lawyer2006• 12 апреля 2023

Мене задовбало, до школа і вчителька живуть не в правовому полі України

Кожен день якість нападки зі школи і вчительки, які є незаконними і необгрунтованими.Сьогодні ( як і щодня) : зауваження, що я зайшла в школу до шафи дитини щоб її причесати, бо розтріпалось, в школу батькам не можна, бо карантин; вчора зауваження, що прийшли за 3 хв.до дзвінка, тобто в 07.57, а треба по статуту школи до 7.45. ( а нічого що не працює їдальня з початку війни і дитину треба хоч спробувати нагодувати щоб вона висиділа 5 років без їжі); позавчора: ви повинні принести вчительці медичну карту дитини, бо прийде лікар їх оглядати.( з якого дива мою дитину мають без мого відома і дозволу оглядати і щось робити, тим паче чому вчителька має доступ до нашої медичної картки, де є конфіденційна інформація як про дитину так і мої попередні вагітності?). ще раніше дитина обмовилась, що вчителька скасувала перерву повністю, бо один учень себе негідно вів. В мене аж накипіло, як можна поставити на місце, всі мовчать.
Perfect_Day• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
ви не на базарі, розмовляйте грамотно, в площині прав та обов´язків, тут не питають вашу суб´єктивну думку.
Подайте на мене в суд, можна зразу в Гаагу.
lenka_zelenka• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
О, яка ви принципова, молодчина. А в чому полягав ваш випадок?
Там училка була токсична, зараз би таку гнали, а тоді вважалося, що вона всіх дисциплінує. Я відмінно вчилася, але одного разу не змогла відповісти щось на її питання по тексту. Протупила момент. Вона так принципово вліпила двійку, принижувала, а потім кинула мій щоденник на підлогу - типу, забирай.

Наступного дня мама в школі і розборки після уроків з завучем. Була продльонка, діти з класу завучу підтвердили, що відбувалося. Хоча до цього багатьох принижували, але ніхто не скаржився...

Згадувати неприємно.
oksana 77• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
Мова йде не про медичну форму 086, її надають до зарахування у навчальний заклад, а про медичну карту дитини. В багатьох школах немає медичних оглядів дітей лікарями з поліклініки, це пережитки минулого. Тут таке є, причому це обов´язково, бо у нас не було в школі, коли всіх до лікаря вели, тому нас і ще декілька дітей поведуть окремо. Згоду ніхто не питає, батькам бути заборонено, на питання, що мають дивитися чітко не відповідають.
Напишите заявление на имя директора школы, что не даете разрешение на медицинские манипуляции без Вашего ведома и присутствия. И обязательно зарегистрируйте его в школе. Я такое писала в свое время. И обязательно проинструктируйте ребенка, что он должен делать в такой ситуации (осмотры, прививки и т.д.).
oksana 77• 12 апреля 2023
Ответ дляVivaForever
а нам не отдают ребенка во время тревоги, даже по заявлению, один раз сидели до 19.00 осенью
Ого! Это ужасно.
Моей дочке во время тревоги один раз плохо стало в подвале школы. Там было очень душно, просто нечем дышать. Теперь всегда забираю, как только тревога. Я бы там наверное уже с полицией была, если бы мне ребенка не разрешали забрать.
Heksa• 12 апреля 2023
Ответ дляПенсіонер
Якщо не влаштовують ’ВНУТРІШНІ ПРАВИЛА’
Переходьте в іншу школу.
Силою вас ніхто ,не тримає
Внутрішні не можуть суперечити чинному законодавству країни
Heksa• 12 апреля 2023
Ответ дляХелицера
Ничего такого,что выходит из правового поля учитель не сделала. Разве что ,осмотр врача,но лишний осмотр ещё никому не повредил.
Який такий осмотр без присутності батьків? Ким? У нас є наш педіатр, ми регулярно проходимо огляд. Медсестра в школі не уповноважена на огляди. Кого вони збираються привести в школу і навіщо?
Heksa• 12 апреля 2023
Ответ дляCheburaha
Автор, а по поводу прихода в школа вы не правы - представьте, если все родители дружно так будут приходить в школу. Я, как мама другого ребенка, категорически против нахождения чужих взрослых в школе.
У нас всі приходять. Ніхто не вмер. Чужих не пускають, звісно, тільки батьків дітей.
Heksa• 12 апреля 2023
Ответ для1973
4.с переменой- учитель не права, но тут принцип коллектива должен выработаться и лишение плюшки для всех из за одного, как один из методов
3.Медики могут осмотреть ребенка с согласия родителя( не хотите - напишите отказ)
2. В школу нужно приходить вовремя. Хотите кушать- вставайте раньше и давайте с собой перекцс- тут вы 💯 неправы
1. Сколько лет ребенку, что она не может привести себя в порядок? Заплетайте лучше... Почему в школе карантин??? У нас в стране эпидемия??? На вас были бахилы? Маска?
4. Це основа для булінгу. Всіх вчителів вчили азам запобігання, але спокуса занадто велика. Самому влаштувати і керувати булінгом.

