Kidstaff• 05 апреля 2023

Прольоти- а що у Вас? продовження...

Попередня тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3104704
Якщо Ви хочете слідкувати за темою - натисніть на дзвіночок.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
2. Заборонено розміщувати пропозицію з товарами б.у (одноразово одягнене, в ідеальному стані). Допустимі лише НОВІ товари.
3. Заборонено розміщувати ту саму пропозицію частіше, ніж раз на добу.
4. Заборонено розміщувати посилання на оголошення.
5. Під час створення повідомлення обов´язково вказується інформація: фірма, ціна, розмір, умови, фото (якщо є), інші подробиці.
6. Усі уточнення про покупку пишимо в приватні повідомлення автору цієї пропозиції.
7. За систематичне порушення цих правил – бан.

----
Багато з Вас завалені "мотлохом", тому пропоную писати сюди тільки про свої прольоти (СП і оптовикам проходити повз), без посилань, а тільки назва фірма і розмір, кому треба, той зайде на ваші оголошення. Дякую всім, прошу у темі не флудити і без реклами, давайте поважати один одного.
Malinka111_• 27 августа 2023
Geox Женские ботинки DONNA BROGUE coffee – 2400 грн.
Мягкая кожа внутри и снаружи, дышащая подошва Geox Respira. на ногу 25 см. стелька ок.25,4 см
Malinka111_• 27 августа 2023
Manichka• 28 августа 2023
Черная футболка ТСМ чибо.
Сток, бирки порезаны.
Указан размер 40-42 евро, но большемерит на пару размеров.
Ткань мягкая, приятная, тянется отлично.
190 грн.
nnn1986nnn• 30 августа 2023
Толстовка h&m с начесом, по бирке 12/14, но наверное не правильно пришита, будет на рост 170-176 или М. Цена 500грн
Анастасия12345.• 30 августа 2023
Платье H&M длина миди, в рубчик, с разрезом. Размер S. Идет в размер, хорошо тянется. 990 грн
wer-inn• 30 августа 2023
Ответ дляnnn1986nnn
Можно замеры по ширине и длине спинки?
amoni• 30 августа 2023
шикарные,удобные кроссовки Reebok Zig Kinetica 2.5 оригинал из США, размер 10 USA+наш 43, стелька 28 см,
технологии Vibram и tinsulate(можно носить зимой). натуральная замша.
nnn1986nnn• 30 августа 2023
Ответ дляwer-inn
Можно замеры по ширине и длине спинки?
Пишу в ЛС
mamaМия• 31 августа 2023
Туфлі шкіра, виробник Україна, повний 39 розмір, на повну ногу, оскільки підйом трохи на моє прохання розширили. Але по довжині мені не підійшли, завеликі. Якщо Київ, можна зустрітися на примірку. 950 грн
lepestok• 31 августа 2023
Кроссовки Puma ST Runner, 37р.
Продам кроссовки Puma ST Runner, заказывала с официального сайта
US 5, EUR 37, стелька от края до края 24 см
Пролет с размером.

1200грн.
NanaD• 31 августа 2023
Кожаные ботинки H&M Premium Selection размер 45
Ботинки из раздела Премиум коллекцияВерх: замша кожа 100%

Подкладка и стелька: кожа 100%

1800грн
NanaD• 31 августа 2023
Джинсы Mom H&M размер 44
480грн
NanaD• 31 августа 2023
Кожаные брюки H&M размер 40
530грн
NanaD• 31 августа 2023
Кроссовки Reebok Flexagon Force 3 Wide 4E Men´s Training Shoes в размере 11
Созданные для всех видов тренировок, эта обувь имеет дышащий сетчатый верх и мягкую
амортизирующую межподошву FuelFoam. Гибкие канавки на подошве дают вам гибкость.

Отдаю дешевле чем обошлись, пришли с маленьким пятнышком на носке одного кроссовка.
1950грн
Руся_• 01 сентября 2023
Ответ дляmalinovaya
Розмір S. Теж прольот, велика(
пог 59
Довжина 63
Рукав 57,5
Добрий день. Яка ціна?
NanaD• 02 сентября 2023
Куртка Mango размер XL немного маломерит. Куртка выполнена из искусственной кожи. Детали: косая застежка на молнии, воротник с лацканами, внешние карманы на молнии, подкладка.
1900грн
Malinka111_• 02 сентября 2023
LEONARDO PRINCIPI 100% leather thigh-high boots размер 39 на ногу 25 см, Ботфорты женские высокие кожаные сапоги – 3800 грн,
Италия, премиум бренд, Снаружи высококачественная кожа, внутри обратная сторона кожи мягкая замша. высота по боковой поверхности со стороны молнии 55 см обхват в голени 37,5 см, вверху над коленом 39-39,5 см + вставка резинки тянется и обеспечивает прилегание (на не худые ноги, средней толщины).
Lusik 26• 04 сентября 2023
Тепле класне худі H&M, на флісі, розмір М - повномірний. Купувала на оф. сайті в Німеччині. Виглядає на 100% як на каталожному фото. 600грн.
Lusik 26• 04 сентября 2023
Класне худі H&M, на флісі, розмір 158/164 - повномірний. Купувала на оф. сайті в Німеччині. Виглядає на 100% як на каталожному фото - на моїх фото колір не передається. Ціна - 490грн.
Lusik 26• 04 сентября 2023
Крутезне худі H&M з неймовірним, якісно зробленим принтом, на флісі, розмір М, може пійти і на повний L - повномірний, вільний крій. Купувала на оф. сайті в Німеччині. 600грн.
Lusik 26• 04 сентября 2023
Тепленька, але дуже легка куртка H&M - з дорогої серії - початкова ціна 59.99 євро, водо- та вітрозахисна тканина та неймовірно красивий колір хакі - в реалі виглядає як на каталожних фото, розмір S - повномірний. ЦІНА - 890грн.
Lusik 26• 04 сентября 2023
Тепленька, але дуже легка куртка H&M - з дорогої серії - початкова ціна 59.99 євро, водо- та вітрозахисна тканина та неймовірно красивий світло-оливковий колір, розмір XS - повномірний. ЦІНА - 890грн.
Natali25• 04 сентября 2023
Ответ дляamoni
Доброго дня,скільки коштують?
Mirabel• 04 сентября 2023
Льняний комбінезон C&A. Розмір МСклад: 55% Len, 45% Wiskoza.
Ціна 900 грн. Купувала за 182 злотих
malinovaya• 04 сентября 2023
Ответ дляРуся_
Добрий день. Яка ціна?
Manichka• 04 сентября 2023
Темно-синие брюки клеш от бедра Gap.
Отличный состав.Не колючие.

Сток, без бум бирки.
Длина 107\80.
320 грн.
Vilara• 05 сентября 2023
Галстук для мужчины с характером
Old Navy, цвет темно-синий с оригинальным принтом ( зеленые кактусы)
380 грн
Vilara• 05 сентября 2023
мужская рубашка Angelo Litrico, Cunda
Германия, отличное качество
Размер 41- 42
399 грн
Анастасия12345.• 06 сентября 2023
Футболка cropp xxl. 300 грн
Анастасия12345.• 06 сентября 2023
Лонгслив reserved. По биркам xs , но будет больше на s-m. Пришлю замеры. 200 грн