Полюю на дрони• Изменено 01 апреля 2023
У кого проблеми зі спиною, який спорт для себе обрали?
Дівчата, реабілітолог сказав ніяких силових вправ не можна, біг не можна. Але спорт треба, почати хоча б з йоги. Скажіть будь ласка, що вам найкраще допомагає при проблемах зі спиною? Басейн, йога, стрейчінг? Що для вас дієве і від чого є результакт?
Полюю на дрони
• 01 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
Не зрозуміла.
Що для вас дієве і від чого є результакт?
Який результат?
Зменшення болю, корекці постави, укріплення мязів
Дайте подумать• 01 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Пілатес спробуйте
Ермолайчик• 01 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Так лікар мав розказати про спеціальні вправи, по типу лфк. Їх можна вдома робити. Але треба підбирати конкретно під ваші проблеми зі спиною
english book• 01 апреля 2023
Силові як раз можна, але треба розуміти що і як, щоб не нашкодити.
Є комплекс вправ, які тренують м´язи спини. Коли з ними буде все гаразд, то й спині буде набагато легше. Сплатіть декілька занять толковому тренеру, або реабілітологу. А далі самі зрозумієте як треба тренуватися.
А так можна басейн, якщо є можливість.
Ну і ще додам. Якщо проблемы зі спиною-тренуйте ноги. Вони будуть як амортизатори працювати, щоб спину вберегти. Це я вам зі свого досвіду кажу, бо маю проблеми з часів, коли активно тренувалася.
А так можна басейн, якщо є можливість.
Эскиз бесконечности• 01 апреля 2023
Пилатес, уже 2 года занимаюсь, после того, как выявили протрузии и я уже ногу за собой волокла. Сейчас летаю, но у меня отличный тренер, она мне подсказывает что мне можно делать, а что нет.
Полюю на дрони
• 01 апреля 2023
Ответ дляenglish book
А так можна басейн, якщо є можливість.
Дякую
Полюю на дрони
• 01 апреля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Козачка• 01 апреля 2023
Автор в кожного ж різний відділ хребта проблемний,в мене шийний капець,то я лише плаваю
Полюю на дрони
• 01 апреля 2023
Ответ дляКозачка
У мене грудний проблемний
З протипоказань планка, силові, біг
Пампушечка• 01 апреля 2023
Ніякий. Хоча треба критично. Виходити треба з того, що у вас. Де? Яких розмірів і на що давить.
Що треба одному, не можна іншому.
Кондуктор маршрутки• 01 апреля 2023
В Киеві є клініка, на жаль не знаю яка саме, бо не я зверталась. На основі Ваших знімків вони дають список вправ якими можна в залі виконувати та розписують навантаження. Мій тренер також казав у кого є проблеми - він по знімкам консультується з нейрохіпургом і після цього тренує людину в залі. Думаю з правильним підходом усе можна, якщо це не післялпераційний період
СкрипяСердцем• 01 апреля 2023
Бачу тут зібрались всі з схожими проблемами,за спорт незнаю,спробувала зарядку легку ,пече ,болить,проколює у області хребта,є спондилоартроз у поперек і в грудному відділі,шийний не робила думаю і там є,попробувала витягнутись лежа,то в мене наче нерв непускає,проколює зліва( серце перевірене) і не вистачає повітря таммже зліва,ніби щось заважає,деколи середину грудей закладає,скажіть чи є у вас проблеми з диханням при проблемах з хребтом,ну тобтотщось заважає,непускає і т д.
Полюю на дрони
• 01 апреля 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
У мене як у вас спондилоартроз в грудному. З диханням проблем не помічала.
СкрипяСердцем• 01 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
В мене на рівні 5.6.7 хребця ті остеофіти,а у вас,хрустить все?
СкрипяСердцем• 01 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
А опишіть свій біль?)
Помеха справа• 01 апреля 2023
Йога й басейн найкраще, тут і розслаблення і підкачка м´язів спини. Звичайно, плавати потрібно правильно і не всі вправи кидатися виконувати. Пілатес і стрейчинг - як початковий етап, вони не такі ефктивні, але безпечніші. Або ще краще йти в групи, які такі називаються Здорова спина.
Коренная киевлянка• 01 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
У мене грудний проблемний
З протипоказань планка, силові, біг
Тоді йогу точно викреслюйте - там одні планки
Козачка• 01 апреля 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
5,6,7 це шийний відділ,не грудний же
СкрипяСердцем• 02 апреля 2023
Ответ дляКозачка
5,6,7 це шийний відділ,не грудний же
Th 6.7.8 остеофіти,я не робила шийний,це грудний,склероз суглобових фасеток