Сама вумна тутички• 11 апреля 2023

Порекомендуйте капронові колготки.

Щоб приємний тілесний колір,щоб не блищали як ялинкові іграшки, щоб міцні були і оксамитові на дотик. Один раз в житті у мене були суперові колготки Леванте з Італії, то було справжнє чудо. Замовила в інсті Леванте, обіцяли оригінал, але вони жахливі.
parele• 11 апреля 2023
Кальцедония.

автор Сама вумна тутички • 11 апреля 2023
Ответ дляparele
Кальцедония.
Якісь конкретно , чи будь які цієї марки? Подивилась там є різна цінова від 250 до 600+
Пффф 100%• 11 апреля 2023
І в мене леванте були, при чому купувала 2 парі, одні супер, а другі китайська підробка. Але це давно було.
Тра Ля Ля• 11 апреля 2023
OMSA velour и Филипп мантиньон (не помню как латиницей)
Levante тоже брала, но омса меньше блестят. Филипп вообще на ногах незаметны, но опять же много подделок. Они сами по себе не дешёвые, а в Эпицентре видела их по цене белорусских колготок. Явно не оригинал 🤷
На ОМСу вроде пока не попадала на явное г...
parele• 12 апреля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Я такие заказываю: https://www.calzedonia.com/us/product/20_denier_ul...
https://www.calzedonia.com/us/product/premium_matt...
Но обычно беру их по скидке)
автор Сама вумна тутички • 12 апреля 2023
Ответ дляparele
Но обычно беру их по скидке)
Дякую!
Ответ дляТра Ля Ля
Дякую!
УраганнаЯ• 12 апреля 2023
Джулия
Ответ дляУраганнаЯ
Джулия
Вони Вам дійсно подобаються серед багатьох?! Чи написали просто так, бо знаєте таку марку?

УраганнаЯ• 12 апреля 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Я только их и беру себе. Уже очень много лет. Вы же можете в магазин зайти и пощупать их.