осень харашо• 08 апреля 2023
Стесняюсь рассказать дочери про кд? С чего начать разгавор?
Маруська Му• 08 апреля 2023
Ответ дляВкуси мене
Вы шутите? Конечно подойдут. Или вы покупаете ночные?
Абсолютно серйозно, без жартів.
Прекрасно пам´ятаю менархе в доньки, в 11.5 років. Їй дорослі прокладки чи не до пупа діставали, і неестетично проступали через білизну. Тому завжди купувались спеціально прокладки для підлітків, вони вужчі і менші за розмірами, якраз зручні.
Якщо є можливість дати дитині більше зручності і комфорту, то чому ні?? Бо в самої колись такого не було?
Маруська Му• 08 апреля 2023
Ответ дляАнтиТанкист
А хіба прокладки не беруть різні, і в різні дні місячних потрібні не однакові? Бо ми з донькою так користуємося.
Підліткові теж на різні краплі, з різною інтенсивністю всмоктування (дико звучить), просто вони за розміром і формою більше підходять 11-13 літнім дівчаткам. Потім, звичайно, на дорослі переходять, коли більші стають.
Шукаю трусики• 08 апреля 2023
Мені мама не говорила нічого про місячні. Почались вони в 12. Звичайно, що я щось про них тоді і сама знала, але перший раз була трохи шокована. Пів дня ходила в брудній білизні, не знала, як підійти і сказати, що сталося. Потім виявилося, що і прокладок вдома нема достатньо, був вечір, прийшлося в сусідки позичати. Правда мама ходила до неї, хоч це добре) Потім казала, що в неї в 13 почалися, того вона нічого не говорила, чекала моїх 13, бо думала, що в мене так само почнуться, а не так рано. А 12 то рано) Та й так. Я своїм дітям буду говорити.
Хвігура мічти• 08 апреля 2023
Ответ дляМаруська Му
А навіщо пхати дитині дорослі прокладки більшого розміру, якщо є зручні підліткові? В чому сенс?
Це те саме, як би ваша мама свого часу вам пару тряпочок і вату видала, бо а нащо вам шось інше, вона ж користується, то й вам має бути норм...
Я наприклад,не користуюся такими,я беру найменші,тому дівчинці вони теж підійдуть.
Мексиканочка• 08 апреля 2023
Автор, сколько дочери лет? Моя начала с книжек, лет в 11 я в школьный рюкзак положила прокладку на случай если произойдет в школе, рассказала как ее клеить и как себя вести. Но к этому моменту дочь уже знала о месячних.
Банка з медом• 08 апреля 2023
Я розказувала сину , коли спитав навіщо прокладки, все з наукового боку, мені так набагато простіше, виключається емоційна складова. Пояснила для чого потрібна матка, і чому відбуваються кд
Банан-барабан• 08 апреля 2023
Я своей дочери рассказала о критических днях в 6 лет, когда она увидела у меня прокладки и спросила что это. И хорошо что не ждала до 11-12 лет, так как кд у нее начались в 10 лет и 1 месяц.
Викликаю на дебати• 08 апреля 2023
Згадала свої перші місячні) мені 13, але ще зовсім дитя, я гуляю з подружками, стрибаю в класики здається. І тут відчула, що щось потекло. Я подумала, що пісьнула побігла додому в туалет. А там кров на трусиках, мені мама ніколи нічого не розповідала. Це був шок, я думала що помираю, сказала мамі і мама все тоді розповіла і видала вату з тряпочками(( тоді у мене знову був шок, бо я не розуміла як з цим ходити. Слава Богу потім з´явилися прокладки спочатку товсті і без крилець, але все рівно то був кайф. Тому звичайно, треба сказати раніше, ніж почнеться, щоб дитина не злякалася.
руки_Крюги• 08 апреля 2023
В мене син, після закінчення другого класу були у відпустці, взяла книги читати і книгу «Відверта розмова про це», прочитав, запитала, чи щось пояснити, вдома поклали книжку серед інших, якщо захоче передивитись.