Угги_в_горошек• 05 апреля 2023
Вірус і антибіотик
Дитина хворіє другу неділю, температура була 5 днів, після залишився кашель та нежить, лікар призначив антибіотик, але я вирішила не давати. Температури немає, кашель і нежить можна по іншому вилікувати. Я не права? Можливо хтось підкаже
Угги_в_горошек
• 05 апреля 2023
Ответ дляЕжеМышь
А вы снимок делали? Если снимок чистый, то можно и самолечение. От насморка Синупрет хороший. От кашля флюдитек.
Дитині 3 роки, дуже важко щось п’є.
Угги_в_горошек
• 05 апреля 2023
Ответ дляЕжеМышь
Знімок ніхто не робив.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 05 апреля 2023
знає аналіз крові, здайте і будете впевнені. по вашому опису потреби в АБ не бачу
Угги_в_горошек
• 05 апреля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Консультувалася з іншим лікарем, то вона сказала почекати, і давати АБ в випадку коли температура більше 5 днів буде.
Ответ дляУгги_в_горошек
Дитині 3 роки, дуже важко щось п’є.
А как вы лечить собрались? В любом случае что то пить- лекарства, компоты. Если спустя две недели только температура исчезла, я бы не расслаблялась. Есть куча воспалений, не сопровождающихся температурой.. нужно больше данный- анализ крови, снимок
Угги_в_горошек
• 05 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
А зачем антибиотик без оак и сдвига лейкоцитарной формулы? На авось?
Ну так, прийшли пізніше 11 години, кров вже неможливо було взяти
Угги_в_горошек
• 05 апреля 2023
Ответ дляЕжеМышь
Кров не брали, знімок не робили 😤
Кукарачка• 05 апреля 2023
Кашель і нежить після вірусу-норма. Нема такої кнопки, яка б вимкнула їх одночасно зі зникненням температури. Кашель може бути до трьох тижнів. Нежить також. Маленькі діти мають слабкий кашльовий рефлекс, тобто не можуть викашлятись і висморкатись добре як дорослі.
З цих підстав дітям до 5 років притомні лікарі не призначають відхаркувальні.
Угги_в_горошек
• 05 апреля 2023
Ответ дляКукарачка
Дякую Вам. Моїй дитині призначили пити Пектолван плющ, кашель мокрий.
Ответ дляУгги_в_горошек
Вирус может уходить 5-10 дней, пока иммунный ответ выработает организм
Сейчас на этапе интерферона , температурой организм спасься от размножения вируса,
Если нет температуры, скорее бактерия не присоединилась.
Толку лупить по вирусу антибиотиком от бактерий? Кашель может уходить долго
И месяц, не только, как бронхи, но и трахеи реакция или вообще как спазм, реакция гортани на присутствие вируса
Только после оак.
Сейчас главное питьевой режим и проветривание.
Можно лужную воду. Если спазмы решить с врачем о антигистамине и типа ношпы
Сопли тоже типа морской воды, аквамис.
Просто пережить неделю
Только после оак.
Сопли тоже типа морской воды, аквамис.
Просто пережить неделю
ЯяяКакаджамбо• 05 апреля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Кров не брали, знімок не робили 😤
Автор, сделайте ОАК с формулой и посмотрите, нужен АБ или нет.
А то у нас обвиняют людей, что принимают АБ бесконтрольно и из-за этого теперь АБ только по рецепту. А то, что врачи назначают АБ без видимых на то причин, не обследовав нормально пациента, то этого никто не видит.
Фима Собак• 05 апреля 2023
Це абсолютно нормальний стан для 3-х річної дитини. Хвороба за день не проходить.Правда, не зрозумілий поріг температури в 5 діб. Чи робили тест на грипп, якщо була висока температура? Чим лікар пояснила назначення АБ? Я б тікала від такого лікаря.
Угги_в_горошек
• 05 апреля 2023
Ответ дляФима Собак
Ми живемо в смт, і тут не обираєш лікаря, мені також АБ не сподобався, тому вирішила не давати
Кукарачка• 05 апреля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Не треба. Мокроти виділятиметься більше, вона не буде викашлюватися. І де подінеться? Стікатиме по бронхам у легені і привіт, пневмонія.
Шмоточницаца• 05 апреля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
За 2 неділі не мали часу кров здати?
Угги_в_горошек
• 05 апреля 2023
Ответ дляШмоточницаца
За 2 неділі не мали часу кров здати?
Лікар не говорила здати кров
Шмоточницаца• 05 апреля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Це жесть
Шмоточницаца• 05 апреля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Лікар не говорила здати кров
Лікар і аб казала пити.
Здавайте кров на 4-5 день хвороби завжди.
тогдалия• 05 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Так само вчора лікар призначила флікс при перших вірусних соплях...мені здається ще зарано.
І пульмікорт при ларингіті, ну тут сперечатися ее буду, бо людина з БА, може оправдано.
Фима Собак• 05 апреля 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Як нежить виглядає? Закладає носа, є виділення, якого кольору? Кашель можливий теж від носа.
У мого сина після хвороби носик довго приходить в норму.
Ну, і я б запитала ще для чого АБ призначила лікар, має ж відповісти на питання.
Здайте кров, якщо можна.
тогдалия• 05 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Фликс
Бронхиальная астма? Обструкции? Хронический ринит?
Має БА, симбікорт приймає. Зараз вірусне, соплі, ларінгіт, сівший голос
Фима Собак• 05 апреля 2023
Ответ длятогдалия
Флікс може бути з перших днів хвороби, але треба обов‘язково знати анамнез.
Донька алергік, то без гормону в ніс не може.
Угги_в_горошек
• 05 апреля 2023
Ответ дляФима Собак
Здайте кров, якщо можна.
Дитина говорить в ніс, тобто закладеність, але не тече нічого