Kidstaff• 05 апреля 2023

Прольоти- а що у Вас? продовження...

Попередня тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3104704
Якщо Ви хочете слідкувати за темою - натисніть на дзвіночок.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
2. Заборонено розміщувати пропозицію з товарами б.у (одноразово одягнене, в ідеальному стані). Допустимі лише НОВІ товари.
3. Заборонено розміщувати ту саму пропозицію частіше, ніж раз на добу.
4. Заборонено розміщувати посилання на оголошення.
5. Під час створення повідомлення обов´язково вказується інформація: фірма, ціна, розмір, умови, фото (якщо є), інші подробиці.
6. Усі уточнення про покупку пишимо в приватні повідомлення автору цієї пропозиції.
7. За систематичне порушення цих правил – бан.

----
Багато з Вас завалені "мотлохом", тому пропоную писати сюди тільки про свої прольоти (СП і оптовикам проходити повз), без посилань, а тільки назва фірма і розмір, кому треба, той зайде на ваші оголошення. Дякую всім, прошу у темі не флудити і без реклами, давайте поважати один одного.
lelya.fbr• 20 декабря 2025
Пуховик Майкл Корс женский. Размер S. Цена 5199 грн, заказывала срочно на зиму, пролетела с размером(( Пересылка НП, укрпочта
Alinka45• 20 декабря 2025
Продам гель для вмивання Vichy Purete Thermale. Термін придатності до 06.2026. Майже повний. 150 грн
Ziro4ka5• 21 декабря 2025
Компресійні підколінки,є 2 пари,с/м,по 100 грн
Alinka45• 27 декабря 2025
Шльопанці Amisu з декоративною зав´язкою. Одягнені один раз, не підійшли за розміром. Розмір 36, устілка 23 см, на вузьку ніжку. 350 грн
Alinka45• 27 декабря 2025
Удалено администрацией...
lecaa• 30 декабря 2025
новий спорт костюм рост 158 підліток, плотна тканина якісна, Европа, склад 63 коттон, довжина штанів 93см, ціна 850грн
Наталья Владимировна• 30 декабря 2025
Куртка зимова чоловіча Columbia Men´s Slope Edge™ II Hooded Jacket
ОРИГІНАЛ.
Купувала в Америці на офіційном сайті.

Термовідбивна дихаюча підкладка Omni-Heat™ зберігає тепло завдяки срібним цяткам, що відбивають тепло тіла, тож ви залишаєтеся в теплі та комфорті навіть при зниженні температури
Утеплювач Thermarator™ зігріває вас завдяки легким синтетичним волокнам, які зберігають тепло навіть у вологому стані, забезпечуючи комфорт у холодні та вологі дні.
Водостійка тканина відводить вологу завдяки матеріалам, що відштовхують воду, тому ви залишаєтеся сухими навіть у помірно вологих умовах
Капюшон і поділ, що регулюються шнурком, захищають від негоди
Кишені на блискавці для рук дозволяють зберігати дрібні предмети
Еластичні манжети забезпечують універсальність

Розмір XL -піде і на XXL

Заміри дам на запит.

Ціна - 3750 грн! Терміново
Наталья Владимировна• 30 декабря 2025
ZARA Padded Hooded Windproof Anorak
ОРИГІНАЛ із Іспанії
Ця стильна, практична та комфортна куртка, створена для захисту від вітру та холоду. Її універсальний дизайн ідеально поєднує функціональність та сучасний стиль, що робить її чудовим вибором для повсякденного носіння.
Легка, але добре утеплена куртка виготовлена з вітронепроникного матеріалу, що забезпечує надійний захист від холодного вітру та негоди. Завдяки зручному капюшону та високому коміру, вона додатково утримує тепло та створює комфорт навіть у найсуворіших погодних умовах.
Основні характеристики:
• Вітронепроникний анорак з термоізоляцією для холодної погоди
• Забезпечує комфорт при низькій (-5,2 °С) та помірній (-24,6 °С) активності
• Має високий комір-хомут з регульованим капюшоном, довгі рукава з внутрішніми манжетами, кишені з флісовою підкладкою та блискавкою спереду
• Застібається спереду на приховану блискавку та заклепки
• Легка підкладка для комфорту та теплозбереження
• Проста у догляді бо легко чиститься та довго зберігає свій вигляд
• Універсальний крій, що легко поєднується з різними стилями одягу
• Сучасний дизайн, який підходить для активного способу життя та міських образів
• Зовні Основна тканина 100% поліестер
• Покриття 100% поліуретан
• Підкладка 100% поліестер
• Наповнювач 100% поліестер

Розмір - XL

Довжина - 90 см
Груди - 60 см
Стегна - 66 см
Плечі - 47 см
Рукав - 65 см

Ціна - 3300 грн Нова ціна - 2900 грн!
Кузякин• 10 января в 18:06
Clarins Lip Perfector.
Блиск для губ.
Новий, без одного затесту, не підійшов колір.

