Распутница• Изменено 06 апреля 2023

Обиделась

Сегодня решила пораньше поздравить мужа с днем рождения. Он сказал вчера, что встаёт в 6. Я в 5.40 поздравила в вайбере открыткой и словами. Он ответил, поблагодарил, но выразил недовольство, что типа разбудила, и он хочет ещё поспать полчаса. Говорю, я наберу на минуту? А он мне: звони, только быстро. Спать ещё хочу. Обидно.
Так и не перезвонил мне больше сегодня
Папина дочка• 06 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
Я б за двадцять хвилин сну тоже б пішла на злочин)))
Отож)
harchushyn• 06 апреля 2023
Ответ дляРаспутница
Обматерил
Обідно))).
В повідомленні обматерив?
Руда ліса• 06 апреля 2023
А ви наполеглива.
Написали, отримали невдоволення в свою адресу ііііііііі...запропонували ще подзвонити))).
Не худа ні разу• 06 апреля 2023
А если бы Вас разбудили, когда Вы хотели спать, Вы бы поступили так же, как Ваш муж или как-то по другому?
Дайте вподобайок• 06 апреля 2023
Ответ дляРаспутница
Обматерил
Я его понимаю. Сколько Вам лет?
harchushyn• 06 апреля 2023
Автор, егоїзм проявляється також і в добрих ділах. Але це егоїзм всеодно.
Я!!! хотіла привітати якнайшвидше.
Ви!!! побачили що він злий і невдоволений , але хотіли!!! всеодно подзвонити.
Ви!!! любите,щоб вітали зранку.

Орієнтуйтеся на людину, вона інша. Це і є повага.
Бо те ,що ви його любите, не відміняє те,що потрібно поважати його сон(він спав), його емоції(він злився,але ви проігнорували) і т.д.
Просто ви тоді часто відчуватимете обіду
ЖивунаБагамах• 06 апреля 2023
Ответ дляРаспутница
Чем я день испортила? Поздравлением?
До 6 нельзя подождать было?
Фляшка на трьох• 06 апреля 2023
Ответ дляРаспутница
Чем я день испортила? Поздравлением?
Надо было в 4.50 наяривать.
Руда ліса• 06 апреля 2023
Ответ дляРаспутница
Обматерил
Ви таки долзвонилися до нього?
Сама собі лікар• 06 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
Я и за 5 минут утром готова убить .И как я понимаю муж автора или в зсу или автор в другой стране.
сказочное_Бали• 06 апреля 2023
Ответ дляРаспутница
Я да. Я не люблю, когда под вечер вспоминают
А якщо під вечір згадали, то це все, крах? Нєуважєєєєнієєє? Це ж треба, наскільки людина зациклена на своїй персоні, що навіть не замислюється, що іншим може бути байдуже, або вони взагалі можуть мати протилежну думку з будь-якого приводу.
Тріль!• 06 апреля 2023
Ответ дляРаспутница
Чем я день испортила? Поздравлением?
В 5:40? ))) Навіщо? Невже це не можна було зробити в 7-10 годин? Думаєте , якщо перша поздоровите, то це капець як відзначились?))
Тріль!• 06 апреля 2023
Ответ дляРаспутница
До этого ему написала его мать. Так что не я разбудила. Я выслушала.
У вас там жіночий пол при своєму розумі?)))) Ви чого чоловікам так день псуєте?))) Чи ви наперегонки, хто перший? Бідні чоловіки.
сказочное_Бали• 06 апреля 2023
Ответ дляТріль!
Так це ж не просто поздоровлення. Це змагання зі свекрухою, хто раніше подзвонить, хто довший віршик напише, у кого картинка більш анімована. Спить він там, какає, чарку з друзями п´є, все по цимбалах.
Тріль!• 06 апреля 2023
Ответ дляРаспутница
Чтобы прочитал, как проснется. Обычно он даже звонки не слышит, когда спит, не то что смс
Як прочитати, якщо ви його просите, чи можна вам зателефонувати?) Це ж дзинькали у вайбері, поки не відповів, 100%.
Одяг та сумки• 06 апреля 2023
в5 утра ну яб еще и высказал много нового. Обижаться тут глупо. Делайте выводы. Поздравляйте днем. еще и я позвоню...мои близкие ранее 10 мне не звонят! а тут 5.40
Бандитка Сью• 06 апреля 2023
Блин, автор, утром каждая минута сна дорога! мало того, что разбудили, так еще и позвонить. Вопиюще.
Любви вам!• 06 апреля 2023
блин автор, ну реально вы не правы.
есть люди ’совы’, и если бы меня кто-то в мой день рождения разбудил в 5,40 с поздравлениями, я бы послала далеко и надолго. Это как минимум не корректно звонить с столь раннее время. Понимаю вашего парня, еще мог 30 мин человек поспать, и это не мало. А вы рыба прилипала, думаю помашет вам ручкой, и скоро.
Тріль!• 06 апреля 2023
Чоловік одружився, думаючи , що мамо залишить у спокої. Тепер у нього і мамо і дружина. Може з тою, що ніч проводе пощастить. Бо я б не раділа дзвінку в одному випадку, якщо ніч не спала. А чого не спав чоловік? Вже можна і здогадатися.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 06 апреля 2023
хотел бы еще поспать на любовнице, а тут жена разбудила
Любви вам!• 06 апреля 2023
Ответ дляПасти Ла
С такими женщинами тошнотворными долго не живут, ну если живут, то есть другая , нормальная всегда
100 %
Тріль!• 06 апреля 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Удалено администрацией...
автор Распутница • 06 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
Обідно))).
В повідомленні обматерив?
Так
автор Распутница • 06 апреля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Норм отреагировала бы
Дайте вподобайок• 06 апреля 2023
Ответ дляРаспутница
Вы удивительная.
Библиотекарь• 06 апреля 2023
Автор, для меня утром даже 5 минут сна много значат, а вы за 20 минут до будильника его разбудили. Я бы тоже была недовольна
автор Распутница • 06 апреля 2023
Ответ дляТріль!
По своєму чоловіку судите чи по собі ?
автор Распутница • 06 апреля 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Удалено администрацией...
harchushyn• 06 апреля 2023
Ответ дляРаспутница
Так
Ого.
А можна скрін?
Може він просто нарисав-Блядь, Люда. 05:40.
автор Распутница • 06 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
Ого.
А можна скрін?
Маю на увазі, коли подзвонила, він не міг спочатку дотягнутися, щоб світло включити, матюкнувся