Электричка• 13 апреля 2023
Подскажите пожалуйста декупаж можно делать на окрашенные яйца?
Кто-то пробовал так?
Поміркована думка• 13 апреля 2023
Якщо тільки на пастельні кольори. Темна покраска зробить темним і декупаж.
КротоТо• 13 апреля 2023
Звісно. Фон трохи спотворить кольори, але буде видно малюнок і екологічно.
Ласунка• 13 апреля 2023
Серветкою декупаж?
Я робила, вже на покрашені червоним. Але в мене темний візерунок був, то було гарно видно.
Якщо б просто на білі, здавалося б, що чогось не вистачає, як пустий фон.
Электричка
• 13 апреля 2023
Ответ дляЛасунка
Серветкою декупаж?
Я раньше тоже на белые делала, все яйцо покрывала. А сейчас хочу маленькие добавить рисунки на окрашенные не на все яйцо.
Ласунка• 13 апреля 2023
Ответ дляЭлектричка
Якщо все яйце заповнювали - то тоді можна і на біле :)
А якщо маленькі, то вище підказали, що на пастельні тона, тоді буде видно малюнок добре.