее художественное образование, одно время рисовала, неплохо, но нет своей манеры, в итоге работала не по специальности. по теме - скорее безлад, там и мама у нее тоже творческая (хоть и мастерица с идеями, но больше увлекалась тем, на чем не заработаешь особо), вообще у них семья своеобразная
Я_канеша_извиняюсь• 30 марта 2023
Ответ дляЛасунка
Не факт.
Амелі на мілені• 30 марта 2023
Ответ дляЛасунка
Ничего подобного, я художник - работаю только по инспирации, хорошо зарабатываю.
Помилуйте мадам• 30 марта 2023
Одна держит организованость: в студенчестве и после немного был кавардак, потом стала организованой, иногда позволяет себе отпуск от этого.
Другая организовывает и других вокруг себя, очень целеустремленная
Черпак_для_фантазий• 30 марта 2023
Як на мене, серед творчих спеціальностей, саме серед художників багато невдах, які мотивують це несприйняттям суспільством іх творчого генія. Як результат з часом, регулярне вживання алкоголю/наркотиків, розпуста, безлад в особистому житті та в побуті. Мова йдеться саме про художників з академічною освітою, які обирають лише цей життєвий шлях з повною відсутністю самокритики. Нажаль, ця риса дуже характерна творчім людям, але саме серед художників вона незмінна, навіть коли вони падають на дно.
Маю сечі• 30 марта 2023
Є дві знайомі художниці. Є майстерня - там своє поняття порядку, а в жилому приміщенні майже ідеальний порядок.