АБВГДэшница• 09 апреля 2023
Як так все склалось, дуже мені сумно зараз
Фб повикидував сьогодні спогади в різні роки, а там бабусині писанки, пасочки, рідні, друзі, всі з кошиками, спогади хто і що робив в цей день…..
А зараз хто на фронті, кого вже немає, хто закордоном…… ееееех, а життя то проходить і воно одне…
Щось дуже накатило на мене сьогодні
Физрукая• 09 апреля 2023
У мене такий же настрій останніх два дні. Прям дуже сильна туга по минулому. Як взяти себе в руки і жити далі?
жар-птица Нюра• 09 апреля 2023
Ответ дляФизрукая
Жити майбутнім
Розбещена цяточка• 09 апреля 2023
Ответ дляФизрукая
Я теж сумую за минулим, офісом, відрядженнями по всьому світу, колегам, мирному Києву
Ms. Android• 09 апреля 2023
Вчера был день рожденья моей умершей подруги. А у меня так сейчас в жизни все плохо, хочется как когда-то ей поплакаться, потом поржать. А её нет ...
АБВГДэшница
• 09 апреля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Жити майбутнім
Удалено администрацией...
Неваляшкина• 09 апреля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
У меня такие же мысли, но относительно декрета)
Та никада в жизни• 09 апреля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Удалено администрацией...
Чому паніка? Ваше майбутнє лише від вас залежить
АБВГДэшница
• 09 апреля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Вчора включила фільм і там кадри з весняного Києва, хоч я там ніколи не жила, а мені прям з дорогою обніматись захотілось
Неваляшкина• 09 апреля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Удалено администрацией...
Тю.
Відновлення країни, нові можливості. Навіть форбс (не наш) недавно видав статтю про зріст економіки після війни.
Неваляшкина• 09 апреля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Могу вам хоть сейчас такой же снять. Только вот дождей много(
Весняний Марафон• 09 апреля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Удалено администрацией...
О… так Вы где-то рашкиного говница хватанули((( у них сейчас задачка №1 перед контрнаступлением запихнуть нам страх побольше про цену и про то, что нас ничего хорошего в будущем не ждёт.
Чистится Вам надо))) если не ради себя, то хотяб ради наших детей на фронте.
Обнимаю Вас
АБВГДэшница
• 09 апреля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Що саме від мене залежить?
Я не зможу бути повноцінно щасливою поки триває цей піпєц, це як мінімум, зупинити я це не в силах
Вподобайден• 09 апреля 2023
И у меня такое настроение последние дни. Друзья все далеко, поняла, что даже не знаю когда увижу очень дорогого мне человека, родных тоже. Скучаю за временем, когда можно было поехать к родителям, когда были живы папа и бабушка... Так бывает обидно, что дочь моя и на моей родине не сможет побывать скорее всего, и с моим папой не познакомится(((( За мирным временем, где мы с мужем путешествовали, гуляли по Киеву до утра...
АБВГДэшница
• 09 апреля 2023
Ответ дляНеваляшкина
Тю.
Я не про те, питання грошей в моєму житті мене не парить зараз, я собі дам раду
Та никада в жизни• 09 апреля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Що саме від мене залежить?
Ви можете вибирати, де жити
АБВГДэшница
• 09 апреля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Обнимаю Вас
В мене таке останнім часом щодвамісяці, криє 3-5 днів, потім проходить
Море Щастя• 09 апреля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Жити майбутнім
Нет никакого будущего. Прошлого нет уже, будущего нет еще. Есть только здесь и сейчас. Вот этим и надо жить.
Розбещена цяточка• 09 апреля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Так, я це теж згадую, як раз довгі вихідні наприкінці квітня- на початку травня, їдеш з офісу - весь Київ зелений, квітнуть каштани, бузок. Ніде в світі немає такої ж краси
Неваляшкина• 09 апреля 2023
Ответ дляВподобайден
В Киеве жизнь кипит!
Хватит уже хоронить тут всех, сидя за бугром
АБВГДэшница
• 09 апреля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Ви можете вибирати, де жити
І що це змінить? Я завжди могла обирати де жити.
От виберу я зараз США чи Нідерланди, що це змінить?
Типу жити і забути що в мене вдома проливається кров? Ну я ж не зможу
Байрактара• 09 апреля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Удалено администрацией...
Хай що, але без них. Що не зрозуміло?
Дуже неоднозначно ви пишите
АБВГДэшница
• 09 апреля 2023
Ответ дляБайрактара
Хай що, але без них. Що не зрозуміло?
Дуже неоднозначно ви пишите
Лй все, неоднозначно. Блін, будь ласка, не сьогодні, або зоч щось оригінальніше давайте
Та никада в жизни• 09 апреля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Ви ж особисто не воюєте, можете жити звичайним спокійним життям в будь-які країні , кров завжди десь проливається, таке життя
АБВГДэшница
• 09 апреля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Прикольно, я так не можу це перше, а друге чому я повинна дити десь там і бути чужою?