Сама вумна тутички• 10 апреля 2023

Что я делаю не так с этими волосами??

Кто на кудрявом методе, у вас тоже такое на голове? Повелась на советы парикмахера, постриглась как-то слоями, чтобы кудри ложились как надо, а теперь справится с ними не могу
Раньше на браш вытянула и нормально, а теперь возится с ними каждое утро
Как вы справляете девочки с такими волосами?
Сегодня сержусь• 10 апреля 2023
Ответ дляLeonka Boo
Я просто намагаюсь донести, що кожне може мати блиск)

Ваше дуже гарне і мені боляче, що його потенціал не розкрито(( Мені не світить таке волосся, тому так переживаю
Гаразд, діліться досвідом.Тільки не хвилюйтсь за потенціал)

Juli888• 10 апреля 2023
Шикарне волосся.І колір і кучеряшки.Мрія.
Не вздумайте робити ботокс і кератин.
Leonka Boo• 10 апреля 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Для початку я відмовилась від силіконів. Вони обтяжують завиток, пересушують волосся.
А потім був період активного зволоження та живлення, підборів засобів, зрізання посіченого (паралельно лікувала анемію). Зараз вже ліниво доглядаю. Пару раз на місяць маски роблю.
Ще в мене шампуні безсульфатні в основному зараз. Іноді сульфатами мию.
Вважай, я притримуюсь головних принципів кудрявого методу.
Единорог помог• 11 апреля 2023
У автора красивые волосы.
Девочки, что выставили в теме фото своих волос-у Вас ужас, выглядит сухо и неаккуратно
Сегодня сержусь• 11 апреля 2023
Ответ дляLeonka Boo
Дякую