мегамоСГ• 06 апреля 2023
Аборт, отсутствие поддержки
У меня есть уже дети, предохранялись, детей оба не хотели, но случилась беременность
Был уговор с мужчиной, что он поможет мне в период после аборта
Присмотрит за моими детьми
В итоге мужчина на вторые сутки после медикаментозного аборта уже уезжает
Дети оба больные, я еле хожу
Не знаю, как теперь быть
Рядом никаких подруг и родственников
Это ппц
Просто поговорить
Присмотрит за моими детьми
Дети оба больные, я еле хожу
Не знаю, как теперь быть
Рядом никаких подруг и родственников
Это ппц
Просто поговорить
Блиск думки• 07 апреля 2023
Ответ длямегамоСГ
Зачем сознательно затягивать беременность? И делать аборт уже на более позднем сроке?
А зачем сейчас ныть ?
Автор, кто присматривал за Вашими детьми, когда вы ахались?
булоТАЙминуло• 07 апреля 2023
Ответ дляГуби з філером
вы троль??? Есть рот и можно отменить, если болеют дети и на будущее никогда не планируйте медицинские процедуры перед длинными выходными в Европе. А вырос или нет плод все равно - вы его все равно убили.
Медикаментозний аборт чим раніше тим краще пройде, там кожен день на вагу може бути, максимум 49 днів з дня останніх місячних і чим пізніше тим більша вірогідність що не спрацює.Тому лікарі самі не радять затягувати.Пізніше пройшло б ще гірше, скоріше всього
Губи з філером• 07 апреля 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Значит этот способ не подходит автору, если на руках больные дети и впереди длинные выходные.
Почемучечка• 07 апреля 2023
Ответ дляЩедрик
Ні, мазня є. Двічі робила. Після лікування ерозії теж мазало трохи пару днів і все. Двоє пологів виділення не заливало,рясні перші три дні, потім більш менш тиждень і все.
Я за вас рада. А у мене не так легко все проходило. Лікарка мене попередила, що три тижні можуть бути виділення. Так і було. І в акторки тяжко проходить. Чого всіх на себе рівняєте?
Щедрик• 07 апреля 2023
Ответ дляПочемучечка
В автора медикаментозне переривання. Мені лікар казала що такий варіант гірший. Я не по собі рівняю. А словам лікаря.
Почемучечка• 07 апреля 2023
Ответ дляЩедрик
Можливо, у вашого лікаря такий досвід. Моїм подругам призначали саме його. І казали, що він менш травматмчний, ніж вакуум. І у тих, хто народжував, набагато легше минає. Так все і було. Але верогідність кровотечі, звісно, є.
Щедрик• 07 апреля 2023
Ответ дляПочемучечка
Мабуть. Тільки мені так казали і 19років назад, і зараз. Що на малих сроках. Щоб вдома не мучатися. Краще і без болісно і швидко саме вакуум. Я не уявляю себе не те що фізично, а й морально, оце воно з тебе витікає, згустки, і ти розумієш що то плод ... Спазми біль. Ні це однозначно не мій варіант. В мене абсолютно безболісні місячні, 3-4дні, і тільки тампони. Прокладки то брр... А тут же не можна тампони. Я вибрала самий комфортний варіант.
мегамоСГ
• 07 апреля 2023
Ответ дляЩедрик
Да, морально то вообще ужас
У меня вышло целое плодное яйцо
Такой себе опыт
У меня вышло целое плодное яйцо
Такой себе опыт
Щедрик• 07 апреля 2023
Ответ длямегамоСГ
Да, морально то вообще ужас
У меня вышло целое плодное яйцо
Такой себе опыт
У меня вышло целое плодное яйцо
Такой себе опыт
Ну вот поэтому я и за вакуум!!не видеть и не ощущать