короткопамятна• 05 апреля 2023

Чи відвідуєте ви зустрічі з однокласниками?

Чи продовжуєте після закінчення школи спілкування з однокласниками?
Даха-сваха• 05 апреля 2023
ні, для чого?
Леннон_Жив!• 05 апреля 2023
Продовжую. Не відвідую. Вважаю марною трату часу. Суто моя думка
Лялькодзьоб• 05 апреля 2023
OMG, нет
Леннон_Жив!• 05 апреля 2023
Продовжую спілкування з декотрими.
Везучаяя• 05 апреля 2023
Так, відвідую
мені це цікаво
Подмигашка• 05 апреля 2023
Зустрічі не відвідую, але з деякими спілкуюсь
Душка-свекрушка)))• 05 апреля 2023
У меня только одна встреча была, ходила. Организовывать никто не хочет
СирОжино пирОжино• 05 апреля 2023
Ходила, пока организовывали
Янгол в камуфляжі• 05 апреля 2023
В тому році влітку мала бути зустріч, 20 років як закінчили школу, але війна, то не до зустрічі..
ДаЗдраПерма• 05 апреля 2023
Ні, я с ними не дружила не сварилась, була один раз - мені цієї ’ярмарки тщеславия’ вистачило
Аноним_Русалка• 05 апреля 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
В нас один з однокласників приїхав на джипі з двома охоронцями))) оце сміху було))
Варена цибуля• 05 апреля 2023
Ніт
Борода• 05 апреля 2023
У меня есть компания из одноклассников еще со школы -с ними уже как родные. Но ходить на общие встречи класса или универской группы..увольте. Сплошные понты, показуха, фальшивые улыбки и ложь. Смотреть как из штанов выпрыгивают показывая что все же чего то стоят в жизни. Меня хватило на два раза.
Тут как тут• 05 апреля 2023
З однокласниками ні, не любила школу і клас. А от з одногрупниками з медучилища зустрічаємся, в минулому році мало бути 30 років - не зустрілися, дехто в окупації був. На 20 років приїджали і з-за кордону, і з рашки, так було класно. Завжди дуже весело і душевно, ніяких понтів. Постійно спілкуємося.
КротоТо• 05 апреля 2023
Сходила якось раз. Одна з однокласниць бігала додому щоб одну шубу на іншу змінити
А у мене шуби немає (тваринок шкода) то я в тусовку не вписалась
Инфотуфелька• 05 апреля 2023
Нi, з трьома однокласниками дружу з дитинства, зустрiчаюсь на нашi свята, iншi менi, якщо честно, не цiкавi.
Карамелька• 05 апреля 2023
Нет. Как и с однокурсниками.
katenka_• 05 апреля 2023
Если бы была возможность, то с удовольствием сходила. Но эти встречи невозможны
Патриоточка• 05 апреля 2023
Так, збираємося кожні 5 років, нам дуже цікаво і весело.
Невидимка Майя• 05 апреля 2023
Не ходила на зустріч бо мала серйозні причини(мама вмирала якраз в той час), але я так подумала, що не захочу йти як буде зустріч, ніхто із них в той час мені не поспівчував і не написав слова підтримки, хоча маму мою вони знали добре, з однією спілкуюся, але рідко.
Шикаю і викаю• 05 апреля 2023
Не цікаво
Марічка• 05 апреля 2023
Так, активно спілкуємося віртуально в групі, підтримуємо одне одного, зустрічаємося. Дехто з-за кордону приїжджає на ці зустрічі... Не всі, звісно. Є й такі, яким не цікаво))
буреЛОМКА• 05 апреля 2023
На данный момент у меня в друзьях в соцсетях пять бывших одноклассниц (три из одной школы, две из другой). Я с ними время от времени общаюсь. На встречи выпускников никогда не ходила
Galina_vinsport• 05 апреля 2023
После окончания 9 класса ни разу не была на встрече одноклассников🤦‍♀️
Друг бобер• 05 апреля 2023
Відвідую завжди зустрічі у школі і університеті. Весело і цікаво. Майже 30 після школи.
Наталия-68fe• 05 апреля 2023
Ні.