300 гривень.
Пишіть у приватні повідовмлення.
Кузякин• 10 января в 18:08
L´Oreal Professionnel.
Фирменное полотенце.
Черное.
Размеры: 50*95 см.
Цена - 300 гривен.
MargoMor• 11 января в 15:13
Джинси Levi´s 726 High Rise Flare Women´s W29L32, з офіційного сайту в США, на сьогодні вже розпродані.
Талія 74, довжина 105, добре тягнуться, середня щільність, висока посадка, дуже класно сидять на тілі, маю дві пари цієї моделі, цього разу пролетіла з довжиною, на зріст 174 трохи короткі. 1650 грн, Львів, пересилаю.
Наталья Владимировна• 26 января в 10:13
Чоловіча флісова піжама Esmara.
Нова. В пакуванні.
Німеччина.
Виготовлено з приємного на дотик та теплого флісу
Штани з ,боковими кишенямі
Сорочка з круглим коміром і нагрудною кишенею
Мякий приємний до тіла фліс.
Тепла, зручна піжама, домашній костюм.

Розмір - XL
Заміри.
Кофта.
Довжина - 79 см
Ширина - 64 см
Плечі - 50 см
Рукав - 69 см
Штани
Пояс - 51 см
Довжина - 110 см
Шаговий шов - 80 см
Стегна - 60 см

Ціна - 850 грн.
Наталья Владимировна• 29 января в 15:55
Жіноча флісова куртка Castle Dale™ Columbia на блискавці
Оригінал.
Нова, з етикеткою, куплена в Америці на офіційному сайті Columbia
Зручна флісова кофта на застібці-молнії
Високий комір
Якісний мікрофліс з антикатисним покриттям.
Дуже гарний бордово-винний колір.

Розмір - М

Ціна - 1500 грн.
nnn1986nnn• 30 января в 12:39
Светр Zara, розмір xl, 800грн. Можна на Л.
burtsevat• 05 февраля в 00:52
Зимние сапоги 37/38 размер.
Дорогая итальянская фирма Jog Dog.
Теплые, непромокаемые, дышащие
(с мембраной).
1690 грн
анна 1978• 08 февраля в 16:42
Женские утеплённые штаны адидас, на не высокий рост, размер м, можно и на с ,700 грн
анна 1978• 08 февраля в 16:43
Трусы Джордж с высокой посадкой р.10 на бедра +-95,300 грн, хлопок
анна 1978• 08 февраля в 16:44
Футболка пума, размер л,рог 51 см,400 грн
анна 1978• 08 февраля в 16:46
Джоггеры Uniqlo,плотный хлопок,унисекс, размер с,на рост до +-172, низ регулируется,дешевле чем обошлись ,600 грн
Vilara• 10 февраля в 08:05
Піжама - домашній комплект для відпочинку Old Navy
Розмір М
Фланелеві штани, 100% бавовна
1100 грн
Vilara• 10 февраля в 08:07
Фланелеві штани Old Navy
Розмір М, зручна гумка в поясі
Склад 100% бавовна
600 грн
Vilara• 10 февраля в 08:09
Трусики бікіні Victoria´s Secret
В наявності 2 розміри - розмір М та розмір L
57% бавовна
Mimozka_• 10 февраля в 12:17
Зимові New Balance, теплі, не промокають, 41 розмір
2 200 грн
Марина-10• 15 февраля в 10:03
трусики Next розмір 14-трусики Next EU 42 UK 14 розмір (XL) 175 грн!ціна набору(3 шт)на сайті некст - 777 грн! нові. В наявності 1 шт (чорні). На дотик м´які, тягнуться. Мереживо приємне - міцне. Виміри на фото. Відправка будь-якою поштою або самовивіз.
Наталья Владимировна• 16 февраля в 11:48
Футболка Зара. Бавовна. Розмір М. Прийшла з маленькою плямкою(крапка). Ціна 250 грн
burtsevat• 16 февраля в 18:51
Коктейльное платье М/S.
Наф-наф (Франция).
Искрящаяся ткань (не пайетки), спинка прозрачная.
1290 грн.
burtsevat• 16 февраля в 18:54
Зимние сапоги 37/38 размер.
Дорогая итальянская фирма Jog Dog.
Теплые, непромокаемые, дышащие
(с мембраной).
1490 грн
Anna_2007• 18 февраля в 15:29
Безшовні трусики Calvin Klein, 3 шт., розмір L
650,00 грн.
burtsevat• 18 февраля в 17:17
Новые.
4 шт. за 300 грн.
burtsevat• 18 февраля в 19:34
Виммельбух
(квест/лабиринт/ разглядывалка)
от японского художника.
Большая ( 35*26 см).
400 грн. Новая.