Ганцю в кєдах• 07 апреля 2023

В чому різниця пасок за 800-900 грн і за 50грн?

Типу з ресторану перші. З ашану наприклад чи якоїсь маленької кав´ярні з випічкою другі.
Незламна• 07 апреля 2023
Перше думаю за бренд трохи накручують, друге якість продуктів і кількість начинки, тих же горіхів, сухофруктів, згущенки і т.д.

Куда_бежать• 07 апреля 2023
Може бути тільки в оформленні, а може бути оформлення + склад продуктів
виканастя• 07 апреля 2023
не знаю в чем разные, но попа растет одинаково
ХвостПистолетом• 07 апреля 2023
Вы все равно купите та что ближе к 50…
Точная копия плова• 07 апреля 2023
Вкус и качество продуктов
Треба підробіток• 07 апреля 2023
Само тесто ( мука разная у всех), декор, пропитка теста или начинка разная
автор Ганцю в кєдах • 07 апреля 2023
Ответ длявиканастя
У мене живіт і бока
Бюст Березуцкого• 07 апреля 2023
Вкус, количество вкусняшек внутри. Но надо брать у проверенных. Не всегда высокая цена равно качество
ПультОт_БМВ• 07 апреля 2023
Ответ дляТреба підробіток
Какая пропитка в паске

Леплю из пластилина• 07 апреля 2023
Вкус и качество.
Но не всегда.
Часто и дорогие полный отстой.
Но себестоимость классной паски на сливках выше 50 грн однозначно.
Треба підробіток• 07 апреля 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Какая пропитка в паске
Ромовая как минимум
Серьезно читала есть и такие уже
Кукусики• 07 апреля 2023
Удалено администрацией...
Яжбоматуся• 07 апреля 2023
Купила как то пару лет тому домашнюю у знаменитого кондитера местного. за 300 грн. Ну такое. в Форе за 100грн вкуснее была. Зачем переплачивать...
Чумачечая Весна• 07 апреля 2023
різниця незначна. ніхто не дасть гарантіі ,що в пасці продуктів на 900 грн. що туди можна покласти? хіба з мигдального борошна спекти за таку ціну. це розвід для дурних і грошовитих. вже не знають,що туди запхнути,щоб здерти гроші. а по факту одне і теж скрізь- яйця.борошно,жир(добре,якщо верш.масло,а не дешевий маргарин), цукор, цукати, коньяк чи ром може бути. і все це ніяк не 900 грн.
хіба за декор такі гроші..якісь троянди чи лілії з мастики
Бюст Березуцкого• 07 апреля 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Какая пропитка в паске
Возможно имелось ввиду наполнение. Типа паска на маргарине и подсолнечном масле, или хорошее молоко, сливки. Я готовлю вообще на топленном масле. Вроде сейчас его популярное название гхи
графиняВишенка• 07 апреля 2023
Ответ дляНезламна
Трохи?
автор Ганцю в кєдах • 07 апреля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
От і я так думаю.
Незламна• 07 апреля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Трохи?
Ну то я поскромничала
Чумачечая Весна• 07 апреля 2023
Ответ дляЯжбоматуся
казала і буду казати--на дурнях заробляють.вони скрізь однакові. солодка булка з родзинками. ну треба ж на дурнях заробити і розказати,що в тій пасці золото запекли

Дона Ко Ко• 07 апреля 2023
Ну как сказать, разница огромная
Вы читали состав магазинах пасок? Пальмовое масло, всякие химозные добавки и усе.
Бюст Березуцкого• 07 апреля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ингредиенты разные в паске за 50 например, и за 200.
Но 900грн за паску - перебор. Тут уже понты
Яжбоматуся• 07 апреля 2023
Ответ дляДона Ко Ко
Ну как сказать, разница огромная
и что? один раз поесть паски. ничего не случится) сейчас везде химия)
Цвіпканя• 07 апреля 2023
Купувала постійно в різних модних місцях за двреі гроші, але найсмачніші в Сільпо, яке в Піраміді. В ті, що модні, були лише гарно оформлені, а на смак не луде смачна булка
Дуже дуже вумна• 07 апреля 2023
За паски нічого не скажу, але можу порівняти авторські цукерки однієї з хороших кондитерських з магазинними, різниця є, звичайно, відчувається, що в кондитерській використовують якісніші інгредієнти. Але за 500-900 грн. я і сама напечу тих пасок на хорошому маслі і домашніх яйцях.
Бриджит_Фрикандо• 07 апреля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
странно вы считаете, что в пасхе должно быть что=то на 900 гривен. Типа пойдите в магазин заявите фигли продукты не продаются по себестоимости?

в дорогой пасхе дорогие ингредиенты и качественные + деньги за работу и бренд. Вы же не идете к дорогому стоматологу и не спрашиваете почему в гос клинике пломба 50 грн, а у него 800? потому что
Дона Ко Ко• 07 апреля 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Так, а зачем такое есть?) оно же никакое
Лучше вкусную домашнюю пасочку за хороших продуктах. Естественно, что за 900 грн паска это тоже бред
Незламна• 07 апреля 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
900 грн. то занадто дійсно, хоча у нас виставили 300 гр пасочка за 350 грн., блін ну навіть з робтою і гарними продуктами за одну паску це дофіга. Я кожного року печу паски, їх виходить з рецепту багато і навіть з усіма затратами одна пасочка виходить до 100 грн., ну такі націнки, що волосся дибки.
Танго утрьох• 07 апреля 2023
Та шо дешовая руками лепят, а дорогие на дорогой технике
Кузякин• 07 апреля 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Вкус и качество.
Но не всегда.
Часто и дорогие полный отстой.
зачем в паске сливки?
Дуже дуже вумна• 07 апреля 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
До такої паски ще має йти декоративний цінник на вершечку, і щоб ціна великим шрифтом. ))) Щоб відразу було видно, що то вам не ніщебродський Ашан в кошику красується.