Крем для арбуза• 14 апреля 2023

Хочу просто выплакаться потому что сил нет и страшно...

Так сложилось что я одна на 7 месяце беременности с кучей кредитов и долгов 5 кредиток в банке и очень много микрозаймов, это потому что я пыталась спасти маму от рака, не вышло...Родных почти нет та и те такие что помочь кроме продуктов им особо нечем, за беременность на работе требят нервы ужасно, все почему-то дерутся за мое место хотя зарплата у меня не высокая 12 тыс. Отец ребенка угрожает даже физической расправой за любые попытки выпросить алименты и так далее, у него новая женщина. Что будет дальше непонятно деваться мне с ребенком и некуда, с одной стороны рада что не одна с другой страшно от того какое будущее ждет нас с малышом, я просто боюсь каждого нового дня. И не знаю как выбираться из этого, если это важно мне 25 и я просто обычный Менеджер Товаровед.
Пекельнi Борошна• 14 апреля 2023
Ответ дляГравіцапа
Дякую .
Ну, сестра могла зараз не лікуватися, розумієте, це було планове,лікарка казала, що протягом 5 років можна було пройти це лікування, але сесирі треба було от саме зараз на безгрошів´ї, у війну під обстрілами планове лікування(я її просила перечекати трошки, поки я не отримуватиму хоча б довоєнну з платню...), їй назначили блок хіміотерапії високодозової, і вона не витримала. В неї був відкритий збір коштів, от вона тими коштами як згодом виявилось планувала перекрити кредити... В общем, не дуже приємна історія... А розхльобувати фін.питання тепер родичам... 1/3 частину маминої заробленої квартири треба рятувати, бо то труд моєї мами (тоді така мода ьула, що приватизовували на прописаних в квартирі, от сестрі дісталася частка)
Розумію Вас…але що вже вдієш…

Света С Приветом• 14 апреля 2023
Мы похожи. Я тоже в 25 лет отдавала долги родителей. Даже могли с сестричкой остаться на улице, без жилья. Детей нет, это была для нас роскошь, которую так и не позволили себе.
Но сейчас я в два раза старше, у меня есть одежда, украшения, продукты в холодильнике. Только понимаю, что молодость это счастье, его не вернуть.
Будут у вас с малышом, деньги. Время все решит и расставит по местам. Радуйтесь, вы молоды и красивы.
Барвіночка• 14 апреля 2023
Ответ дляГравіцапа
Якби не лікування, моя сестра зараз була б жива, це лікар сказала, що таке лікування лише за бажанням хворого: ось довідка про те, що на лікування була особиста згода і про наслідки хворій повідомлено....
Якби не лікування, моєї близької людини вже б не було. Я дуже співчуваю Вашій втраті. Але як бачимо у кожного свій досвід і ні ваш, ні мій не є єдиноправильним і універсальним для всіх. В наших силах лише поділитися ним, кожен приймає рішення самостійно.

Мій саркастичний Меседж полягав в тому, що тут дуже багато злоби і травлі, повна відсутність емпатії, навіть маргінальне злорадство, а добре слово і надія на краще майбутнє сприймається як особиста образа. Це не про вас особисто.
Гравіцапа• 14 апреля 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Розумію Вас…але що вже вдієш…
Та нічого не вдієш, я про те, що брати кредити на лікуаання не самий кращий випадок. Син 18 літній лишився без мами, а жили вони вдвох, тато окремо, от для чого ця морока тепер хлопцеві,? добре 16 тис сумма не така велика,сплатиться, а от той третій кредит в моно...для мене тьомний лєс до чого готуватися...от такий спадок
Садова гойдалка• 14 апреля 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Ну от навіщо ви фантазуєте? Хочете сказати що я можу вашого чоловіка записати собі в свідоцтво і він платитиме мені аліменти?
Пекельнi Борошна• 14 апреля 2023
Ответ дляГравіцапа
А в моно досить великі суми давали, наскільки я знаю…
Садова гойдалка• 14 апреля 2023
Ответ дляГравіцапа
Дякую .
Ви на себе хочете переоформити?
Гравіцапа• 14 апреля 2023
Ответ дляБарвіночка

Я маму врятувала, пройшло більще 10 років, мамі 67, але я рятувала за свої гроші , сесирі теж оплачувала минуле лікування, це все дуже дорого, але в кредити я не влазила, тому просила її щоб вона хоч трошки зачекала, поки я зможу заробляти(зараз галузь в якій працювала не функціонує) і накопичувати, я все життя накопичувала на житло і кожен раз при необхідності безвоздмездно віддавала все рідним.
Гравіцапа• 14 апреля 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Ви на себе хочете переоформити?
Я ще нічого не вирішила. Це складне рішення.

