Не худа ні разу• 08 апреля 2023
Порадьте кухонну мийку (під стільницю) нержавійку
Дівчата, хто зі свого досвіду може порадити кухонну мийку з нержавійки? Хочу замінити свою з "типу каміння". Потрібно вбудувати під стільницю з акрилу. Також порадьте який краще розмір 40*40 чи 50*40. Я дивлюся на Franke.
Бжоли-бандерівці• 08 апреля 2023
Я шукала в Києві, але знайшла в інтернеті, в instagram, прислали з Дніпра. Фірма minola. Мені саме на дві чаші потрібна , бо звикла до двох. Тут нюанс по розміру тумби, тумба повинна бути хоч на декілька см більша за мийку. Тому вкажіть при замовленні меблів яку ви обрали мийку. У мене сильно репетував мебляр,що мийка 76см не влізе в тумбу 80. Прийшлось петлі на дверцятах нижче чіпляти.
Бжоли-бандерівці• 08 апреля 2023
Під стільницю, у вас який матеріал стільниці? Я брала б ширшу. Зручно завалити мийку а не поруч ставити на столі брудний посуд і щось типу противенів,пательні мити, треба простір. У мене раніше була 40 на 40, тіснувато. Беріть хоча б 50.
Дуб береза• 08 апреля 2023
Нещодавно писала. Foster Колір оружейна сталь. Виглядає більш надійнішою за Франке, і значно гарніше