Сначала курс запретили на табло показывать, чтоб люди не были в шоке от обвала гривны.
Теперь хотят запретить фото могил, чтоб люди масштаб трагедии не знали.
Дальше продукты запретят показывать, чтоб люди есть не хотели?
Вроде и вернули доплаты военным, но при этом заявили, что нет денег и придётся бюджетникам урезать.
Вкусныйпончик• 11 апреля 2023
Ответ дляsobacura
На вахті в Чорнобилі. Повістку принесли, у військомат сходив. У нього відстрочка, бо троє дітей. Але сказали, що будуть телефонувати якщо що.
А ваш де?
Ну от все, а кого дві дитини такої поблажки нема, а відстрочки не дають, а помирать не хочуть, тому ми тут і пишемо. Чи невже ви думажте, що якби в військомат йшли тільки ща бажанням, чи випускали всіх за кордон, то тут би були подібні теми? Ці теми - причина дій влади.
Ответ дляSlawaUkraine
Юрист назвал законы и показал документы- проверяйте если не верите.
Яким законом заборонено звеинення до лікарні чоловікам?
Ніяким)
Тут і перевіряти нема що. Достатньо вміти читати і користуватися пошуковиком, щоб переглянути закон.
А ’юрист’ ваш заробляє на неписьменних))))
Ніяким)
Ответ дляВкусныйпончик
Про що тема? Про що ваш комент? Що спільного між ними?
SlawaUkraine• 11 апреля 2023
Ответ дляpetrywka
Ніяким)
смотрите видео там документ с наказом на фото и его прочтение
Вкусныйпончик• 11 апреля 2023
Ответ дляsobacura
Ви влізли в розмову , ми вище спілкувалися про фото могил, прямий з з тим, что я вам написала вище.в´язок
Ответ дляsobacura
Адекватним, проукраїнським користувачам я відповідаю нормально. А до зрадників тільки таке відношення.
это кто изменники?
вы нарушаете конституционные права!
кроме того, заниматель кибербулингом!
за это предусмотрена уголовная ответственность!
кибербулинг
цькування в мережі Інтернет ґрунтується на національних, расових або інших подібних ознаках, такий кібербулінг може відповідати складу кримінального правопорушення, передбаченого статтею 161 ККУ:
’Стаття 161. Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками
1. Умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв´язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками –
караються штрафом від двохсот до п´ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п´яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
вы нарушаете конституционные права!
кроме того, заниматель кибербулингом!
кибербулинг
Ответ дляSlawaUkraine
Когда еда дорожала все сильней- стали цену за100 грам писать ,или вместо кило крупы фасовать 600--900 грам ..Когда индекс борща стал зашкаливать по цене ,они придумали как его удешевить изменив качество продуктов и рецепт и порции поменьше )) Правда это все ипсо, живите виртуально , в виртуальном у нас все есть ...
+++++ я вообще офигеваю от сырков по 70 грамм, и масла 180( а молоко 900, масло подсолнечное
Ответ дляВкусныйпончик
У вайбер одна одній пишіть, щоб ніхто в розмову не влазив.
Що значить в розмову влізла? Це форум ))) Я не на запунці до вас підійшла і в розмову влізла )
Вкусныйпончик• 11 апреля 2023
Ответ дляSvetrise
а кого спрашивают?
Ну не скажіть, армія тримаєттся на добровольцяхі волонтерах, тому щараз не просто ща роги тягнуть тих хто не хоче, а й проводять пропаганду. Якщо добровольці і волонтери плюнуть, то воювати не буде кому.
Ответ дляSlawaUkraine
я навіть час витрачати на це не хочу))) за гроші ці типу ’юристи’ вам сніг морозивом називати будуть, а ви будете кивати головою і плямкати.
Вчіться читати і читайте закони самостійно, не чекайте, щоб хтось пожоване вам клав у рот)))
Як можна вестися на таких ’юристів’, вони гроші на неписьменних заробляють і регочуть з їх тупості.
Ну, запретили фото могил. И что? У мужчин появилось право выбора не идти воевать из-за страха оказаться на кладбище? Какой-то ипсошник законопроект разработал
Еще бы предложил всех кремировать и в одну могилу хоронить, чтобы «в глаза не бросалось». Надо же, какая забота о нашей психике
SlawaUkraine• 11 апреля 2023
Ответ дляpetrywka
Наш гарант конституции сказал , сейчас конституция на паузе,приходится ему верить .
всем, кто здесь травит граждан Украины, постоянные оскорбления, унижения, хамство, ложные обвинения! ознакомьтесь, за это предусмотрена уголовная ответственность!
кибербулинг
Вы не имеете права нарушать конституционные права граждан, травить их за иное мнение, которое вам и не нравится, за критику власти!
Читайте основополагающие права граждан Украины - Конституция!
кибербулинг
Karamelka-Ольга• 11 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
обрали клоунів живіть в цирку
Так доводиться жити і тим, хто не обирав його.
Ответ дляВкусныйпончик
Бо зараз, на гробки, люди будуть в шоці від кількості вбитих і почнуть ширить фото. Превентивнаміра
+++ та и так люди в шоке, я тик´токе как зайду там и кладбища с флагами и наши военные со соезами, про моджахеда много видео. Душа болит просто( Спросили у гордона почему ваши сыновья не защищают родину, он бэмэ, потом выдал, старший у него больной, а два младших не гражлане Украины(
Ответ дляSlawaUkraine
Конституція України як працювала, так і працює. Ті, хто вміє читати - користуються)
Зайшла на відосик ваш, глянула коменти, щоб переконатися в тому, що я права.
Гляньте там на ніки коментаторів))) за 2 рублі з методички скопійовані))) Так ніби ’не помітно’))))
Скопіюйте кілька і в пошук вставте. Здивуєтеся в скількох обговореннях їх побачите. Слово в слово.
Ну чесно, складається враженея, що у вашому селі не було навіть початкової школи.
Вчіться читати і буде вам щастя.
Ответ дляkanuka
а то путіна і мєдвєдєва діти на расії живуть? і соловйова? і решти гімна з расії?
Гитаристка• 11 апреля 2023
наступний крок: хоронить всіх в одній безіменній могилі? ну що ніхто вже наверняка не зміг порахувать...
Гитаристка• 11 апреля 2023
Ответ дляpetrywka
тобто ви погоджуєтесь, що в нас така ж ср@ка як і в рашці? то сенс з ними воювать?
SlawaUkraine• 11 апреля 2023
Ответ дляkanuka
а чего сам Гордон который так Киев любит из его слов на видео,и который такой мощьный боец- показует как грушу бьет руками и ногами ,и угрожает своим врагам , не пошол повоевать то? здоровье хорошее и по возрасту годится, в штурмовые войска вообще до70 лет берут по их рекламе
Гитаристка• 11 апреля 2023
Ответ дляpetrywka
безіменна могила і расія? ви про що? вони тіла не забирають, а як і заберуть - спалюють на місці.
ви не прочитали старпост, закон у нас зареєстрували про могили. Чи ви навмисно перекручуєте?
SlawaUkraine• 11 апреля 2023
Ответ дляpetrywka
Вчіться читати і буде вам щастя.
в ютубе на любом видео минимум половина коментаторов с рашки и что это доказывает?