Барвіночка• 14 апреля 2023
Ответ дляГравіцапа
Добре, що Ви не влазили в кредити. Але чи всі так можуть? Нема того самого варіанту-інструкції для всіх. Чим не праві ті, що влізли? Життя найвища цінність і є ситуації, коли хворий не може зачекати.
Прошу, давайте без синдрому білого пальто. Я дуже вам співчуваю, але не треба оцього.
Гравіцапа• 14 апреля 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Я надіюся, що там до 100 тис, це я знову перекрию з власних заощадженнь і здамо квартиру(хоч там бабушатнік, вона буде не дорога), з невеликої аренди буду повертати затрачене, але це при ідеальних подіях,все може бути не так як планується.
Гравіцапа• 14 апреля 2023
Ответ дляБарвіночка
Та я ж про те, що кредити авторці банки не пробачать, те, що вагітна банки хвилювати не буде, віддавати треба і не малі сумми. Позичаєш чужі, а віддаєш свої...
Барвіночка• 14 апреля 2023
Ответ дляГравіцапа
За банки я з Вами згідна, але там ще мікрозайми фігурують, а це така штука, яка йде за російським кораблем
Гравіцапа• 14 апреля 2023
Ответ дляБарвіночка
Мікрозайми то до слова, з ними теж не все просто, де можна припинити, а є таке, що не вийде, надіятися на чудо? Я знаю вартість лікування онкології, тому мікрозайми таких великих грошей не дадуть дуже ризиковано брати мікрозайм під складну операцію, лікарі не всесильні, вони просто люди, завжди є високі ризики летальноств, про що лікарі мовчать .
Гравіцапа• 14 апреля 2023
Ответ дляБарвіночка
Знаю випадок, що жінка народила від жонатого мужчини в якого 4 ро дітей(він мав невелику власну справу), як же довго вона його шантажувала , вона розраховувала жити за його рахунок , але в кризу 2008 в нього заробітки обвалилися... а з кредитами, мікрозаймами жінка живе по цей день...в її голові пусто чк було, так і є.
Барвіночка• 14 апреля 2023
Ответ дляГравіцапа
Ми зараз поєднуємо гарантії лікування і мікрозайми.
Гарантій не дають і не дасть ніхто і ніколи. Не лікувати рідних чи себе? Чи типу варто лікувати тільки тоді, коли сказали 100% вилікують? А як не 100% то хай вже якось само?) тому питання відкрите
Один мікрозайм скільки не дасть. Але ж їх як собак нерізаних, може автор в 10 набрала, в 20 конторах
Повірте, шлють ті мікрозайми аж бігом. Бо вони поза законом. Все що вони можуть, це ламати психологічно.
Барвіночка• 14 апреля 2023
Ответ дляГравіцапа
Живе чи платить велика різниця. Якщо платить ще й не свій кредит, то тут медицина точно безсила)
Гравіцапа• 14 апреля 2023
Ответ дляБарвіночка
Неибрати в банках кредити на лікування набагато краще, обходитися тим, що є, розраховуваии на власні сили. Кажу, що моя сестра планувала розраховуватися з кредитами за рахунок коштів, що мали скидати небайдужі люди. Пишу під анонімом, що от і так буває з цими зборами на лікування. Я їй казала: не лягай зараз, зачекай хоча б до травня, а кращеиколи буду працювати, то вона казала: тоді мало вже даватимуть (на свята потратять) мені грошей, ти зрозумій, що у людей зараз через війну грошей мало, от минулого року мені вистачало від людей коштів на все в лікуванні, а зараз стільки не здають... це теж звучало дуже цинічно стосовно інших...
Барвіночка• 14 апреля 2023
Ответ дляГравіцапа
Знаєте, мені набридло. Набагато краще - не беріть надалі. Це ще ок не брати на айфон, чи квартиру чи ще щось, хоча гроші створені для комфорту. Але не брати на лікування, це вже треш і просити хворого зачекати. Може не дочекатися.
Але без кредитів.
Хай щастить!

