Всем привет! Есть наметка, хочу обсудить
a.ostroverh• 15 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Ну, постіль один раз довелось міняти двом пацанам. Напоїла солодким чаєм і проспали до ранку нормально, зараз лежать з температурою, а раннім ранком і п´ятий приєднався до остальних, але то вже алгоритм відпрацьований, тазік і унітаз вільний. Ми сьогодні всі дома, великодні заходи відміняються.
Ох блин
Nata.t.1970• 15 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Ой-ёй.
Может,сегодня отлежатся и всё пройдёт...
Желаю быстро и безболезненно от этого избавиться
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Дякую, сильна слабкість буде ще кілька днів, обідно за гаївки, так до них готувались, ролі свої отримали.
Травонулися?
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Ротавірус.
Мені дуже допоміг в такому випадку мотіліум. Це якщо нудить і рвота.
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Гонєц вже поскакав в аптеку.
І поляну квасову нехай прихопить.
Одужання!
( Коли ці віруснякі скінчаться - сил нема).
Одужання!
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Всем привет!
Погода эта муторная задолбала. Хочется солнышка.
Привіт! Так, погодка не радує.
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Причем не только у нас эти дожди. Знакомая в Германии, пишет, что у них тоже дожди постоянно.
Откуда и взялось столько воды одновременно?)
Я сподіваюся, що це останній тиждень такий. А там далі сонечко, + 30 (причому одразу), пігментні плями, сонячні опіки, душ 10 разів в день і відра компоту.
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Мне недавно инста прям настоятельно рекомендовала посмотреть кино с участием вот того актера, где фотка тогда/сейчас
Причем я не сразу поняла, что это индус)))
Таки люблю мужчин постарше
Махмун чакраборті?
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Та нужно тепло уже. Огороды уже манят ’ становись раком, весна пришла!’)
Яке щастя, що я не знаю як цим городом користуватися.
Хотіла дерева обкопати, так холодно і хробаків навпіл порубала. Шкода їх. Кинула лопату і назад під обігрівач. З мене такий садівник - дешевше не пускати на той город. Я можу тільки красиво ходити по ділянці в купальнику. Або без
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
У Дахера такі вушка прикольні😍
Він взагалі класнючий. Я в черзі на викрадення. За мною не займати.
Ответ дляСестры Гримм
Поклали око на сусіда, що без?
Ответ дляСестры Гримм
Та я тоже рукожопный Мичурин)
Но деваться ж некуда, нужно садить.
Спасибо что оно вообще ещё и растет у меня, иначе б уже забросила это дело я)
Но деваться ж некуда, нужно садить.
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Поклали око на сусіда, що без?
Сусід в мене цікавий. Не жонатий, теж десь мого віку. Дуже обізнаний в городах і садівництві.
Гей мабуть
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Та я тоже рукожопный Мичурин)
Но деваться ж некуда, нужно садить.
Ну я мрію, що на пенсії переїду і теж буду садити. Бо зараз можу місяць там не з´являтися. А це все треба доглядати. Тому в мене тільки дерева і кущі. Ті вже звикли, що на них болт поклали.
Сестры Гримм• 15 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Чого сразу гей...
Та шуткую я. Наче нормальний. Але тільки на город вийду, він вже біжить поговорити. Я тікаю одразу. Так не люблю ці сусідні спілкування. Мрію про глухий паркан 2 м.