Значить приходжу я до падруги Лєнки в магазин, в магазині її бувший перший чоловік Валєрчик (ханурік рєдкосний). Його просьба до Лєнки мене шокувала: ’Ленічка, тут мені Вова продав супер модний колись музикальний центр JVS з караоке на пульті’. уявіть собі працює через пульт за 1200 грн(в долг), але пульт не справний, то муз.центр глючить, підставка під диск не виїзжає, ніпарядок. вот до Лєнки просьба: де купити пульт до муз.центру, але 1. Оригінальний, а не універсальний, бо універсальний може глючити 2. дешево.
От інша б його послала далеко, а Ленічка ще йому співчувала і намагалася пояснити, що треба дзвонити кудись в інтернет магазин і шукати в інтернеті. Він все зрозумів з 10разу поясненнь : ну, то шукай, дзвони, Лєнко, я в цьому нічого не розумію.
Ответ дляok1904
Я вам уже говорила
Kusalochka• 04 апреля 2023
Ответ дляJsolo
Ой, я вас умоляю) Міні - воно хоч з гольфіками, хоч без гольфіків - міні. А як ще їм одягатися?)
Прилично. У меня малая не доска. И при остальных параметрах размера С у нее 5ый размер груди. Дорога в школу короткая по Галана, а там гаражи и трасса. Мне не нужно, чтобы уроды из тачек пялились и провоцировать. Там конечно обычно ходят люди. Но я сама в школу по этой же дороге ходила и знаю как мужики проезжающие на мини реагируют. Пусть ходит в штанах и худи. Я и так большую часть времени ее вожу и забираю.
Ответ для Просто я
Я вам уже говорила
Лєнкін перший чоловік був не менше ніж на 8 чи 9 років старший за неї, от йому десь53+ , він ханурік, але про себе дуже високого мнєнія, бо художнік-самоучка , возить десь картіни на Андріївський в салон, трошки продаються навіть, просто з короною, звичайно, колись йому було 35+ і мати молоду, нову, проворну, роботящу дружину з 5м розміром, чому б і ні? але зараз
a.ostroverh• 04 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Я вчера с малой за ту групу в тг со смотками поругалась
Ей все надо?
Ответ дляKusalochka
+100
зараз такий час... ну його...
Ответ дляKusalochka
Я розумію абсолютно про що ви кажете. Особливо, якщо дівчина шкільного віку і така дорога до школи.
Просто я не вживала категорію ,,прилично/неприлично,, до коротких спідниць, або певного стилю) Моя донька ходила в дуже коротеньких шортах або топіках, їй було красиво. А як мати робила все, що могла, щоб виховати її
Kusalochka• 04 апреля 2023
Ответ дляsobacura
+100
зараз такий час... ну його...
Всегда так было ((( я столько в детстве натерпелась от взрослых мужиков. Сейчас нет такого, чтобы под школой мужики регулярно дрочили. На мой взгляд 20 лет назад было хуже.
Ответ дляKusalochka
я би таке явище пояснила, що зараз повно доступних віртуальних ресурсів з жінками різними, на різний смак, теперішні школярки вже не в тренді, вже не треба
Kusalochka• 04 апреля 2023
Ответ дляok1904
Скорее всего. + у всех мобильные и будет огласка
Kusalochka• 04 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну шо
Фіни в нато. Історична подія .
Ух ты
Надеюсь, и мы скоро будем)