Гравіцапа• 14 апреля 2023
Ответ дляБарвіночка
Та хто знає чи платить, але вона вмовила мою сестру(вони товаришували) саме на це моно для неї, так сказав син моєї покійної...і там перестала платити, коли сестра померла, найперше вона заблокувала кредит моно...
Вимагати з постронньої людини кошти я не можу, буде вимагательство, а за це кримінальна стаття, з поліцією я справу мати не збираюся, тому чкатиму, коли відкриють спадщину і розрулюватиму не просту і не мою ситуацію
Гравіцапа• 14 апреля 2023
Ответ дляБарвіночка
Але без кредитів.
Хай щастить!
Ну а краще взяти, не погодити, і щоб хтось потім розхльобував?
Це ж не здорова людина бере кредит, а саме хвора з складним діагнозом...
Я автора не засуджую, вона брала, вона вагітніла, її життя. Поплаче і щось знову видумає.
Барвіночка• 14 апреля 2023
Ответ дляГравіцапа
Ну ви ображені, бо вам розхльобувати. І сестра не мама, тато чи дитина. Хоча є ті, хто сестер і братів і племінників лікують і кредити платять, це таке у всіх своє.
Тому і кажу, не подавайте свій досвід і свою «мудрість» як єдиноправильні
Гравіцапа• 14 апреля 2023
Ответ дляБарвіночка
Я лікувала сестру не гірше , ніж маму, близько 150 тис мені вартувало її лікування 5 років назад, і ні копійки не просила повернути, звичайно в розпачі, бо вона просто поставила перед фактом, що лікуватися буде за кредитні, а про те, що ще й подружці кредитні гроші позичила, взагалі скрита інформація від мене була, я питала прямо перед госпіталізацією за кредити. Я племінника в біді не лишу, звичайно, несплавувати кредити не вийде (хіба 1/3 віддійье банку , але то моєї мами...заробоене), навіть якщо на них була страховка від нещасного випадку, бо лікування було планове.

Просто от така ситуація, і я тепер буду радити всім, щоб думали перед тим, як брати кредити.

У знайомої сусідки- пенсіонерки раптово помер син-дрібний підприємець, теж розхльобувалася з трьома його кредитами(кредити можна сказати під бізнес, під будівництво приватне), вона змогла доказати, що інсульт в 42 роки в його випадку раптово і нещасний випадок(в мед.карті не було діагнозу) і той, кредит, що застрахований вона не сплачувала. Невістка домогосподарка, син неповнолітній і пенсіонерка- працююча в свох 65 рокіа, бо треба допомагати розхльобувати позичене у людей для виплати сумм по кредитам.
Гравіцапа• 14 апреля 2023
Ответ дляБарвіночка
Тему поплакати створювала авторка, а я от ночами не сплю через свою ситуацію , що склалася, по суті реву. Дякую за підтримку.
Грамотний хвіст• 14 апреля 2023
Ну и пусть угрожает: вообще с ним не общайтесь, избегайте встречи. Подарите официально на алименты, будет угрожать - вызывайте милицию. Автор, выше нос! Тиранят, когда людям дают возможность на это! Будьте сильнее и тогда и на работе и в личной жизни все наладиться!
Прибираю щодня• 14 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
спасибо за ваши теплые слова, а как у вас с работой получилось? мне щас угрожают что даже если с ребенком будет кому сидеть никуда больше не возьмут после родов и то-то ещё начнётся...и паралельно на той же работе угрожают что если не уволюсь щас добровольно будет тот ещё ад как только рожу
Який ад? Нічого не буде
Марафетчица• 14 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
Ну тогда записываете или делаете скан его угроз и идёте в полицию. После рождения подаёте на алименты. Ну и как вам порекомендовали можете уехать на социал, если всё так плохо.
Нафига ей те копеечные алименты, чтоб она потом без его разрешения не могла ничего с ребёнком сделать?! Не выехать, ни прописать??
Вы серьезно?!
Вельми шановна• 14 апреля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Якщо ви працюєте офіційно оформленою, то декретні виплачує не фірма, а соц страх. Фірма просто подає ваші дані і лікарняний для соц страху. Виплати ці і до війни затягували на пару місяців, тому врахуйте це
Сейчас выплаты платит пф, и очень быстро. Мне 30.01 открыли больничный, 20.02 выплатили.
Вишиванка• 14 апреля 2023
Ответ дляПугачиха
Жилье свое?
Неправильный вопрос. Нуно спрашивать - ’квартира чья?’
Вишиванка• 14 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
вы давно в такой ситуации? я сейчас на самом деле больше боюсь за работу потому что подходит время родов и официального декрета и как всё это будет...на работе то и дело и пугают и очень трепают нервы сейчас..
Вы на ’Електролюксе’ работаете?