Червона ікорка• 02 апреля 2023

СДВГ та плавання

Доброго вечора! У кого діти з СДВГ, ваші діти ходять на плавання? Індивідуально чи в групі? Хочу, щоб дочка(6р) навчилась плавати, але вона на заняттях постійно літає і нічого не робить. Можливо щось можете порадити з власного досвіду
Затишне кубло• 02 апреля 2023
мой воды боится. Не могу затянуть

автор Червона ікорка • 02 апреля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
мой воды боится. Не могу затянуть
А сколько лет? Тоже СДВГ?
Затишне кубло• 02 апреля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
А сколько лет? Тоже СДВГ?
8. Да
Кринжова баба• 02 апреля 2023
Теж сдвг, не може навчитись ще, складно, 9р
автор Червона ікорка • 02 апреля 2023
Ответ дляКринжова баба
Дякую. Сумно, напевно я занадто багато хочу
Кринжова баба• 02 апреля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
В морі мій як риба, вигнати з води не можливо, і плаває в нарукавниках давно. А в басейні не може ще сам, відволікається постійно, і координація рук-ніг не налагоджена.
автор Червона ікорка • 02 апреля 2023
Ответ дляКринжова баба
Моя в нарукавниках теж гребе, сама вчитись не може. Нудно, відволікається. Напевно ще зарано

Кринжова баба• 02 апреля 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Так, всьому свій час)
Анна-e17c• 13 апреля 2023
Доброго дня! Мій син (9 років) ходить вже 2 роки, у групу. Спочатку із задоволенням пішов, але більше тому, що там і його друг ходив. Минулого травня почали ходити в інший басейн, але до того ж тренера (в старому вікна повилітали в березні), і вже без друга, то вже складніше. Навіть перерву робили на зиму, бо втомилась від його ’не хочу’, ’не піду’. Але він після басейну зовсім інший стає, спокійніший, легше з ним домовитись за ті ж уроки, чи щось, проти чого він черговий раз проти.
Зараз ще співпало проходження лікарів, бо четвертий клас закінчує. І йому кожен другий порадив басейн - і по сдвг, і по поставі... То він вже бачу без сильного бажання, але йде, бо виходить, що багато авторитетних дорослих йому сказали, що басейн йому допоможе. І в його логіку це вписалось, що це вже справді треба, а не просто мамі так хочеться.