Балаболка• 08 апреля 2023

Періодичне почервоніння і зуд під коліном

Дівчата, привіт всім. Підскажіть,що це може бути.
Вже протягом року раз в 1-1,5 місяць з´являється почервоніння на згині коліна,зуд, через тиждень проходить саме.
Що це може бути?
Меломанка Маланка• 08 апреля 2023
Есть такие люди в белых халатах-врачи.
Они в медицинских учреждениях принимают обычно. По вашей ситуации дерматолог.

КоролеВешна• 08 апреля 2023
У вас так красиво під коліном :)))

По темі: а кліщ там не кусав?нема картини класичної еритеми, але вона інколи буває нетиповою... взагалі дерматологи мають досвід, якщо до них звертаються з проявами не їхніх хвороб, вони знають, куди направити
БезникаяЯ• 08 апреля 2023
Диагноз по фото - неблагодарное дело)
У меня было подобное. В моем случае, был нейродермит.
Посетите дерматолога
автор Балаболка • 08 апреля 2023
Дивно що вилазять раптово, я так і не зрозуміла по якій причині.. піду до дерматолога( бо навіть вночі чухається, прокидаюся
жар-птица Нюра• 08 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
Автор а ви не відслідковували, не перед критичними днями саме сипе?
Довго все розповідати, в мене подібне, але я помітила що десь за тиждень перед місячними
Була в кількох дерматологів, гінеколога, що тільки не здавала і шукали
SKoda05• 08 апреля 2023
Это может быть из-за глистов, как аллергическая реакция на продукт их жизнедеятельности.
автор Балаболка • 08 апреля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
До речі так, за тиждень до місячних починається