Кнопкотиць• 13 апреля 2023
У кого є вуглова кухоння стільниця Атем з каменю? чи видно шов?
Дівчата, у кого на кухні кам"яна стільниця? Чи сильно видно шов між плитами? в мене по розкрою виходить так. що шов доведеться робити на самому видному місці між плитою і мийкою, там нічого не буде стояти (чайник, кофемашина чи інше і там основна робота ведеться. Як взагалі виглядає цей шов? Я ще розумію, коли б він був де 90 градусів на вуглі, там не кидається в очі...
СкокоМнеДадите• 13 апреля 2023
Який колір стільниці має бути? Можуть подвинути до правої сторони мийки?
Я не робила собі, але не в одному салоні бачила їх камінь. Шукала собі варіанти білого.
Бабуся мороз• 13 апреля 2023
Краще б спитати у мебляра, який буде кухню робити. Я знаю, що акрилові поверхні візуально не мають стиків, але цн м´який матеріал і царапається. А про цей матеріал не знаю. Але ж краще було би мати стик не по центру. Невже не можна його змістити?
Пампушечка• 14 апреля 2023
У мене не атем, але шов зробили біля плити, малесенький шов перед і за плитою, зовсім не видно. Інший виробник теж пропонував великий шов на видному місці (казав, що по іншому не можливо), я не погодилась на таке.
Пампушечка• 14 апреля 2023
Я б наполягала робити шов в іншому місці. Ось моя кухня з кутовою досить складною стільницею і малесенький майже не помітний шов.