КрестьянинДиор• 09 апреля 2023

Чому колишні заробітчани ненавидять біженців?

Вже не раз стикалася з негативом з їхнього боку
Сижу_и_плачу• 09 апреля 2023
Конкуренция)

БеллаДонна• 09 апреля 2023
Конечно
Подножки мне несколько раз подставляли в цеху где скользотень
Чуть ногу не сломала
И это была милая жиночка с западной Украины(
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Конкуренция)
В чому?
постою_послушаю• 09 апреля 2023
А Вы не понимаете? Завидки берут. Им приходилось зубами выгрызать все, что они имеют, а тем, кто приехал сейчас на блюдечке все приносят, так они считают.
Українська Мрія• 09 апреля 2023
Вы итак знаете ответ. Беженцам ЕС нормально помагает. А им пришлось все самим. Но как по мне, лучше жить давно в благополучной стране, нежели приехать туда как побитая собака, спасая себя. Так что, зря они завидуют.
Директриссимо• 09 апреля 2023
а чому ’біженці’ вважають, що їх усі мають любити і якось особливо ставитись: і ’заробітчани’, і громадяни країн, куди вони приїхали, і, головне, українці в Україні?
Tammy21• 09 апреля 2023
Жодного разу не стикалися. З руснею, ’поздними переселенцами’ були проблеми, наші офігезні.
Що у вас трапилося?
Сижу_и_плачу• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
В чому?
Біженці отримують те, що заробітчанам треба було заробити. Чі не так?
Шиворот Навыворот• 09 апреля 2023
Хватит того что русня пытается уничтожить украинцев, так давайте еще внутри страны качать. Делить на беженцев и заробитчан, западных и южных, восточных

автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Вони виїхали заплановано і свідомо, а інші спонтанно, покинувши все. Гроші на деревах ніде не ростуть, все одно треба працювати , щоб нормально жити
Сама собі лікар• 09 апреля 2023
Мда. Воистину, народ имеет того правителя, которого заслуживает...
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Тим хто працює, ніяк не допомагає
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Хто так вважає? Просто не розумію ворожого ставлення
Кошка Мурка• 09 апреля 2023
Автор,я ось заробітчанин,і так мені чимось обідно,що вам все,а нам нічого,не в плані грошей.А в плані спрощення усього.Приймаючи країни,розділили до та після,хоча купі людей повертатися нікуди,але вони не біженці
постою_послушаю• 09 апреля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Бо всі люди мають один до одного добре ставитись
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Що у вас трапилося?
Багато ситуацій, навіть серед родичів
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Не так
постою_послушаю• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Це Ви їм розкажіть, мені не треба
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Я за межами країни і саме тут стикаюся з негативом від ’своїх’

Сижу_и_плачу• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Не так
Для мене так
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Що саме все?
Радість моя• 09 апреля 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Поэтому лучше всего оставаться в Украине, вместе с нашими мужчинами, строить здесь бизнес, подымать страну, и все в этом духе 🔥
Tammy21• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Багато ситуацій, навіть серед родичів
Може просто не пощастило. Люди ж різні трапляються. Обійму вас.
автор КрестьянинДиор • 09 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Для мене так
Що саме? Крім тимчасового захисту, який треба постійно поновлювати, більше ніяких бонусів
постою_послушаю• 09 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Може це тому, що ви свідомо обрали іншу країну незалежно від війни? Ви свій дім свідомо покинули ще раніше. Ні?
Українська Мрія• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Тим хто працює, ніяк не допомагає
ЕС дал им возможность находиться в стране легально до 2023 года как только они приехали, имея право на работу. А заробiтчанам это право еще нужно было заслужить.
Директриссимо• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Ще раз: ніхто окрім родини вас любити не повинний. Люди різні. Комусь ви подобаєтесь, комусь ні. Таке життя.
Кошка Мурка• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Що саме все?
Автор все, спрощення легалізації, спрощення права на працю, спрощення на подорожі і так далі.
Шиворот Навыворот• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну так это человеческий фактор. В любом колективе кто то считает, что его оклад должен быть выше.
4есотка• 09 апреля 2023
Хворих людей усюди повно. Навіщо по них робити висновки?