жінка незаміжня• 12 апреля 2023
Шини Kleber, Fulda, Kumho, Falken - які взяти?
порадьте марку.
і чи має значення індекси 75 і 79 (індекс навантаження).
не розумію, на мою Кіа Піканто чи 75 підійде
Крошечка-хаврошечка• 12 апреля 2023
Пару разів брала Kumho. Нормальні. За інші не підкажу. Індекс навантаження має значення. Подивіться, який на тих шинах, що зараз на машині.
Наверняка• 12 апреля 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
И у меня KUMHO были родные шины на Хюндай. И потом еще одни такие брала, нормальные шины.
Ухахайкина• 12 апреля 2023
Я на Michelin тільки їзжу, дуже задоволена. А ті марки що ви вказали навіть не чула, тому не підкажу. Індекс навантаження можете глянути в сервісній книжці
Крошечка-хаврошечка• 12 апреля 2023
Ответ дляУхахайкина
Це зовсім інші цінові категорії. Не кожен готовий купувати мішелін
Ухахайкина• 12 апреля 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Погоджуюсь з вами. Але я за якість.
Крошечка-хаврошечка• 12 апреля 2023
Ответ дляУхахайкина
Погоджуюсь з вами. Але я за якість.
В мене мішелін стояли при покупці машини. Зимові купували кумхо. Й ті, й ті прокаталися однакову кількість років. Різниці я не відчула, комфортно було з обома. Але тут велике значення має манера їзди та де саме їздити. В мене в основному спокійна їзда по місту.
Шумелка Мышь• 12 апреля 2023
Ответ дляУхахайкина
Погоджуюсь з вами. Але я за якість.
якість повинна бути співставна з логікою. Одне діло намотувати десятки тисяч км за рік і по швидкісних трасах, інше - по місту і на малих швидкостях. Тим більше, що шини, які б вони не були якісні, мають термін експлуатації. Хоча у нас є унікуми, котрі купляють один раз понтовиті шини і їздять на них, допоки ті не зітруться, або поки ’завдяки’ їм не наїздять ДТП.
Шумелка Мышь• 12 апреля 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
І не тільки манера. Кожен виробник вказує термін придатності. Гума руйнується з часом і втрачає свої характеристики, хоч би яка з виду не була ’новенька’. І це в однаковій мірі стосується як дорогих, так і дешевих. Якщо брати по пробігу, то європейці в більшості дають 50-60 тис. км при дотриманні заявленого виробником навантаження, японці 50-80 тис. км. Але знову ж таки, є термііни експлуатації. От і треба співставляти ці дві величини і свій ймовірний пробіг.
жінка незаміжня
• 12 апреля 2023
Ответ дляШумелка Мышь
в мене всього на авто пробіг 35 тисяч))
а я вже міняю