Неначасі• 07 апреля 2023
Доброго дня! розширені пори
Скажіть будь ласка,чи порадьте що робити?
Король дивана• 07 апреля 2023
Ничего не сделаете. Ширина пор, как и толщина волос - это генетика.
Ліплю вареники• 07 апреля 2023
Правильное ежедневное очищение утром и вечером вам поможет. И это не про чистки у косметолога,а про ферментные умывания
барабанщица• 07 апреля 2023
попробуйте гидрофильное масло- здесь много тем про него наберите в поисковике
Марина-58d4• 07 апреля 2023
Я прибрала цукор повністю - стали трошки менш помітними через два тижні десь. До цього багато чого перепробувала - результату нуль
Mrs.Anonim• 07 апреля 2023
Вам тут можуть,все що завгодно радити,але по факту,це така шкіра
Єдине,що можна зробити, слідкувати аби вони не були забиті-все
З цим треба змиритися і жити,що наша шкіра,не з обкладинки журналу