lawyer2006• 12 апреля 2023

Мене задовбало, до школа і вчителька живуть не в правовому полі України

Кожен день якість нападки зі школи і вчительки, які є незаконними і необгрунтованими.Сьогодні ( як і щодня) : зауваження, що я зайшла в школу до шафи дитини щоб її причесати, бо розтріпалось, в школу батькам не можна, бо карантин; вчора зауваження, що прийшли за 3 хв.до дзвінка, тобто в 07.57, а треба по статуту школи до 7.45. ( а нічого що не працює їдальня з початку війни і дитину треба хоч спробувати нагодувати щоб вона висиділа 5 років без їжі); позавчора: ви повинні принести вчительці медичну карту дитини, бо прийде лікар їх оглядати.( з якого дива мою дитину мають без мого відома і дозволу оглядати і щось робити, тим паче чому вчителька має доступ до нашої медичної картки, де є конфіденційна інформація як про дитину так і мої попередні вагітності?). ще раніше дитина обмовилась, що вчителька скасувала перерву повністю, бо один учень себе негідно вів. В мене аж накипіло, як можна поставити на місце, всі мовчать.
Тарас Бульба• 12 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Боюсь, что правила везде одинаковые…..
Правила разные...
Dzvo• 12 апреля 2023
Ощущение, что автору 12 лет
анна 1986• 12 апреля 2023
Ответ дляcoloritka
Уявляєте якщо всі батьки зайдуть в клас і почнуть зачіски робити чи розказувати, що дитина мусить поїсти то ми запізнимось?(((
Мать право. Хочуть хай заходять. Уявляти не потрібно,ми в правовій державі.
Alve• 12 апреля 2023
Ответ дляIriska_sh
Наверное не первая беременность, может аборты или замершая, обычно так пишут ребенок от второй ...... .беремееннносьи
У вас этоив карте ребенка?
автор lawyer2006 • 12 апреля 2023
Ответ дляSvet_5
Що значить внутрішні правила? Внутрішні правили не можуть суперечити законам. Ви, напевно, педагог. Це вони полюбляють говорити, якщо не подобається школа, шукайте іншу. Це не приватна лавка, а державна школа.
Да, це комунальна школа, її статут затверджено міською радою. В законі зазначено про дитиноцентризький підхід в закладах освіти, тобто дитина, її здоров’я, благополучення і розвиток на першому місці мають бути. Звісно, в Закону ’Про освіту’ зазначено, що установчі документи закладів освіти мають відповідати цьому Закону.
Alve• 12 апреля 2023
Ответ дляnikita 25
Меня удивило, что в школе еще проводят осмотры детей врачами. Я думала, это в далеком прошлом.
И я тоже была бы против.
У нас осматривал стоматолог. Не лечил. Было очень удобно.
Ваша величність• 12 апреля 2023
Ответ дляПенсіонер
Якщо не влаштовують ’ВНУТРІШНІ ПРАВИЛА’
Переходьте в іншу школу.
Силою вас ніхто ,не тримає
’Внутрішні правила’ не повинні суперечити чинному законодавству України
Якщо автор обгрунтує свої вимоги на підставі закону, то вона права
автор lawyer2006 • 12 апреля 2023
Ответ дляCheburaha
Потому что времена такие и безопасность остальных детей выше. Возможно, действительно обязаны по закону открыть двери школы для всех желающих - заходите любые взрослые в любое время, но я лично рада, что у нас в школе не так. Договорился с учителем - приходи.
Має бути дозволено лише батькам учнів, так як вони теж учасники процесу і мають набір прав та обов´язків.
Alve• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
пишуть яким шляхом родилась і з якої вагітності.
Девочки, у кого-то в карте ребенка написана эта информация? Или автор особенная и ей написали, что б учитель не гуглила?
Ваша величність• 12 апреля 2023
Alve, хоч я у вас в блоці, але відповім.
Так, є така інфо в епікризі (про вагітність яка вона по рахунку і чи доношена)
автор lawyer2006 • 12 апреля 2023
Ответ дляВаша величність
Я вневнена в законності своїх вимог і міркувань, проте один в полі не воїн, у наших батьків позиція сидіти тихенько і вітати частіше вчительку з різними святами. Наші батьки всі дружно проковтнули як вона скасувала перерву і діти не змогли навіть перекусити.
автор lawyer2006 • 12 апреля 2023
Ответ дляВаша величність
Alive уже нічого тут не напише:) Бачте як вцепилась в те, що я публічна людина ( заздрість і нереалізованість у неї на обличчі)
lenka_zelenka• 12 апреля 2023
Авторко, ну ви ж самі відповіли на питання, чому. Школа робить - всіх влаштовує. Нема прецеденту) про закони ніхто не згадує, бо правосвідомість низька. Замкнене коло.
Ви можете нагадувати їм про закони, але будете завжди бунтаркою.
Це пишу я, людина, яка в 8 рочків змусила радянську вчительку вибачатися переді мною за образи, в присутності мами і завуча.
Вирішуйте самі.
автор lawyer2006 • 12 апреля 2023
Ответ дляlenka_zelenka
Вирішуйте самі.
О, яка ви принципова, молодчина. А в чому полягав ваш випадок?
kissaniya• 12 апреля 2023
Ответ дляcoloritka
У нас так и было все заходили и в класс и в раздевалку чтоб порядок навести. Как начался коронавирус придумали себе новые правила .в школе закрылись к учителям не попадёшь что хотят то и делают.
Ваша величність• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2801-12#Text
Скиньте вчительці
Volga_olga• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
Ви навіть собі суперечите)

