Как там было на самом деле? Правда был во всем "рай, как в Северной Корее сейчас" или все же больше тюрьма народов? Что было хорошего и плохого?
Ответ дляАвокада
ссылки у меня не открываются.любые.
а то что убивали и пытали,то это почерк русни.
такими они были и есть.
как они себя не называли и прятались за братство народов,а везде над головами висел КГБ.
такими они были и есть.
Гаразд, можете тут переглянути деякі замальовки часів «щасливого» срср.
Ви ж намагались провести паралелі, що насилля та брехня нікуди не ділась, наче також потрепаєте сьогодні, як незгодна інакомисляча.
Ответ для vihola
На булки та післявоєнний час не варто переводити, без білих булок можна прожити. Та далеко не всі мали таку можливість, бо були закатовані російськими нквдстами, заморені голодом.
вы только о булках прочитали?
я вам пишу о 1956г.и о том,что через 10+лет после победы не было булок, даже для детей.
проведите аналогию,а вы мне картинки показываете нарисованные кем-то.
Ответ для-Инга-
я не помню вкусной еды из садика. Ходила как и все тогда, в тот что под домом, и тот запах вызывал тошноту уже у порога. Я даже не могу описать из чего он состоял, вроде запах капусты и с чем-то еще, не могу ни с чем ассоциировать.
Я думаю, я знаю, який запах Ви маєте на увазі, це чи капуста, чи кислий борщ, щось таке. Мене цей запах переслідує вже 40 років, ніколи його не забуду. Я після садіка не їм ні одної першої страви, дитяча травма якась гастрономічна.
Ответ дляАвокада
вы только о булках прочитали?
Сучасні відео, як русня українцеві голову наживо відрізає, як пхають швабру в анальний отвір своєму що провинився.
То вам не какієта картінки.
В гулазі заборонена зйомка, людина таємно фіксувала що бачила на свої очі.
Є книги, фільми, свідчення людей які вижили. Ще які треба аналогії?
Звісно «кимось» намальовані.
«Ніхто» не може нічого намалювати.
«Хтось» намалював, в людини є імя.
То що, будуть коментарі?
То вам не какієта картінки.
Звісно «кимось» намальовані.
«Ніхто» не може нічого намалювати.
«Хтось» намалював, в людини є імя.
То що, будуть коментарі?
Манюнайтед• 14 апреля 2023
Ответ дляАвокада
вы отрицаете,что колхозники работали за трудодни? или шо?
Работали но не в 70 е и 80е годы
Ответ для vihola
я ещё не настолько потерпела,но никто не знает что ждёт каждого.
жизнь разрушена у меня и моей семьи,а те действия,что на рисунках,к сожалению происходят,на нашей территории и прямо в настоящее время.
Ответ дляАвокада
Ким ваше життя зруйноване?
Хто на нашій території катує людей?
Ответ для vihola
То вам не какієта картінки.
Звісно «кимось» намальовані.
«Ніхто» не може нічого намалювати.
«Хтось» намалював, в людини є імя.
То що, будуть коментарі?
То вам не какієта картінки.
Звісно «кимось» намальовані.
«Ніхто» не може нічого намалювати.
«Хтось» намалював, в людини є імя.
То що, будуть коментарі?
посмотрите картинки пыток инквизицией или китайцами.
люди были кровожадными скотами всегда.
Ответ дляАвокада
ой,вирішила прочитати всі ваші коменти і натрапила на ’Брехня і насилля’.
а куди зараз ділась брехня і насилля? розтанула як морок вранці?
а! ’неначасі’.це моє улюблене.
так затикають роти незгідним з брехнею і крадійством.
а! ’неначасі’.це моє улюблене.
Уточніть про насилля, ви потрепаєте від насилля з боку українців, як люди потерпали від русні в срср та сьогодні?
Ви прирівнюєте брехню на параші, в срср та в Україні?
Ответ для vihola
я потерпаю від брехні нашої влади про шашлики,для прикладу.
а до того від заборони гуляти в парках і примусової вакцинації.
Ответ для vihola
А ви також «кровожерливий скот»?
Висновок зроблено з вашої спроби узагальнити всіх людей. .
ой,не надо этой эквилибристики.я настолько ’скот’,что даже не смогла то видео смотреть и даже не пыталась.
еле отошла от видео казни того солдата,что расстреляли.
вечная ему Слава!
Ответ для vihola
Ні-ні-ні.
Узагальнювати не треба всіх людей до русні та китайців.
Бо одні припинили знущання давно.
А інші продовжують.
А ще інші сумують за тими часами.
Бо одні припинили знущання давно.
А інші продовжують.
А ще інші сумують за тими часами.
а кто сказал что я должна играть по вашим правилам ’Ні-ні-ні’?
садисты были во все времена.
кто бросал свето-дымовые шашки в толпу на Майдане?
руззкие или наши укр.омоновцы?
каким чудесным образом восстановилась электроенергия мне тоже интересно.
то вообще блекаут,а через день все сияет.
волшебники, мля или брэхуны.
толпа проглотила ибо без света чуть с ума не посходили...
садисты были во все времена.
руззкие или наши укр.омоновцы?
волшебники, мля или брэхуны.
Ответ дляLady Luck 99
И сейчас можно путешествовать, точнее можно было, сейчас не полетишь из Украины никуда((
Не только по бывшему сссср, а и по Европе, были бы деньги
По СССР можно путешествовать, за границу, в ту же Германию( она тогда соц. была) хрен выпустят. Куча проверок до 3-го колена в результате что-то всегда находили (типа родственники в войну в окупации были) и все. Хорошего ничего не было, только молодость и беззаботность
Ответ дляАвокада
люди были кровожадными скотами всегда.
руські свині завжди вирізнялися навіть серед світових упирів
Часи УПА.
’Коли вони знищували криївку чи просто когось із боївкарів десь в лісі, далеко від району, вони відрізали голови. І навіть коли не в лісі, просто тіла не було на чому везти, а голови вони мали привезти.
Вони так звітували перед своїм начальством.
А ще вони заміновували тіла, і коли хтось приходив хлопців поховати, то гинув теж...
В Бучі повторили,те що й раніше робили чмошники
В 1990-х роках розкопали одне із поховань жертв НКВД. Дивне поховання було. Поховані люди були без голови. І була ще дивніша деталь. Шийні хребці не були поруйновані. Ні ножем, ні пилкою, нічим не були поруйновані. Почали шукати свідків чи тих, з ким могли спілкуватися свідки.
І виринула така історія: Людей привязували за голову до дерева. А ноги - до коней. І били коней. А коні не йшли. Тоді відвязали коней і привязали ноги до машини.
Машина поїхала.
А люди боялися говорити... боялися свідчити, бо ’всяке може бути’.
Деякі зиркаючи з-під окулярів: ’Не додавілі вас танками в 1945’.
Часи УПА.
Машина поїхала.
Ответ дляАвокада
садисты были во все времена.
руззкие или наши укр.омоновцы?
волшебники, мля или брэхуны.
садисты были во все времена.
руззкие или наши укр.омоновцы?
волшебники, мля или брэхуны.
Весь Беркут забрала русня по обміну воєнополонених.
Зараз київський Беркут лупить москвичів.
Я вас дуже прошу, не треба їх за українців мати.
То гниль