Бринзолетта• 02 апреля 2023

Сбежала после половины эпиляции

Девочки, впервые пришла на лазерку, закатала девочке истерику, половину промежности она мне только сделала, я сказала, все не Могу

Как взять себя в руки?
автор Бринзолетта • 02 апреля 2023
Ответ дляРокерША
Вона також не писала що кайф. А про те що без обезболювання можна цілком, кажу і я ще. Можливо, якщо підвищена волохатість і чорний волос, то дуже боляче. Для людей з негустим хутряним покривом лазерка не надто болюча процедура.
Волос чёрный и жесткий
Насчет повышенной волосатости не могу сказать, волос много, но за пределами трусов не растут
Ща как дам• 02 апреля 2023
Ответ дляГорня капучіно
я ходила 8 процедур по Покупону в салон по акції.. Неболяче, кайфовала лежала, раділа ой як класно) РЕЗУЛЬТАТУ НУЛЬ.

Потім пішла в Люменіс на лазер ЕТ - боляче треш перші рази.. але і результат є. Зараз лиса як малятко всюди)))

Вивід - без болю немає результату.
Ходила в люменіс по покупону теж платила окремо за обезболювання.
Підмишки зробила 6 років тому, зараз повторюю. Бікіні теж вже повторюю, задоволена на всі 100. Повторюю вже рукояткою вакуумною і звичайно. Така в мене збірна процедура зараз, раз в пів року
Горня капучіно• 02 апреля 2023
Ответ дляМиззери
А сколько понадобилось процедур ?
нормальних - від 15. Я років 3-4 робила, зараз раз на рік на підтримку хожу, хоча підмихи не ростуть абсолютно вже рік.. Час повторити - але поки не буду. Ітого підмишки вже більше року не роблю. Голені і бікіні де-не-де пару тоненьких пушкових волосків є, раз на місяць пінцетом дьоргаю.
Горня капучіно• 02 апреля 2023
Ответ дляЩа как дам
теж в Люменісі по Покупону робила) гарна економія і результат
Горня капучіно• 02 апреля 2023
Ответ дляБринзолетта
Волос чёрный и жесткий
в мене так само було і волос темний жорсткий. Перші 4 процедури боляче, але я терпіла, не знеболювала принципово - я вперта на випробування себе
Ща как дам• 02 апреля 2023
Ответ дляГорня капучіно
Подружка ходила кудись, фукала на люменіс. В неї як росло,так і росте. А я лиса як дельфін тепер
Плету интриги• 02 апреля 2023
Ответ дляБринзолетта
Да, девочка мне говорила 😂
Я выдержала правую половину один раз и все
Можно было попросить уменьшить мощность
Татьяна-bfd8• 02 апреля 2023
Ответ дляСама не знаю
волосі хоть уходят на Мовео?
Увидим)напишите мне через пару недель . А то я только недавно сделала. Сама жду эффект
БлинчикБезСметанки• 03 апреля 2023
Ответ дляСусідка знизу
Скільки процедур зробили шоб нічого не було? Мені не боляче, взагалі нічого не відчуваю, перепитаю чи точно щось робить. Але результат не радує -5 процедур виглядає як лишай
У меня пока 4 процедуры, волос осталось 20-30%
Сладко-соленая• 03 апреля 2023
Ответ дляВот Она Я
Да, это капец тоже. Я только с анестезией делаю...
Вот тут реально, удивили. У вас зубы, случайно, не чувствительные? Знаете, реагируют на холодное-горячее? Мой ребенок в 12 лет ходит на чистку зубов, не больно вообще, я хожу и в Украине ходила. Может, эмаль повредили?