Даринка0909• 13 апреля 2023

Біль в серці чи невралгія?

Мені 31 , проблем з серцем не мала. Маю проблеми зі щитовидною по УЗД , аналізи більш менш в нормі.
Вночі ,під час сну раптово закололо серце, лопатка , ключиця з лівої сторони, ще рука... Біль посилювався при глибокому вдиху і зміні положення. Минулося хвилин за 15
Ранком відчуваю трошки тяжкість в області серця. До кого звертатися до невролога чи кардіолога все ж.
Стресу не було , подібних ситуацій також. Перед цим пару днів боліла шия.
младокошкина• 13 апреля 2023
Это не сердце , может межреберная невралгия
Подтяжка• 13 апреля 2023
Більш схоже на невролгію. Але спочатку я б сходила до кардиолога. Щоб виключити проблеми з серцем
Я не Тролль• 13 апреля 2023
Поки ви не зробите кардіограму та УЗД серця, то будете переживати. Тому краще зробіть для самозаспокоєння. Я ходила задихалась, паніка, біль в грудях. Долізла ледве до лікарів, зробила УЗД і кардіограму - показало все ок. Не повірите - вийшла від лікаря і погнала як дика коняка по своїм справам. З того часу й не думаю про це. Тож і вам раджу.
Міряю від одиниці• 13 апреля 2023
Колись один кардіолог говорив, що серце не болить.
По всьому опису у вас невралгиі.
автор Даринка0909 • 13 апреля 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Клас. Оце так самонавіювання )
Я не Тролль• 13 апреля 2023
Ответ дляДаринка0909
Клас. Оце так самонавіювання )
Якби мені от так хто розповів, я б подумала якась брехня. Але це моя реальна історія. Самонавіювання 80 рівня, називається.
младокошкина• 13 апреля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
По всьому опису у вас невралгиі.
Мне тоже так говорил, я в 20 лет скорую вызывала, думала сердце) с меня посмеялись и сказали какое там сердце болит…накапали успокоительного) ну оказалась невралгия
автор Даринка0909 • 13 апреля 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Справа в тому , що я прокинулася від болю.. то певно не навіяла . А от зараз ..певно все ж піду до лікаря. (
Міряю від одиниці• 13 апреля 2023
Ответ дляЯ не Тролль
У мене так сусідка. Піднялась температура і горло. Йшла до сімейного нормальна людина. Сімейний їй зробив експрес тест, показав ковід, вона додому насиолу надійшла, настільки хвора вона була. Хоча температура вже спала
Я не Тролль• 13 апреля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Важко таким хвореньким на голову жити ))) Це я вам точно кажу ))) Але ж що поробиш, як є ))
Міряю від одиниці• 13 апреля 2023
Ответ длямладокошкина
Я папу возила до кардіолога, теж з серцем. Так вона мені і сказала, що серце не болить якщо у нього є проблеми. Лише узд, холтер і тдт і тп. То все неВри болять.
автор Даринка0909 • 13 апреля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Дякую
Міряю від одиниці• 13 апреля 2023
Ответ дляДаринка0909
Якщо ви вдихаєте і болить, і не можете видихнути. Болить при зміні положення, русі то це 90 відстоків міжреберна невралгія.
У мене так колись схватило, що не те, що йти, дихати не могла.
автор Даринка0909 • 13 апреля 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
А знайшли причину? Як воно пройшло?
Міряю від одиниці• 13 апреля 2023
Ответ дляДаринка0909
А знайшли причину? Як воно пройшло?
У мене сидяча робота. Десь пережимає нерв. Прописали мідокалм, диклофенак і ще щось. І найголовніше, тренувати спину і закачувати мязи спини, щоб вони тримали хребет.
Міряю від одиниці• 13 апреля 2023
Ответ дляДаринка0909
А знайшли причину? Як воно пройшло?
Ще допомогла гімнастика сурья намаскар зранку. Погугліть.
Vivianna_• 13 апреля 2023
скорее всего невралгия
сделайте экг
navariya• 13 апреля 2023
Семейный врач вам порекомендует...