дожену і ощасливлю• 09 апреля 2023
Інвалідність
Добрий день)
Підкажіть будь ласка, оформляю інвалідність, які пільги мають люди з інвалідністю (2 та 3 групи, поки що незнаю яку дадуть), дякую
Карусель-весель• 09 апреля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Вам тогда проще, кнаю на вкк запретили подтверждать 2 и 3 мужикам, что бы на войну забирали.
А если 60+?
Оля_с_киркою• 09 апреля 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Це так важко отримати інвалідність?
По якій причині можуть відмовити підкажіть будь ласка, якщо знаєте?
дивлячись що за діагноз
Оля_с_киркою• 09 апреля 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
У нас в цнапе это пункты 1,8 и 1,1. Узнавайте в своем цнапе или собезе, какие есть помощи. По пункту 1,1 пишешь заявление на помощь на лечение и прикладываешь у нему чеки потраченные за год и выписки из стационаров. Также чеки с лабораторий. Пункт 1,8- помощь раз в год, также надо писать заявление. Ко всем заявлениям прикладываются все документы, могут попросить выписку от врача, и справку о доходах всех членов семьи к пункту 1,1.
зрозуміло, дякую ...ви в якого міста?
Ліньки гуглить• 09 апреля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
зрозуміло, дякую ...ви в якого міста?
Одесская обл.
Рятівник Малібу• 17 апреля 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Я цим питанням займаюсь з січня, поки що не дійшла до самої комісії (медкомісію проходжу майже місяць)
Жесть ( Мені сьогодні лікар порадив оформляти, щось я зовсім не налаштована
дожену і ощасливлю
• 17 апреля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Оформляйте, якщо лікар на Вашій стороні
Тому що мій, важає мене здоровою тому я не можу оформити, зараз знову відстрочка на 2 тижні, вона пішла у відпустку
дожену і ощасливлю
• 17 апреля 2023
І лікар мені порадив йти до іншого лікаря і в іншу поліклініку)), а це ще займе багато часу
Рятівник Малібу• 17 апреля 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Оформляйте, якщо лікар на Вашій стороні
Я так розумію, що треба йти в п-ку до сімейного, якого в мене зараз навіть нема, виїхала. Бо ендокринолог мій у приватній. Дасть усі виписки лише
дожену і ощасливлю
• 17 апреля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Так, йдете у поліклініку до сімейного ( на всіх виписках з приватних клінік повинні стояти печатки клініки; а не лікаря) передивіться все, тому я що зараз бігаю по всім приватним клінікам де я була і ставлю печатки оскільки навіть на описі МРТ стояла печатка лікаря((
Може лікар не прийняти для комісії МСЕК
Рятівник Малібу• 17 апреля 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Може лікар не прийняти для комісії МСЕК
Дякую! Міцного здоров‘я Вам і швидше побороти цю бюрократію!
дожену і ощасливлю
• 17 апреля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Дякую ))