Та блокуйте вже всіх незгодних! Не слід порадницям відповідати такій публічній особі
Cheburaha• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
А як це втілити на практиці? Ставити додаткових охоронців перевіряти, хто дійсно йде до дитини, а хто ні?
chornoruk• 12 апреля 2023
Автор, шкода вашу вчительку. Заберіть дитину з школи, не мучте ні себе, ні дитину. Все, що ви написали, це стосується не лише вас, а і всіх батьків. Є правила, ви з ними ознайомлені, або дотримуйтеся або відмовляйтеся. Вчитель ні в чому не винуватий. Щодо медичної довідки, вчитель лише вас повідомила, бо такі її обов’язки. Вчитель оглядати дитину не буде, якщо не хочете - не несіть нічого, але обсирати на форумі вашого вчителя за виконання її обов’язків, які в межах норми в які доведені вчителю керівництвом школи - це гидко. Вчитель така сама людина як і ви. Це як я сьогодні запізнилася до гінеколога на прийом, бо сьогодні дощ, машину не змогла припаркувати поруч, і думаю, що вигадати, щоб виправдатися. А потім думаю, а лікар прийшла на роботу вчасно, так соромно за себе стало, що в наших бідах винуваті всі, але не ми. Легше щось придумати, а не переосмислити свої поступки.
nabludatel• 12 апреля 2023
Ответ дляElenaMari
Так нас также в школе врачи осматривали, прививки делали, и у мам не спрашивали. А ребенок у вас в 1 классе?
Зараз такі дії недопустимі.
Інформація про стан здоров´я є конфиденційною. І взагалі, який сенс оглядати першокласника без батьків? Адже лікар зазвичай питає чи є скарги, а які скарги у першокласника. Крім того, для багатьох дітей відвідування лікарів є стресом і його легше перенести разом із мамою чи татом.
lisulya• 12 апреля 2023
Ответ дляТетяна-Шоп
Да і жінки є не святі..
Конечно. У нас одна жиночка зашла, нашла незакрытый клас и умерла ноут учителя и детские телефоны.
автор lawyer2006 • 12 апреля 2023
Ответ дляlisulya
А охоронець навіщо? Це обов´язково
Julieta78• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
А охоронець навіщо? Це обов´язково
Я представляю, как бы вы тут верещали, если б на выходе ещё и охранник захотел ваши вещи осмотреть
Или к каждому родителю на входе охранника приставлять для сопровождения?)
lisulya• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
А охоронець навіщо? Це обов´язково
Шо обов´язково? Охоронець? Він не передбачений витратами держави на школи.
Ваша величність• 12 апреля 2023
Ответ дляElenaMari
Наразі це не законно.
Без письмового дозволу законного представника дитини, такі діє є не лише порушенням чинного законодавства України, а також ст. 8 ЄКПЛ.
Не варто згадувати, що було за царя гороха.
Знайте свої права і користуйтеся ними.
Дивнулька• 12 апреля 2023
Авторко, знімайте корону, йдіть до адміністрації і відчепіться від вчительки. Все, що вона від Вас вимагає - то не її придумки.
Ваша величність• 12 апреля 2023
Ответ дляLevander
Не верю, не написано какие роды в детской карте. Не думаю что мне забыли написать, а вам записали. В моей детской карте тоже такого нет, карта дома лежит
Написано в епікризі, який міститься у мед карті.
Perfect_Day• 12 апреля 2023
Проблема в чому. Автор дуже неорганізована: заплести дитину не може, поснідати і прийти до школи вчасно не може, дати перекус не може, подивитися, що там в медкарті дитини написано - не може. Але вона собі це з легкістю прощає, бо вона ж принцеска і мама принцески, а якщо щось в неї і не вдалося, то це хі-хі, ну така вона людина.
Але від вчительки вимагає супер-пупер-коректності: і щоб мовчала, і щоб зауважень не давала, і дітей вчила, і в правовому полі себе вела, і як вони всі сміють щось вимагати. І навіть на мить не думають, що у вчительки така сама ситуація, вчителька сказала про карту, бо їй адміністрація сказала, робить зауваження, бо їй не зручно знаходитися з батьками в класі, вона теж хоче зібратися з думками перед уроком. Але людина тут одна, це автор, а всі інші - роботизована челядь.
Ваша величність• 12 апреля 2023
Ответ дляOlga_72
Автор не юрист. Она не понимает разницы между мед картой ребенка и медицинскую справку формы 086. А медицинскую карту ребенка (форма 025 / у) или историю развития ребенка (форма 112 / у) она должна предоставить доктору для получения справки.
Точно. Лікарю, а не вчительці.
Вчителька не має права знайомитися з будь-якими мед довідками без згоди законного представника дитини.
автор lawyer2006 • 12 апреля 2023
Ответ дляPerfect_Day
ви не на базарі, розмовляйте грамотно, в площині прав та обов´язків, тут не питають вашу суб´єктивну думку.