Залізний кіготь• 09 апреля 2023

Порадьте бюджетні та чисті місця для відпочинку на морі

Двоє дітей на один дорослий. Бюджет невеликий. Розумію, що автобусний тур довгий і дітям три доби буде важко висидіти.
Як варіант, доїхати до кордону на потязі, а потім автобусом до місця призначення.
Яку країну порадите? Чи реально вкластись тисяч в 30 гривень на десять днів? Головне, щоб море було чисте, тепле та місцевість орієнтована на дітей. Можливо порадите конкретні готелі, приватні пансіонати, де Ви відпочивали у минулому році? Скільки витратили?
Шальная коклетка• 09 апреля 2023
30 на трьох? На 10 днів. Ні, на дачу тільки

Зліпок ступні• 09 апреля 2023
30000 грн на троих на 10 дней с проездом, проживанием и питанием нереально даже в Болгарии
Anna-Elina• 09 апреля 2023
Албена, Болгарія, вересень
Албанія
Греція, вересень.
Але в 2 останні точно не вкладетесь в таку суму
Anna-Elina• 09 апреля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
я подумала, що це вже без дороги
Organic• 09 апреля 2023
Ответ дляAnna-Elina
я подумала, що це вже без дороги
Та даже без дороги - 3 тыс сутки ( разве что без питания) и то….
булоТАЙминуло• 09 апреля 2023
В мене одна дитина їде в табір в Грецію на 12 днів за 25 тис. І це далеко не самий дорогий варіант.
автор Залізний кіготь • 09 апреля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Без проїзду. Суто на сам відпочинок. Зйом житла, наприклад
Anna-Elina• 09 апреля 2023
Ответ дляOrganic
та так... тим більше, що зараз всюди подорожчало все. Ми позаминулого року їздили ще((( по великому рахунку, 30 тис.грн - це навіть не 1 тис.дол., дуже мало на 3 особи. Хіба одна дитина - зовсім малеча. А менше, ніж на 10 днів з дітьми навіть не бачу сенсу їхати
Zelenkа• 09 апреля 2023
Дівчата, тільки не пишіть, де море чисте в Україні. Русня винюхує такими темами вже другий тиждень. Вони просто в цінах не орієнтуються, тому паляться. На днях була тема аналог про пляжі Одеси.

Anna-Elina• 09 апреля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
дітям скільки?
Anna-Elina• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
винюхують, що ще не засрали своїм руЗЬкім міром уроди?
Зліпок ступні• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Так автор же за границу хочет, при чем тут пляжи Одессы?
Zelenkа• 09 апреля 2023
Ответ дляAnna-Elina
Я відразу хочу вибачитись перед автором. Але такі іноді тут теми проскакують, що дивно стає)
Типу ’Де біля Одеси море чисте’. Це слово в них ключове, ви зрозуміли, яке.
Zelenkа• 09 апреля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
Я вище розтолкувала, що мала на увазі
Сумчатая кошка• 09 апреля 2023
Боюсь, что бюджетно это не про теперешние цены везде.((
Бюджетно было 21 год 13 дней Черноморск ок 14 тыс уложилась, с дорогой я и реб 10 лет ((.
Вот это бюджетно
А 30 тыс плюс дорога, не знаю, для меня, например, ни х..на не бюджетно(((.
Злива інформації• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
В здравом уме никто на наше море не поедет.
Для остальных - естественный отбор в силе
Сумчатая кошка• 09 апреля 2023
Ответ дляЗлива інформації
Та, да, ну какое на фиг море сейчас в Украине
Zelenkа• 09 апреля 2023
Ответ дляЗлива інформації
Та годі вам)
Я збираюсь.
Шальная коклетка• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Та годі вам)
Я збираюсь.
Куда?

Сумчатая кошка• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Та годі вам)
Я збираюсь.
Серьезно ? Таа пляжи ж везде будут закрыты..
А смысл бассейнов на море для меня по прежнему остается загадкой
Zelenkа• 09 апреля 2023
Ответ дляШальная коклетка
Куда?
Щас так і написала. Одеська область. Ну не буде доступу до моря, є басейн. Але хоч засмагнути.
Мост_Устал• 09 апреля 2023
Я не знаю звідки Ви плануєте їхати,і скільки коштує дорога,але раджу Хорватію.
Ціни за апартаменти від 50 євро за добу , якщо знімати напряму у власників.
Zelenkа• 09 апреля 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Для мене теж, але що робити? Я думала в Болгарію, як завжди. Але якщо щось, я з Одеси додому доїду швидко. А з Болгарії?
Шальная коклетка• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
А що такого може статися?
Шальная коклетка• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Та ну. Їхати на наше море це бред
Zelenkа• 09 апреля 2023
Ответ дляШальная коклетка
А що такого може статися?
А ви не уявляєте? Якщо ні, то навіщо вам мої страхи?
автор Залізний кіготь • 09 апреля 2023
Ответ дляAnna-Elina
Можемо витратити 40, якщо вже менших цін немає. Але хотілося б дешевше.
Шальная коклетка• 09 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Ні. Не уявляю. Все літо була на морі
Zelenkа• 09 апреля 2023
Ответ дляШальная коклетка
Та ну. Їхати на наше море це бред
Бред було на нього їздити до минулого року, а зараз - це просто якийсь вихід хоч подихати морським повітрям)
Шальная коклетка• 09 апреля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Та не вистачить вам їх. На їжу і житло