3. Ні, не так. Всі огляди лише за письмовою згодою. Нам це пояснювали. На будь які маніпуляції з дитиною - заняття з психологом, огляд щодо вошей. Без письмової згоди ніхто не має права щось там з тою дитиною робити. Тобто, дитина недоторканна за замовчанням.

1. Це захцянка вчителя якась. Ну бігала, ну розплелася, ну стирчить. Головне, аби вчилася.
Heksa• 12 апреля 2023
Ответ дляIriska_sh
Наверное не первая беременность, может аборты или замершая, обычно так пишут ребенок от второй ...... .беремееннносьи
ВІЛ-статус теж.
Inna Medvetska• 12 апреля 2023
Ответ дляLotusA
Не увидела яжемать, а лишь маму,которая хочет чтоб соблюдали права ее и ребенка в школе.
Вы сначала почитайте Устав школы и поймете,что им можно, а что нельзя.
Школа это не поликлиника и не тюрьма....
Звичайно школа не тюрма, але хто має ідентифікувати, що оця жінка це саме мама Колі або Олі, а не якась ненормальна?
РойЛеля• 12 апреля 2023
Мене бісить, що творчий вчитель взяла росток. І їм нема коли вчитись, кпоки всі її ідеї втілять
JaSonechko• 12 апреля 2023
Яжемамка во всей красе.
Капец, если в классе еще и не одна такая
Inna Medvetska• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
А вам би було нормально, що всіх учнів міста позбавили харчування в школі, повністю закрили їдальню, а уроки призначили на 8.00? Тобто дітям 6-7 років і старше треба гарно поснідати до 07. 30, а потім наступний прийом їжі в 13.00? І вам це спокійно, гармонійно, без тривог і думок?
А перекус заборонили давати чи що?
В мене донька в приватній школі і їдальні в них ніколи і не було, бо геморно це все дуже в плані організації і дотримання норм
І ніхто з голоду не вмер, вже 9 клас
Вдома сніданок, з собою перекус.
Обід вдома
Дашенька_• 12 апреля 2023
Всі мовчать, бо не розуміють до чого ваші претензії. Приходити треба завчасно, уявляю, як хоча б третина з класу зайде за 3 хвилину до початку з мамами, які почнуть їх ще й чепурити... Моя дитина вчилася в школі І ступеня, в цей час там навчалось ще понад 500 дітей. А чому б всім не піти до своїх діточок у клас роздягнути їх? Мають право. І йде череда брудного взуття по всіх чотирьох поверхах: одному портфелик важкий, іншому треба з вчителькою перемовитися і т.д. А потім невідомо всі вийшли чи ні? А батьки різні! У збоченців, крадіїв, психічнозворих теж є діти. Ви впевнені, що вони не вчаться в цій школі? Медогляд. Я була б дуже не проти, щоб дитину зважили, записали її зріст, перевірив окуліст, лор, хірург у школі. Якщо побачать проблему, то підемо до профільного лікаря в поліклініку. Перерва. Якщо це разова акція, то проблем не бачу. Вчитель шукає дієві способи впливати на колектив. Мені це не подобається, але ще більше буде не подобатися, те, що буде в класі учень, який заважатиме дітям вчитися. Вашу вчительку шкода. Сподівпюсь, що інші батьки розумніші.
Cheburaha• 12 апреля 2023
Ответ дляHeksa
Це чудово, що у вашій школі не було кримінальних випадків з чужими дорослими, правда. А як відрізняють батьків дітей? Перепустки?
Inna Medvetska• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
Має бути дозволено лише батькам учнів, так як вони теж учасники процесу і мають набір прав та обов´язків.
Хто їх має ідентифікувати тих батьків?
Директор особисто? Вчитель? Охоронець?
Inna Medvetska• 12 апреля 2023
Ответ дляAlve
Девочки, у кого-то в карте ребенка написана эта информация? Или автор особенная и ей написали, что б учитель не гуглила?
Написана в карті
Але за 9 років школи ніхто ніколи карту дитини не просив ні разу
Еленка14• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
внутрішні правила не можуть суперечити заонам України.
А де суперечка з законами України?
Еленка14• 12 апреля 2023
Ответ дляYamarisha
А автор робот? Що страшного, що привела дитину не за 15 хв, а за 5. Всі ми люди, а не роботи і буває запізнюємося. І це не так страшно, ніж дітям висидіти два урока без перерви. Про медогляд навіть говорити не хочу.
А що страшного в тому, що вчителька написала? Написала, та й написала. Нічого ’задовбуючого’ та приводу для скарг не знаходжу.
nezhinka• 12 апреля 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
лишний раз показывает,какие люди идут работать учителем- психически непригодные, злые, конкурирующие с детьми садисты.
РусалкаДністрова• 12 апреля 2023
Читаю такі теми і дуже дивуюся - хто ще працює у тих школах?! Бідні вчителі
Neweve• 12 апреля 2023
Я лично против медкарты и групповых, коллективных наказаний. В остальном учитель прав.
nezhinka• 12 апреля 2023
Ответ дляРусалкаДністрова
Відосток адекватних і неадкватних серед педагогів приблизно такий же, як і серед батьків. Тому і на одних, і на інших повинна бути ’управа’.
woman Warrior• 12 апреля 2023
Спорно, автор.
В школе родителям быть нельзя.
нигде.
Никакой нормы от фонаря приходить за 15 минут нет.
Пусть покажкт норму, которой руководствуются.
На момент начала урока ребенок должен быть в классе.Это все.
Никакую медкарту никому не передают и не показывают, вгколе заведена отдельная карточка, и кроме обязательных пунктов вы не обязаны знакомить посторонник с тем, что не для них предназначено.
Психиатрический диагноз тоже не указывается даже при подаче документов, отсюда потом и всякие случаи и последствия.
Но это норма закона, имеют правло не афишировать.
Эфигения• 12 апреля 2023
Ответ дляlawyer2006
це комунальна, Полт
Младшая школа?
Таки да надо являться за 15 минут до уроков на ранкове коло. Считайте что уроки начиинаются в 07.45.

