irina _d• 14 апреля 2023

Антихвылювалочка))) Вот захотелось всех собрать)

Всем привет! Есть наметка, хочу обсудить
a.ostroverh• 15 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Ну, постіль один раз довелось міняти двом пацанам. Напоїла солодким чаєм і проспали до ранку нормально, зараз лежать з температурою, а раннім ранком і п´ятий приєднався до остальних, але то вже алгоритм відпрацьований, тазік і унітаз вільний. Ми сьогодні всі дома, великодні заходи відміняються.
Ох блин

Nata.t.1970• 15 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Ой-ёй.
Может,сегодня отлежатся и всё пройдёт...
Желаю быстро и безболезненно от этого избавиться
автор irina _d • 15 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Дома тишина, чути тільки, як в животах бурчить.
Капец(
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Здоровенькі були! (Обережно заходить в хвилювалочку і озирається)
автор irina _d • 15 апреля 2023
Всем привет!
Погода эта муторная задолбала. Хочется солнышка.
МДТ• 15 апреля 2023
Ответ дляNata.t.1970
Ой-ёй.
Дякую, сильна слабкість буде ще кілька днів, обідно за гаївки, так до них готувались, ролі свої отримали.
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Травонулися?

МДТ• 15 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Травонулися?
Ротавірус.
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Ротавірус.
Мені дуже допоміг в такому випадку мотіліум. Це якщо нудить і рвота.
МДТ• 15 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Гонєц вже поскакав в аптеку.
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Гонєц вже поскакав в аптеку.
І поляну квасову нехай прихопить.

Одужання!

( Коли ці віруснякі скінчаться - сил нема).
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Всем привет!
Привіт! Так, погодка не радує.
автор irina _d • 15 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Привіт! Так, погодка не радує.
Причем не только у нас эти дожди. Знакомая в Германии, пишет, что у них тоже дожди постоянно.
Откуда и взялось столько воды одновременно?)
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Я сподіваюся, що це останній тиждень такий. А там далі сонечко, + 30 (причому одразу), пігментні плями, сонячні опіки, душ 10 разів в день і відра компоту.
автор irina _d • 15 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Та нужно тепло уже. Огороды уже манят ’ становись раком, весна пришла!’)
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Мне недавно инста прям настоятельно рекомендовала посмотреть кино с участием вот того актера, где фотка тогда/сейчас
Причем я не сразу поняла, что это индус)))
Таки люблю мужчин постарше
Махмун чакраборті?
Nasta9019• 15 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Конечно не заберёт!
С кем я кофе пить буду?
У Дахера такі вушка прикольні😍
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Яке щастя, що я не знаю як цим городом користуватися.
Хотіла дерева обкопати, так холодно і хробаків навпіл порубала. Шкода їх. Кинула лопату і назад під обігрівач. З мене такий садівник - дешевше не пускати на той город. Я можу тільки красиво ходити по ділянці в купальнику. Або без
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
У Дахера такі вушка прикольні😍
Він взагалі класнючий. Я в черзі на викрадення. За мною не займати.

Nasta9019• 15 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Поклали око на сусіда, що без?
Nasta9019• 15 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Ще і від вас його обороняти
автор irina _d • 15 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Та я тоже рукожопный Мичурин)
Но деваться ж некуда, нужно садить.
Спасибо что оно вообще ещё и растет у меня, иначе б уже забросила это дело я)
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Поклали око на сусіда, що без?
Сусід в мене цікавий. Не жонатий, теж десь мого віку. Дуже обізнаний в городах і садівництві.
Гей мабуть
Nasta9019• 15 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Гей мабуть
Чого сразу гей...
a.ostroverh• 15 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Махмун чакраборті?
Не)))
a.ostroverh• 15 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
У Дахера такі вушка прикольні😍
Люблю их жмакать)
МДТ• 15 апреля 2023
Я тоже грядки під зелень намітила. Після свят на город завіюсь. Якщо дощі дозволять.
Nasta9019• 15 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Люблю их жмакать)
Я теж би не відмовилась
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Та я тоже рукожопный Мичурин)
Но деваться ж некуда, нужно садить.
Ну я мрію, що на пенсії переїду і теж буду садити. Бо зараз можу місяць там не з´являтися. А це все треба доглядати. Тому в мене тільки дерева і кущі. Ті вже звикли, що на них болт поклали.
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Чого сразу гей...
Та шуткую я. Наче нормальний. Але тільки на город вийду, він вже біжить поговорити. Я тікаю одразу. Так не люблю ці сусідні спілкування. Мрію про глухий паркан 2 м.