Попередня тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3104704
Якщо Ви хочете слідкувати за темою - натисніть на дзвіночок.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
2. Заборонено розміщувати пропозицію з товарами б.у (одноразово одягнене, в ідеальному стані). Допустимі лише НОВІ товари.
3. Заборонено розміщувати ту саму пропозицію частіше, ніж раз на добу.
4. Заборонено розміщувати посилання на оголошення.
5. Під час створення повідомлення обов´язково вказується інформація: фірма, ціна, розмір, умови, фото (якщо є), інші подробиці.
6. Усі уточнення про покупку пишимо в приватні повідомлення автору цієї пропозиції.
7. За систематичне порушення цих правил – бан.
----
Багато з Вас завалені "мотлохом", тому пропоную писати сюди тільки про свої прольоти (СП і оптовикам проходити повз), без посилань, а тільки назва фірма і розмір, кому треба, той зайде на ваші оголошення. Дякую всім, прошу у темі не флудити і без реклами, давайте поважати один одного.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
----
Наталья Владимировна• 30 декабря 2025
Куртка зимова чоловіча Columbia Men´s Slope Edge™ II Hooded Jacket
ОРИГІНАЛ.
Купувала в Америці на офіційном сайті.
Термовідбивна дихаюча підкладка Omni-Heat™ зберігає тепло завдяки срібним цяткам, що відбивають тепло тіла, тож ви залишаєтеся в теплі та комфорті навіть при зниженні температури
Утеплювач Thermarator™ зігріває вас завдяки легким синтетичним волокнам, які зберігають тепло навіть у вологому стані, забезпечуючи комфорт у холодні та вологі дні.
Водостійка тканина відводить вологу завдяки матеріалам, що відштовхують воду, тому ви залишаєтеся сухими навіть у помірно вологих умовах
Капюшон і поділ, що регулюються шнурком, захищають від негоди
Кишені на блискавці для рук дозволяють зберігати дрібні предмети
Еластичні манжети забезпечують універсальність
Розмір XL -піде і на XXL
Заміри дам на запит.
Ціна - 3750 грн! Терміново
ОРИГІНАЛ.
Купувала в Америці на офіційном сайті.
Розмір XL -піде і на XXL
Заміри дам на запит.
Ціна - 3750 грн! Терміново
Наталья Владимировна• 30 декабря 2025
ZARA Padded Hooded Windproof Anorak
ОРИГІНАЛ із Іспанії
Ця стильна, практична та комфортна куртка, створена для захисту від вітру та холоду. Її універсальний дизайн ідеально поєднує функціональність та сучасний стиль, що робить її чудовим вибором для повсякденного носіння.
Легка, але добре утеплена куртка виготовлена з вітронепроникного матеріалу, що забезпечує надійний захист від холодного вітру та негоди. Завдяки зручному капюшону та високому коміру, вона додатково утримує тепло та створює комфорт навіть у найсуворіших погодних умовах.
Основні характеристики:
• Вітронепроникний анорак з термоізоляцією для холодної погоди
• Забезпечує комфорт при низькій (-5,2 °С) та помірній (-24,6 °С) активності
• Має високий комір-хомут з регульованим капюшоном, довгі рукава з внутрішніми манжетами, кишені з флісовою підкладкою та блискавкою спереду
• Застібається спереду на приховану блискавку та заклепки
• Легка підкладка для комфорту та теплозбереження
• Проста у догляді бо легко чиститься та довго зберігає свій вигляд
• Універсальний крій, що легко поєднується з різними стилями одягу
• Сучасний дизайн, який підходить для активного способу життя та міських образів
• Зовні Основна тканина 100% поліестер
• Покриття 100% поліуретан
• Підкладка 100% поліестер
• Наповнювач 100% поліестер
Розмір - XL
Довжина - 90 см
Груди - 60 см
Стегна - 66 см
Плечі - 47 см
Рукав - 65 см
Ціна - 3300 грн Нова ціна - 2900 грн!
ОРИГІНАЛ із Іспанії
Основні характеристики:
• Зовні Основна тканина 100% поліестер
• Покриття 100% поліуретан
• Підкладка 100% поліестер
• Наповнювач 100% поліестер
Розмір - XL
Довжина - 90 см
Груди - 60 см
Стегна - 66 см
Плечі - 47 см
Рукав - 65 см
Ціна - 3300 грн Нова ціна - 2900 грн!
Джинси Levi´s 726 High Rise Flare Women´s W29L32, з офіційного сайту в США, на сьогодні вже розпродані.
Талія 74, довжина 105, добре тягнуться, середня щільність, висока посадка, дуже класно сидять на тілі, маю дві пари цієї моделі, цього разу пролетіла з довжиною, на зріст 174 трохи короткі. 1650 грн, Львів, пересилаю.
Наталья Владимировна• 26 января в 10:13
Чоловіча флісова піжама Esmara.
Нова. В пакуванні.
Німеччина.
Виготовлено з приємного на дотик та теплого флісу
Штани з ,боковими кишенямі
Сорочка з круглим коміром і нагрудною кишенею
Мякий приємний до тіла фліс.
Тепла, зручна піжама, домашній костюм.
Розмір - XL
Заміри.
Кофта.
Довжина - 79 см
Ширина - 64 см
Плечі - 50 см
Рукав - 69 см
Штани
Пояс - 51 см
Довжина - 110 см
Шаговий шов - 80 см
Стегна - 60 см
Ціна - 850 грн.
Нова. В пакуванні.
Німеччина.
Штани з ,боковими кишенямі
Мякий приємний до тіла фліс.
Тепла, зручна піжама, домашній костюм.
Розмір - XL
Заміри.
Кофта.
Довжина - 79 см
Ширина - 64 см
Плечі - 50 см
Рукав - 69 см
Штани
Пояс - 51 см
Довжина - 110 см
Шаговий шов - 80 см
Стегна - 60 см
Ціна - 850 грн.
Наталья Владимировна• 29 января в 15:55
Жіноча флісова куртка Castle Dale™ Columbia на блискавці
Оригінал.
Нова, з етикеткою, куплена в Америці на офіційному сайті Columbia
Зручна флісова кофта на застібці-молнії
Високий комір
Якісний мікрофліс з антикатисним покриттям.
Дуже гарний бордово-винний колір.
Розмір - М
Ціна - 1500 грн.
Оригінал.
Зручна флісова кофта на застібці-молнії
Високий комір
Дуже гарний бордово-винний колір.
Розмір - М
Ціна - 1500 грн.