Вумна вутка• 04 апреля 2023

Питання до тих, хто в другому/ третьому шлюбі

Я от замислилася. І чесно, не знаю як це взагалі вирішується. Я на своєму прикладі напишу.
Дано. Я, двоє дітей від попереднього шлюбу. Папа можна сказати не приймає участь. Все забезпечення дітей на мені . Справляюся)
В моєму віці якщо я зустріну чоловіка, то в більшості випадків таки він буде також з дітьми від попереднього шлюбу. І буде їм допомагати. Варіант " не допомагає" не розглядаю. Для мене то не чоловік.
І от якщо одружилися.Ми сім´я. Як з фінансами? Я , звісно, буду максимально робити все, щоб забезпечити моїх дітей. Він своїх. А що разом? А якщо народити спільну дитину? Я не можу собі дозволити випасти з роботи взагалі. Бо є відповідальність перед моїми дітьми.
Я розумію, що занадто заморочуюся. Але ж я не маю права вже просто втратити голову не думаючи про дітей.
Питання. Як ви побудували фінансові відносини при схожих даних?
Квітка папороті• 04 апреля 2023
У нас общий бюджет на общие нужды, а все,что остаётся сверх- каждый тратит по своему усмотрению и на детей в том числе. Общий ребенок входит в общие нужды.
Та прям багіня• 04 апреля 2023
в нас троє дітей на двох. спільний один.
навіть не виникало питання, як будувати відносини. всі діти однаково наші, однаково цінні
автор Вумна вутка • 04 апреля 2023
Ответ дляКвітка папороті
А як період вагітності та перші місяці після пологів? Як в цей час з вашими дітьми?
Квітка папороті• 04 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Я работала без декрета, поэтому на финансовом состоянии моих детей новая беременность не слишком отразилась
автор Вумна вутка • 04 апреля 2023
Ответ дляКвітка папороті
Зате на часі з молодшою дитиною так. Не було можливості розслабитися і насолодитися як мінімум першими місяцями.
Квітка папороті• 04 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Я не из тех женщин,которые в принципе хотят быть дома 24 /7 и ’ наслаждаться’ ребенком.
И я правда не оставлю мою любимою работу для того,чтобы менять памперсы.
автор Вумна вутка • 04 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
А у мене виникає. Бо у мене є відповідальність перед моїми. Якщо що - у них тільки я.
Чи варто просто знайти нормального адекватного чоловіка і трішки розслабитися в цьому плані?
Квітка папороті• 04 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Нормальный и адекватный для вас,это тот,который возьмёт на содержание 3 человек+ ещё одного запланированного,при этом сможет выделять деньги на своего ребенка или детей? Как думаете,какая зарплата должна быть у него?
Gvenna• 04 апреля 2023
Вирішуйте проблеми по мірі їх надходження. Можете пошукати чоловіка з дорослими дітьми. Або без дітей. Такі теж бувають)
Та прям багіня• 04 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
а з ненормальним неадекватним хіба потрібні стосунки?
питання риторичне
автор Вумна вутка • 04 апреля 2023
Ответ дляКвітка папороті
У мене своя компанія. Тому питання в фінансах для моїх вже існуючих дітей та мене не стоїть.
автор Вумна вутка • 04 апреля 2023
Ответ дляGvenna
Я вже думала про безплідного)
Та прям багіня• 04 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
а в чому тоді стоїть
Квітка папороті• 04 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Тогда какой вопрос у вас стоит в п.7?
автор Вумна вутка • 04 апреля 2023
Ответ дляGvenna
Ну або взагалі закинути цю дурну задумку ще раз вийти заміж.
А з іншого боку, просто раз в місяць зустрічатися роками також не підходить. В якийсь момент ’ а що далі?’
Квітка папороті• 04 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Я вже думала про безплідного)
Далеко не всем нужны общие дети
автор Вумна вутка • 04 апреля 2023
Ответ дляКвітка папороті
Тогда какой вопрос у вас стоит в п.7?
Я написала в темі все
МиссКаприз• 04 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
А чому ви вирішили, що вам потрібна спільна дитина? І що чоловік обов´язково його захоче?
І так, наразі, ви б вирішили питання зі своїм б/у чоловіком. Чому не допомагає дітям?
Квітка папороті• 04 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Я написала в темі все
Вы написали,что хотите расслабиться,но в это время должен быть кто-то,кто будет кормить вас и ваших детей.
Gvenna• 04 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Авторе) життя швидкоплинне. Живіть на повну. Захотіли - вийшли заміж,захотіли - розійшлись, то не складна процедура. Дітей і чоловіків заводьте скільки хочете.
МиссКаприз• 04 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Я написала в темі все
Як варіант - у вас повинна бути грошова подушка ’на чорний день’. Відкладайте, ви отримаєте декретні та лікарняні перед пологами (це достатньо непогана сума, якщо ви офіційно працюєте не на мінімалку). Можна покласти на депозит до своїх збережень, наприклад, і забезпечувати своїх дітей необхідним якийсь час.
З царем в голові• 04 апреля 2023
Ви щось дуже зарано заморочилися. Ще того чоловіка й на горизонті не видно, а Ви вже думаєте про те, як він буде Вас в декреті забезпечувати.
Вирішуйте проблеми по мірі того, як вони поступають. От як з´явиться хтось, з цим Ви готові будете пов´язати далі своє життя, та ще й спільну дитину народжувати, тоді з ним і обговорите все це.
Мудрая Татьяна -7a90• 04 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Знайшла адекватного та турботливого тільки після того як пропрацювала своє питання довіри, очікувань з психологом. До цього не розуміла чого не складається життя
Медсестричка• 04 апреля 2023
А якщо буде новий чоловік кожного року,то що народжувати всім. Такі смішні жінки бувають, заміжжя, кожному чоловіку по дитині обов´язково народити, потім розлучення і а як мені їх кормити...мізків геть немає. Живіть для себе і для нового чоловіка, подорожуйте, робіть ремонт, збирайте на навчання та житло вашим всім дітям.
Бабця в мештах• 04 апреля 2023
в мене третій шлюб, спільних дітей немає. роздільний бюджет. їжу купуємо по черзі чи як получиться. зі спільного майна - купили разом дачу 50/50 вклали кошти. то на дачу тратимо теж приблизно 50/50. а так все інше кожен собі за свої.
мій дохід в 5 разів більший ніж у чоловіка, витрачати на нього кошти взагалі вважаю не правильним. і розумію що це не шлюб а якесь сусідство.
автор Вумна вутка • 04 апреля 2023
Ответ дляGvenna
Ну як сказати) розлучатися складніше і трішки дорожче
Gvenna• 04 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
автор Вумна вутка • 04 апреля 2023
Ответ дляБабця в мештах
От і я не дуже розумію як воно буде. Мені тут приписали ( не читаючи мабуть мої коментарі), що я шукаю на кого б повісити забезпечення мене і дітей. Але я хочу нормальну сім´ю. Я доросла людина і знаю, що багато проблем виникає якраз із-за фінансових питань. От тому і замислилася, а як взагалі це можна безболісно та нормально для сім´ї організувати коли люди дорослі з минулим і відповідальністю за вже існуючих дітей. Це ж не двоє бездітних обружуються
автор Вумна вутка • 04 апреля 2023
Ответ дляМиссКаприз
До чого тут мій б/у чоловік?
ЯблокоРаздора• 04 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Выйти можно, а зачем сразу рожать?