Леплю из пластилина• 05 апреля 2023
Криза в чоловіків в 48-55 років
Напишіть будь ласка,хто зіштовхнувся з цим,свої думки,чи є справді зв´язок,що вони розуміють,що старішають і хочуть щось доказати,чому саме з набагато молодшими?Чому вірять їм?Не розуміють,що від них треба лише гроші?Чому обирають ризик і часто лишаються і без коханки і без родини?Чому в них наче мозок не працює,звідки така прив´язанність,це кохання чи ілюзія?
Леплю из пластилина
• 05 апреля 2023
Ответ длямадам Везувий
Это отсутствие моральных принципов.
А чому найбільше цих випадків саме в цьому віці?Вони як дурні себе ведуть
Трахтибидох• 05 апреля 2023
Автор,кохання може бути між людьми будь-якого віку. Але дружині,яку розлютили, звичайно легше думати, що її чоловік має бути покараний тим,що його нова обраниця з ним тільки заради грошей.
І так, якщо у період кризи , чоловіка або жінку щиро підтримують вдома, то він/ вона не будуть шукати розради у інших людей
Кривая спроса• 05 апреля 2023
Ну ця криза мабудь у тіх чоловіків, які при грошах. Якій молодій потрібен 50 років чоловік, без грошей?))) А в Україні все таки більше бідних, чем заможніх.
Трахтибидох• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
У різному віці- різні випадки. В так, зрада залежить виключно від налаштувань конкретної людини. Одна ніколи не зрадить, інша зробить це легко і невагаючись
Кривая спроса• 05 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
А заради чого 25 річна з 50 річним зустрічається? На що розраховує?)))
вАлнуюся сильнА• 05 апреля 2023
У меня муж намного старше, ему 52, поверьте, кризис от него все равно никуда не ушел - постоянно бубнит и постоянно ему все плохие вокруг
мадам Везувий• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Не думаю, что в этом возрасте чаще всего. ’Кризис’ в любом возрасте случается. А общество это оправдывает. Даже термины придумывает.
Кривая спроса• 05 апреля 2023
Ответ длямадам Везувий
Ці кризи признані лікарями, сексологами. Вивели таку статистику. Це не люди придумали.
годовасик• 05 апреля 2023
У моего случился в 47
Свалил
Предал
Уехал,не говорит в какую страну
Пишет,скучает
26 лет брака за спиной
Свалил
Предал
Уехал,не говорит в какую страну
Пишет,скучает
26 лет брака за спиной
Леплю из пластилина
• 05 апреля 2023
Ответ дляТрахтибидох
Вибачте,не вірю..
Якщо їй 28 наприклад,а йому 50..це вже немолоде тіло,можливі проблеми зі здоров´ям,потенцією.Як правило родина,яку покинув,діти,треба грошима допомагати...навіщо це все їй?Якщо купа молодих та вільних.Тоді заради грошей
мадам Везувий• 05 апреля 2023
Ответ дляКривая спроса
А врачи не люди?
Стигла полуниця• 05 апреля 2023
Чоловіку 51 ніяких змін криз немає, як був нормальний і стосунки добрі так і є
Може пронесе)))
Бойова• 05 апреля 2023
Больше скажу. У моего свекра онислучился в 65. Свекровь там такую актрису всключала. Пришлось вмешиваться детям, у человека внуки были уже
Залізна пані• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Автор, это в вашем окружении так. У меня как раз наоборот, даже, те, кто по молодости мог гульнуть, уже остепенились и стали более семейными. А кто хотел что-то изменить, уже поразводились в 40-45 и живут с новыми жёнами
Леплю из пластилина
• 05 апреля 2023
Ответ дляКривая спроса
От є таке поняття ’запізня любов’вікова любов...Чому вони закохуються в саме набагато молодших?Він же не стане 30 річним від цього?
Моська-слон• 05 апреля 2023
Не знаЮ.
у моего хватает мозгов понимать что в 52 года, не будучи миллионЭром- он никому не упал, кроме меня.
плюс, простатит дает о себе знать в виде сбоев в потенции.
единственное, в чем поменялся с возрастом- всегда был уравновешенный и спокойный, а я наоброт. Сейчас поменчлись- он вспыхивает, как спичка, а я полный удав.
Трахтибидох• 05 апреля 2023
Ответ дляКривая спроса
Бо їй з ним добре/ цікаво/ затишно/ романтично.....все як і з однолітками.
Реанимация• 05 апреля 2023
да нет никого кризиса. это придумано психологами, все ради бабла.
неудовлетворенность в любом возрасте мужчин и у женщин.
собой, женой или мужем, работой и т д
все зависит от того, возникло ли чувство любви и привязанности к мужу/жене, когда этот человек переходит в разряд родного и тот кого не предам.
Если у мужчины, за которого вы выходили замуж не было моральных принципов, то кто в этом виноват. Или у вас отношения как у соседей, кто виноват.
что анализировать.
собой, женой или мужем, работой и т д
что анализировать.
Стигла полуниця• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Це мабуть природа людська
І вони чоловіки ще думають шо ого го
Так і як видно жінки тут по темам вважають що молодше виглядають
Люди не хочуть старішати і намагаються вхопити уходящу молодість за хвіст
І вони чоловіки ще думають шо ого го
Кривая спроса• 05 апреля 2023
Ответ длямадам Везувий
А врачи не люди?
Ну вони ж це вивчали, не для того, щоб виправдати когось. А так людина влаштована. Вивчали зміни в організмі, досліджували мозгову діяльність. Ви вважаєте просто сіли і написали статті в жіночі журнали?)
Люди і Констітуцію написали, і Уголовне право. Але ж не для виправдовування. Щось для знань, щось для порядку.
Ці кризи і зміни існують, їх ніхто не видумав, є вікові зміни не тільки фізичні, а і розумові. І це дослідили , а потім вже ствердили.
Сяду на шию, дорого!• 05 апреля 2023
У жіночок те саме, до речі. Якраз проходить трансформація, хочеться затримати молодість, відчуття, що тобі 20. Все логічно.
Залізна пані• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну приятнее же секс с молодой женщиной, чем со старой, что тут удивительного?
Майор Медуза• 05 апреля 2023
Вы сами уже подробно ответили на свой вопрос.
От себя добавлю; Они спешат использовать яко бы какой то последний шанс, как им кажется, поэтому слетают с катушек и несутся за ушедшим поездом.
Леплю из пластилина
• 05 апреля 2023
Ответ дляЗалізна пані
Ну не все оточення таке звісно))
Лише 2 випадки,родичі
Гарні родини були.Обидва в 51 та 53 понаходили молодух та пішли з дому,ходили щасливі але наче дурні.Один через рік попросився назад,другий так і вештається ,поміняв їх шт 4 та шукає де жити
Лише 2 випадки,родичі
Сяду на шию, дорого!• 05 апреля 2023
Ответ дляКривая спроса
Та теж їй здається, що любов безмежна. А він уже до 50 стільки знає фішок.
Пополняю_Карму• 05 апреля 2023
Моему 51. Какая нафиг крыза, тут бы под Бахмут не залететь. Всю войну сидим трясемся, сначала под авиарбстреоами, потом в полном бесправии, не до кризисов.
Стильна штучка• 05 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ну не все оточення таке звісно))
Лише 2 випадки,родичі
Я б не пустила назад.
Сяду на шию, дорого!• 05 апреля 2023
Ответ дляБойова
Та ж напишіть подробиці. Цікаво