Автопортрет нурофена• 09 апреля 2023

Отит? Ще ні разу не було, не знаю як діяти

Вчора зранку трохи боліло вушко, перед тим побігав без шапки. Я закапала в ніс Отривін, в уші - Отіпакс. Весь день було норм. На ніч теж закапала.
Вночі прокинувся зі сльозами - боліло друге вушко - дала Нурофен. Вранці прокинувся - коньюктивіт в одному оці. Ухо не болить. Не розумію, що робити сьогодні. До Лора завтра, сьогодні не працює ні педіатр, ні лор.
iryna _b• 09 апреля 2023
Продовжувати отіпакс капати. В очі капати окомістин або відразу тобрадекс

Тра Ля Ля• 09 апреля 2023
Обов’язково до лора, в нас в дитини виявилося запалення, та не одразу лор в дитячій правильно лікування назначила, потім пішли до лора який має досвід в стаціонарі і почали лікувати антибіотиками.
Одужуйте !
Вся в кредитах• 09 апреля 2023
Можливо то не Отіт, якщо так швидко перестало. Ще на ніч можна судиннозвуючі краплі, щоб не турбувало ушко. В очі я б Окомістин капала до відвідування лікаря. До ЛОРа зверніться обов‘язково, навіть, якщо вушко не буле боліти сьогодні.
Редиска Я• 09 апреля 2023
Шо робити, до лікаря йти. Може там гнійний і потрібні антибіотики
Редиска Я• 09 апреля 2023
Ответ дляiryna _b
Ви бачили вухо дитини? Якщо є перфорація, не можна отіпакс
Янка-угомонись• 09 апреля 2023
Колись почало боліти вухо в дитини. Побігла з ранку до лора в району поліклініку. Лор поставила діагноз Отит і призначила антибіотик. По дорозі додому дитина вже була весела, температура спала і я не знала чи потрібні ті антибіотики. Зустрічаю по дорозі знайому і вона радить іншого лора в стаціонарі. Їду туди, і він каже , що ніякого отиту не має. В дітей буває біль у вухах через чутливість євстахієвої труби, коли є нежить. А нежить був.
Призначив якісь каплі в вухо, але не антибіотик. І все минуло як звичайна застуда.
Хотілось звичайно на ту скотину скаргу писати, але ж розумію, що це марна справа.
Вже не пам´ятаю, що капала. Можливо те, що й ви. Слідкуйте за станом дитини. Лор казав бути обережними з промиванням носа. На ніч капати сосудозвужуючі, щоб зменшити виділення.
Редиска Я• 09 апреля 2023
Ответ дляВся в кредитах
В моєї дитини два рази був отит. Перший раз без антибіотиків лікували і вухо боліло.
Другий раз вухо навіть не боліло, на огляді двосторонній гнійний отит.
автор Автопортрет нурофена • 09 апреля 2023
Ответ дляРедиска Я
А як я можу там щось побачити, вухо як вухо(
Редиска Я• 09 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ну отож, потрібно щоб Лор глянув що там.
Я вище писала, перший раз був отит не гнійний, вилікували нурофеном і отіпаксом. І то раз на два дні бували у лора на контролі.
А другий раз навіть не жалілася на біль, загальний стан не покращувався, і на огляді двосторонній гнійний, то звичайно аб лікували, ще й 10 діб.

За ким я буду?• 09 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Категорично не можна нічого капати у вухо, їдьте а стаціонар, там завжди є лори
Ответ дляЗа ким я буду?
В Києві, можливо
За ким я буду?• 09 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
В Києві, можливо
В будь-якому стаціонарі з лор відділом, а не в Києві. Отит не чекає до завтра
Зубожиння• 09 апреля 2023
не капати нічого в вухо, тільки сосудозвужуючі в ніс,якщо турбує біль -нурофен,панадол за вагою. завтра до лікаря на огляд
Ответ дляЗа ким я буду?
У нас таке відділення найближче за 200 км
За ким я буду?• 09 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
І це причина не їхати?
Ответ дляЗа ким я буду?
І це причина не їхати?
Давайте зупинимось на цьому.
Вся в кредитах• 09 апреля 2023
Ответ дляРедиска Я
Самостійно таке точно не лікують. Так як нема огляду, то перетерпіти хіба що. Ну, або капати що автор капає, але потім може бути для лікаря не дуже інформативно. Як вірно тут не дуже зрозуміло без огляду у лікаря.
За ким я буду?• 09 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Давайте зупинимось на цьому.
Дивно, якої поради ви чекаєте, якщо капати вухо без огляду лікаря, слух можна втратити назавжди
Ответ дляЗа ким я буду?
Вам повторити? В темі все чітко описано, і яка ситуація і якої поради я чекаю.

За ким я буду?• 09 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Не можна самостійно лікувати отит, у вас нема варіантів
Ответ дляЗа ким я буду?
Вся в кредитах• 09 апреля 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
То може у дитини автора отиту нема, а ви вже наїхали на неї.
Є можливість завтра попасти до лікаря. За добу, якщо дитина не кричить від болі, нічого не станеться. НІЧОГО.
iryna _b• 09 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Давайте зупинимось на цьому.
Якщо не болить вже вухо у дитини і не висока температура, то як ви планували так і їхати. Не панікуйте зараз.
ПриснитсяЖЕ• 09 апреля 2023
Ответ дляРедиска Я
в моєї також восени був двосторонній отит, але вуха не боліли... я довго і нудно лікувала зелені соплі, аж поки в доньки почав пропадати слух, поїхали до лора - а в дитини секреторний отит
НичеНипанимаю• 09 апреля 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Можливо ототон капали?
Ответ дляiryna _b
Дякую. Температура взагалі не піднімалась
За ким я буду?• 09 апреля 2023
Ответ дляВся в кредитах
Автор капає дитині вуха, такого категорично не можна робити
НичеНипанимаю• 09 апреля 2023
Коньктивит закапайте окомистином.
Секретница• 09 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Вухо дійсно небезпечно капати. Перша допомога при отиті-3 рази на день краплі в ніс, навіть якщо немає нежиті . І подавайте нурофен зранку і на ніч. Він знімає запалення ,крім того, що діє як знеболююче. І обов´язково до лора за першої нагоди.
Янка-угомонись• 09 апреля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Можливо ототон капали?
Не помню. Это было лет 5 назад. Я просто до сих пор не понимаю как так, что лор не может поставить точный диагноз