Слава Українi• 31 марта 2023
Посоветуйте подарок мальчику на 8 лет
Фантазии не хватает, что им дарить уже, этим детям. Пригласили на ДР к другу сына. Бюджет +- 700 грн
СережкинаЯ• 31 марта 2023
В Америці з тим дуже класно, в супермаркеті на касі сто штук на вибір різних подарункових карт, на різні послуги і різні сумми, завжди беру на амазон, там не прогадаєш
Кров з молоком• 31 марта 2023
моєму колись подарували крісло мішок. але зараз не знаю які на них ціни.
Телепузик• 31 марта 2023
Картину за номерами. Машинка на пульті з камерою. Шолом і наколінники, якщо любить ганяти.
Слава Українi
• 31 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Рада за вас)) я не в Америці. Та й дитині подаругковий сертифікат то не подарунок
СережкинаЯ• 31 марта 2023
Ответ дляСлава Українi
Яку ?
Є багато цікавих, в будинку іграшок гарний вибір
Луковая• 31 марта 2023
Ответ дляСлава Українi
Як раз таки найкращий подарунок
Сиджу тихенько• 31 марта 2023
Ответ дляЛуковая
Як раз таки найкращий подарунок
Ну десь згодна. Дитина отримує кишенькові гроші кожного тижня. І збирає, щоб купити наступне Лєго.
А так - отримав би чи сертифікат, чи просто гроші, то відразу б помчався обирати конструктор
Луковая• 31 марта 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Ооо
Библиотекарь• 31 марта 2023
Глобус з підсвіткою, хрещениці дарувала.
Вимкнений фізична карта, коли вмикаєш, то політична.
Коштує 780 грн, майже ваш бюджет, дитина буде задоволена і подарунок корисний.
Подивіться