мой сын часто опаздывал. Делали ему замечание. И что? Ничего. Просто извтнялись. Забейте и не ипите мозг себе и учителю. Есть порядок, вы его нарушаете. А учитель и школа ещё и виноваты.

Про карантин и нельзя ходить в школу правильно. Нех всем подряд грязь месить. В Полтаве сегодня ливень. Вы переобулись заходя в класс? Одна, вторая, третья прийдет в классы. Всем начнут разрешать... Потом какие-то неадекваты начнут втихаря плд видом родителей в школу заходить.

Про мед карту и тд удивили. Что за ситуация? Сейчас нет осмотров в школе. Странно очень.
Подрысь• 12 апреля 2023
у мой красота, сидит чуть ли не в пижаме, еда через каждый урок)
все таки есть плюсы от дистанционки)
Эфигения• 12 апреля 2023
Ответ дляHeksa
Напишу с опыта своего детства. Если что я ещё не старая.
В моей школе родители / родственники шурували кто куда горазд. Меня забирали чаще всего бабушка. Иногда дедушка.
Дед начал пить. Ночью явился домой и накинулся на бабушку с ножом. Угрожал что и до меня очень дойдёт. Помогла соседка, вызвала милицию, подняла еа уши соседа с бойцовой собакой. Дед свалил до приезда милиции. А на следующий день пришёл ко мне в школу))) не ну а что? Нельзя ж запрещать родственникам заходить в класс к детям?
woman Warrior• 12 апреля 2023
Ответ дляInna Medvetska
Хто їх має ідентифікувати тих батьків?
Директор особисто? Вчитель? Охоронець?
при очном обучении -у нас охрана.
По списку, отмечают какой ребенок ущел и скем.
С кем-предъявление паспорта или доверенности.
считаю совершенно правильным.
Эфигения• 12 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
при очном обучении -у нас охрана.
считаю совершенно правильным.
Прочтите мою ситуацию выше.
Мой дедушка тоже был нормальным. Пока опа и не кинулся с ножом на нас с бабушкой. А на следующий день пришёл ко мне в школу.
В вашей ситуации он бы тоже мог записаться и показать паспорт.
v_o_l_n_a• 12 апреля 2023
я вам звісно співчуваю, але))) Дитина вчиться дистанційно, вчителям глибоко пофіг шо воно там і як, тільки я відповідаю за дисципліну та присутність на уроках, за вчасне виконання завдань, за роз´яснення незрозумілого материалу, за складні роботи з малювання, мистетства, технології (це взагалі сама роблю, в нього руки не доходять), та ще нагадую вчителям, щоб не забували оцінювати роботи і уточнюю інші питання.