Попередня тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3104704
Якщо Ви хочете слідкувати за темою - натисніть на дзвіночок.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
2. Заборонено розміщувати пропозицію з товарами б.у (одноразово одягнене, в ідеальному стані). Допустимі лише НОВІ товари.
3. Заборонено розміщувати ту саму пропозицію частіше, ніж раз на добу.
4. Заборонено розміщувати посилання на оголошення.
5. Під час створення повідомлення обов´язково вказується інформація: фірма, ціна, розмір, умови, фото (якщо є), інші подробиці.
6. Усі уточнення про покупку пишимо в приватні повідомлення автору цієї пропозиції.
7. За систематичне порушення цих правил – бан.
----
Багато з Вас завалені "мотлохом", тому пропоную писати сюди тільки про свої прольоти (СП і оптовикам проходити повз), без посилань, а тільки назва фірма і розмір, кому треба, той зайде на ваші оголошення. Дякую всім, прошу у темі не флудити і без реклами, давайте поважати один одного.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
----
Наталья Владимировна• 17 мая 2023
Панама МАНГО.
Верх - полиуретан, скорее от дождя. Из женского раздела, пойдет и подросткам - в поход, лес, лагерь и т.д.
Цена - 200 грн.
Стильний жіночий комбінезон р S ТМ Sinsay
Ціна 260 грн
Новий, з ярликом
V-подібний викот
регульовані бретельки
декоративний пояс на талії
застібка на кнопки
довгі станини
Замір
-полулбхват по бедру 46 см
_жовжина штанини від краю ризинки в талії - 99 см
Зріст моделі: 180 cm
На моделі розмір S/36
Матеріал віскоза 100%
Київ можливих самовивіз.
Пересилаю
Ціна 260 грн
Новий, з ярликом
V-подібний викот
регульовані бретельки
декоративний пояс на талії
застібка на кнопки
довгі станини
Замір
-полулбхват по бедру 46 см
Зріст моделі: 180 cm
На моделі розмір S/36
Матеріал віскоза 100%
Київ можливих самовивіз.
Пересилаю
marina-balerina• 22 мая 2023
Кеды белые Torsion Украина натуральная кожа, оказались маломерки 25 см стелька, на 39 размер жмут(
1200 грн
Мокасини, кросівки, розмір 25 (устілка 15.5 см). На хлопчика/дівчинку. Красиві, якісно зроблені, легкі, підошва типу піна. На ніжку 14.5 виявились завеликі. Підійдуть на стопу 15 - 15.5 см. А також на не худеньку ніжку і високий підйом. Тут на кідстафі брала за 350, віддам за 280.